Naujas talpinimo planas

Praeito mėnesio gale gavau džiuginantį laišką iš IV (serveriai.lt):
Labas rytas, Tomai Morkūnai,

Siekdami pagerinti jums teikiamų paslaugų sąlygas, atnaujinome jūsų svetainės talpinimo planą. Nuo šiol galėsite naudotis nauju talpinimo planu Universalus, kuris pakeis jau nebesiūlomą planą Sms, tačiau paslaugos kaina išliks nepakitusi.

Ankstesnis planas: Sms
Duomenų srautas: 20 GB/mėn.
Vieta serveryje: 250 MB
Kaina už mėnesį: 1 Lt + PVM

Naujasis planas: Universalus
Duomenų srautas: 500 GB/mėn. + lojalumo premija
Vieta serveryje: 5000 MB + lojalumo premija
Kaina už mėnesį: 1 Lt + PVM

Šios privilegijos taikomos tik seniems tinklalapis.net vartotojams kai šis hostingas dar nepriklausė serveriai.lt
Prieš gerus metus laiko užsisakiau šį hostingą wapmaster.lt skriptų pavyzdžiams talpinti. Tuo metu už hostingo paslaugas dar buvo galima sumokėti sms’ais ir suteikdavo nemažą kiekį mysql duomenų bazių. Žinoma tiems kas nesusidūrę su wap skriptais galbūt kyla klausimas kam reikalinga daugybė mysql duomenų bazių kai viską galima talpinti toje pačioje bazėje tik su skirtingais prefiksais? Wap skriptuose mysql lentelės buvo kuriamos be prefixu, todėl daugumoje kartodavosi tokie lentelių pavadinimai kaip users, vartotojai ir pan. Kažkuriam laiko tarpui duodamų mysql bazių užteko, bet galiausiai jų nepakako ir teko pajungti tik populiariausių ar naujausių skriptų pavyzdžius.
Kaip be būtu keista įvyko sutapimas ir serveriai.lt įsigijo tinkalapis.net projektą. Visos svetainės buvo perkeltos į jų serverius ir pritaikytos nuolaidos, kad reikėtų mokėti tiek pat kiek sename hostinge. Skiriami resursai (srautas, vieta) nepakito, bet ftp prisijungimai, email dėžutės ir mysql duomenų bazės tapo neribojamos. Mane tai žinoma labai nudžiugino, nes galėjau pajungti visus skriptų pavyzdžius.
Po gero pusmečio gavau jau ankščiau minėtą laišką, kuris tik iš dalies mane nudžiugino. Žinoma gavus net gi geresnį planą už 1lt negu pats naudojuosi labai džiugu, bet mysql tapo ribojamos ir teko atsisakyti skriptų pavyzdžių. Jau beveik metus laiko naudojuosi serveriai.lt paslaugomis, Asmeniniu planu su 50% nuolaida (4.5lt/mėn), tačiau praeitą mėnesį gavus Universalu planą vos už 1lt/mėn kilo noras viską perkelti į naująjį planą, juk liko nenaudojamas po skriptų pavyzdžių ištrynimo. Tačiau tai ir liko tik noras, nes laiko tam neturiu. Žinoma yra tam backup’ai, bet niekaip neprisiverčiu persikelti.
Kilo minčių pernuomuoti kažkam šį hostingą, bet… galbūt ateityje pravers atskiras hostingas.

3 atsakymai į “Naujas talpinimo planas”

  1. serveriai.lt paslaugų kokybė ženkliai skiriasi nuo kitų Lietuvos hostingu. Pemenu kai jie nupirko tinklalapis.net, man paskambino kažkokia mergina iš jų ir pasiteiravo gal reikia kokios pagalbos keičiant hostingą 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.