Angry birds – nauja blogerių akcija / reklama

Ne už ilgo Lietuvos rinkoje pasirodys visiems gerai žinomos žaidimų serijos Angry birds saldainiai, o tiksliau guminukai, kurių gamintojai sugalvojo šią naują blogerių akciją. Taip siekiama sukelti šurmulį ir išnaudoti beveik nemokamą reklamą prieš įvedant naują produktą į rinką. Žinoma, negalima kategoriškai teigti, kad reklama nemokama. Už vieną reklaminį straipsnį tinklaraščio autorius gauna dėžę (10 pakuočių) šių guminukų, todėl prisidengiant nauja blogeriu akcija paskelbiamas lyg ir užsakomasis straipsnis su laisvu, autoriaus sukurtu turiniu.

Na, o jei žiūrint ne taip pesimistiškai, tai tiesiog nauja, smagi blogeriu akcija, kuri turi realiai apčiuopiamos naudos (ne tik atgalinių nuorodų ir pan, kaip įprasta kitose akcijose). Taigi, sudalyvavęs šioje akcijoje pasotinau ne tik savo ego (troškimą būti paminėtam, išgirstam), bet ir skrandį. Nors guminukų nemėgstu, nes jie dažniausiai šlykščiai sintetinio saldumo, bet šįkart nustebau. Tikrai skanūs (išskyrus juoduosius, fe) įvairių vaisių skonio ir paukščių formos guminukai, kurie puikiai tiks ne tik vaikams, bet ir blogeriams nepraleidžiantiems progos sudalyvauti įvairiose blogerių akcijoje.

Šios akcijos esmė labai paprasta. Jau akcijoje dalyvaujantis blogeris parašo reklaminį straipsnį su gautų guminukų nuotrauka (tikriausiai kaip įrodymą, kad užmokestis gautas) šiek tiek juos pagiria, kokie jie skanūs (galbūt tai nėra būtina, bet man patiko, tai ir pasigyriau, kad kitiems skaitytojams seilė varvėtų), ir nurodo kitą blogerį, kuris taip pat norėtų pakrimsti šių skanių paukštukų.

Taigi, dėka laimės kūdikio dabar rašau šį straipsnį sotus ir laimingas. Kadangi Dina nemiega (tai galima suprasti iš tinklaraščio adreso) siunčiu jai naują dėžę paukštukų… Skanaus!

9 atsakymai į “Angry birds – nauja blogerių akcija / reklama”

  1. Teko ragauti, skonis pasirodė kiek kitoks nei įprasta. Nebūtų Fazer, jie moka nustebint…Tiesa, Jų Tropic Cola daug skanesnė 🙂

    1. Kiek man teko ragauti guminukų Anglijoje, tai ten visi skanūs, iš vaisių sulčių, o Lietuvoje sintetinį šlamštą stumdo…

  2. Tai pagaliau išsiaiškinau, kas čia per akcija, o tai visi giriasi ir šaudo, bet neaišku kas ir kaip 🙂 Man guminukai patinka, mėgstu meškiuko formos iš Maximos.

    1. kažkodėl tokia paslaptinga akcija gavosi, gal todėl, kad ne visi norintys galėjo dalyvauti. Tik įdomu, kiek ji dar tęsis? Kol neliks blogerių neragavusių tų guminukų? 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *