Kalėdinės dovanos jums

Nors mano rengta šventinė blogerių akcija patyrė fiasko, tačiau savo žodžio laikausi ir kalėdinės dovanos mano tinklaraščio skaitytojams bus išdalintos. Prieš dalinant dovanas, žinoma, norėčiau visus skaitytojus pasveikinti su Šv. Kalėdomis ir palinkėti labiau optimistiškai žiūrėti į savo ateitį, nenuleisti rankų ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Taigi, fad.lt kuponą dovanoju Mantui, Torrent.lt pakvietimą Audriui (susisieksiu komentaruose nurodytais el. pašto adresais), o visiems kitiems nemokamą registraciją Linkomanija.net projekte. www.linkomanija.net/promo.php?key=XMAS2011 paskubėkite, nes šios akcijos laikas ribotas.

Taip pat Dratas siūlo 5 pakvietimus lietuviškuose torent trakeriuose ir pakvietimų kodus, kuriuos sugeneruotų viename užsienio… Visi norintys rašykite blogerių akcijos komentaruose savo el. pašto adresą (po Drato komentaru) ir galbūt gausite pakvietimus (nežinau kokia tvarka bus atrinkti 5 pakvietimai, tikriausiai pirmieji parašę).

Gaila, niekas iš blogerių neprisidėjo prie mano rengtos akcijos, tikriausiai neturėjo noro ar laiko per šventes parodyti daugiau dėmesio savo skaitytojams. Tikriausiai šią tradiciją tęsiu tik aš ir busiu vienintelis Kalėdų senelis blogosferoje.

5 atsakymai į “Kalėdinės dovanos jums”

  1. Jaučiuosi šiek tiek kaltas, nes perskaitęs idėją ją palaikiau ir tikėjausi panaudosiąs. Deja, užsikroviau darbais ir visai pamiršau. Reik nepamiršti to padaryti kitais metais, gal ir lankytojų skaičius bus toks, kad verta kažką daryti 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *