Konkurso atomazga…

Kaip tikriausiai anksčiau teko pastebėti mano tinklaraštyje buvo paskelbtas trumputis straipsnis, kurio dėka šiandien galbūt būčiau laimėjęs kuponą naujam telefonui. Šiuo metu internete mano „sukčiavimo” skandalas kaip tik ant bangos ir aš negaliu atsitverti tylos siena neišsakęs savo pozicijos.

Konkurso organizatoriai aiškiai nurodė taisykles. Jos labai paprastos, pakanka tik parašyti straipsnį su jų duoda citata ir sulaukti kuo daugiau dėmesio socialiniuose tinkluose. Man tai pasirodė itin lengva, nes kaip daugeliui žinoma, administruoju nemažai įvairaus dydžio facebook fanų puslapių, turiu daug reklamos kanalų socialiniuose tinkluose. Neslėpsiu, tikėjausi lengvai laimėti konkursą, bet likau kaltas dėl to, kad verčiuosi facebook reklama ir savo reklamos išteklius panaudojau siekiant laimėti konkursą. Jei kai kurių įtakingų dėdžių akimis atrodo nesąžiningai, tuomet apgailestauju pabandęs sudalyvauti konkurse.

Organizatoriai nurodė, kad konkurso nugalėtojas bus skelbiamas liepos 23 d. 24:00 (vidurnaktį), tačiau tylėjo iki liepos 24 d. vidurdienio, galbūt mėgavosi purvo pylimu ant manęs arba laukė kol viskas nurims, nes bijojo kištis. Nors būtent jie ir turėtų padėti galutinį tašką, kuris, deja, buvo padėtas per vėlai.

Kaip bebūtų, jau pakankamai užpilta purvo ant manęs ir gana garsiai nuskambėjau, o apsiginti neturiu kuo. Neturiu galimybės gauti sąrašo žmonių „laikinusių” mano įrašą ir iš jų tiesos neišpešiu, kaip ir kokiu būdu rado mano tinklaraštį ir kodėl jį „laikino”. Todėl tenka tiesiog viską ištrinti ir tikėtis, kad viskas greičiau nurims. Konkursą sąžiningai laimėjo Altajus, nes jis turėjo blogerių palaikymo komandą, o aš tik savo socialinės reklamos išteklius, kurie ne visiems pasirodė švarūs. Teisybė nugalėjo, kad ir kokia ji nebūtų.

Gaila dėl kažkokio konkurso nepataisomai suteršti savo vardą, bet visi mokomės iš savo klaidų, kad teikiant facebook reklamos paslaugas, pačiam į tokius konkursus neverta lysti. Apgavikas, sukčius, SEOšnikas ir t.t. Nuo kada verstis reklama socialiuose tinkluose ir šiek tiek daugiau išmanyti SEO yra blogai?

Laimėjo visi. Tele2 pasidarė reklamą, kurios nebūtu sulaukusi be mano skandalo. Altajus laimėjo konkursą, nors visa velniava užvirė tikrai ne jo iniciatyva. Aš tapau labiau žinomas, kad ir iš blogosios pusės. Piktiems dėdėms dar kartą pavyko parodyti, kas čia garsiau šaukia internete.

Tik neapsigaukite. Purvo pylimą inicijavo ne Altajus, nes jis čia, pasirodo, nekuo dėtas. Garsiai rėkti pradėjo nemažą autoritetą internete turintys blogeriai. Pajutau jų spaudimą ir pasidaviau? Galbūt taip.