Naujas select all skriptas

facebook reklama

Kaip jau tikriausiai visi pastebėjote draugų kvietimas į fanų puslapius visiškai panaikintas. Tačiau toliau yra galimybė kviesti draugus į renginius (įvykius). Aišku yra ir apribojimai. Vienu kartu galima pažymėti tik 100 draugų. Šiame straipsnyje pateiksiu nauja select all java skriptą skirta pažymėti visiems facebook draugams ir aprašysiu kaip juo naudotis (nors manau visi tai jau moka).

Ilgai nepristatinėdamas pateikiu naująjį skriptą: new fb js select all (kadangi jis užima tik vieną eilutę, bet gana ilgas ir netelpa mano dizaine, įkėliau į txt failiuką.)

Naudojimo instrukcija

  1. Sukuriame renginį (kaip tai daryti turėtumėte mokėti patys) ir spaudžiame „+Pasirinkite, ką kviesti”.
  2. Atsidarius langus su draugais naršyklės adreso laukelyje vietoje nuorodos įklijuojame minėtąjį kodą ir spaudžiame enter
  3. Šiek tiek palaukiame kol pažymės pirmuosius 100 draugų ir išsiunčiame pakvietimus

Kuo daugiau pakvietimų jau bus išsiųsta tuo ilgiau reikės laukti įklijavus kodą ir paspaudus enter, nes ilgiau atrenka dar nei karto nežymėtus draugus. Man asmeniškai su google chrome naršykle virš 4000 pakvietimų užtruko išsiųsti apie 4 valandas (daugiau to nežadu kartoti), tad dideliems pakvietimų kiekiams siųsti kol kas geresnio būdo nėra (arba bent jau nežinau).

Sėkmingo ir atsakingo naudojimo.

16 atsakymų į “Naujas select all skriptas”

  1. Kaip panaikint ta nesamone? Ieini i "profilis" ir sone rodo "klausimai(1)" kaip ta panaikint kur rodo "klausimai(1)" psichiskai veikia jis mane 😀 aciu 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *