Naujas būstas Vilniuje: kokį geriausia pasirinkti?

Gyventi Vilniuje yra labai patogu ir įdomu. Tai labai gražus miestas, kuris kiekvienais metais keičiasi, tampa vis modernesniu ir patogesniu gyventojams. Vilnius, išsiskiria iš kitų didmiesčių tuo, jog tai yra žalias miestas, todėl naujas būstas Vilniuje čia labai populiarus. Daugybė žmonių nori gyventi sostinėje ir mėgautis jo privalumais. Koks būstas yra geriausias pasirinkimas?

 

Kokio tipo būstą rinktis?

Dar vienas Vilniaus išskirtinumas yra tai, jog tai nėra daugiabučių miestas, kaip kartais būna didmiesčiuose. Tad ir būsto pasirinkimas čia yra labai įvairus. Galima rinktis ne tik butus, kurie yra miesto būsto tipas, bet ir kitokio tipo būstą.

  • Butai. Populiariausias pasirinkimas perkant būstą Vilniuje yra butai. Naujos statybos butai yra ypač populiarūs. NT projektai siūlo rinktis iš išskirtinių butų Vilniuje, kurie suteikia dar daugiau patogumo Jūsų gyvenimui. Pavyzdžiui, tai gali būti projektas išskirtinėje vietoje. Tokie yra nauji butai Neries krantinėje, kurie pastaruoju metu labai populiarūs. Taip pat naujos statybos butai gali būti su terasomis, panoraminiais langais ir kitais privalumais, kurie labai vilioja naujakurius. Tai puikus naujas būstas Vilniuje, norintiems mėgautis miesto privalumais.
  • Namai. Norintys daugiau privalumo, gali rinktis privačius namus. Tokių pasiūla Vilniuje taip pat yra, tik čia jau dažniausiai reikės susitaikyti su tuo, kad gyventi teks kiek toliau nuo miesto centro. Dažniausiai privatūs namai yra arba tolimesniuose rajonuose, arba visai prie miesto ribos.
  • Loftai. Dar vienas populiarus pasirinkimas Vilniuje yra loftai. Jų galima rasti labai įvairių ir skirtingose vietose. Daugiausiai loftų Vilniuje vis dar yra senos statybos namuose, tačiau kartais galima rasti tokių pasiūlymų ir naujuose NT vystytojų projektuose. Jeigu ieškote tokios vietos, geriausiai iš karto susisiekti su NT vystytoju, kuris kuria modernius projektus ir pasidomėti, kuriuose iš jų galima įsigyti lofto tipo būstą.
  • Kotedžai. Tai yra tarpinis variantas tarp namo ir buto. Kotedžai Vilniuje yra gana populiarus pasirinkimas, nes tai būstas, kuris suteikia daugiau privalumų ir kartu neatskiria nuo kaimynų. Visgi, kaip ir su privačiais namais, taip ir su kotedžais, reikia žinoti, jog daugiausiai jie statymo miesto šoninėse dalyse. Tad jeigu norite mėgautis gyvenimu arčia miesto širdies, tai nebus pats geriausias naujas būstas Vilniuje. Tokiu atveju geriau galvoti apie naujos statybos butą arčiau centro.