Straipsnių direktorijų sąrašas

Šiandien su visais SEO tekstų rašytojais (ir net tik) norėčiau pasidalinti nemokamų lietuviškų straipsnių direktorijų sąrašu. Su kuo jis valgomas, tikriausiai, visiems ir taip aišku. Mažiau besidomintiems SEO, trumpai paaiškinsiu, kas tos straipsnių direktorijos. Tai labai panašu į nuorodų katalogus, tik talpinate ne atgalines nuorodas, o SEO straipsnius (su atgalinėmis nuorodomis). Kam to reikia? Straipsnių direktorijų paskirtis lygiai tokia pati kaip ir nuorodų katalogų – padėti jūsų svetainei iškilti google paieškos rezultatuose pagal norimus raktažodžius.
Deja, Lietuvoje straipsnių direktorijų yra labai mažai, turbūt dėl to, kad tiesiog nepakankamai išsivisčiusi SEO straipsnių rinka. Taigi, pateikiu labai trumpą straipsnių direktorijų sąrašą, kurį tikiuosi papildysite komentaruose:

2014 06 12 atnaujintas nemokamų straipsnių katalogų sąrašas

post-7391-0-41375900-1402342370_thumb

26 Comments

 • Rokas parašė:

  Siūlau pridėti http://www.studentai.eu, galbūt kas nors pramuš ledus ir pradės pildymą 🙂

  • Tomas parašė:

   dėkui, pridėjau 🙂

  • Dalius parašė:

   Cha cha cha. Visas projektas tai googlės reklamos blokas ir daugiau nieko. Geras "projektas"

   • Tomas parašė:

    kai kurie projektai vien dėl google adsense ir kuriami 🙂 Šiuo atveju tikimasi, kad turinį pildys patys lankytojai. Deja, kol "projektas" neturi PR, nebus norinčių talpinti straipsnių, o kol nebus straipsnių nepakils ir PR (nebent gaus atitinkamą kiekį atgalinių nuorodų), taigi užburtas ratas 🙂

   • Rokas parašė:

    Daliau, sutinku, kad kol kas tai yra nulio vertas. Iš esmės buvo pakurtas visai kitu tikslu, bet tam, kad neštu kažkokią naudą ir nestovėtų tiesiog tuščias domenas – paleistas WP varikliukas, parinkta tema ir įkištas adsense blokas. Lietuviškų svetainių, kuriose galima talpinti straipsnius yra mažai, o kiekvienas straipsnis duoda naudos. Taip, kol kas tai PR0, tuščias ir betikslis, bet sėkmės atveju, dabar parašytas straipsnis po metų gali duot labai daug naudos. Aišku, tai jau loterija. Ar aš vystysiu šį projektą, ar dėsiu pastangų, ar jis įgaus gerą PR, ar jį pildys kiti – atsakyti niekas negali, tačiau palikti vieną ar du straipsnius nėra sudėtinga, o Google atsižvelgia ir į svetainės amžių, ir į tai, kiek laiko kabo nuoroda, ir dar į begalę kitų dalykų. Jei niekas nepildys – bus nepasisekęs žaidimas, jei pildys – gal viena kita „kapeika“ nukris. Juk tam ir dirbame ar ne?
    O ar palikti nuorodą, ar ji duos naudos, ar ignoruoti – kiekvieno žmogaus reikalas.

 • Juozapas parašė:

  Na į http://camsonline.lt nuorodų nerekomenduočiau dėti, ten vien erotika, o google nemanau, kad šitos nišos turinį labai mėgsta.

  Dar yra – http://straipsniudirektorija.lt/

 • Aidas parašė:

  Ar nuo PR priklauso ir pozicija Google paieškoje?

  • Tomas parašė:

   tavo projekto PR ar straipsnių direktorijų PR? Patikslink klausimą..

  • Rokas parašė:

   Net ir neatsižvelgiant, projekto ar direktorijos PR galima sakyti, jog priklauso. Didieji PR naudos priešininkai sakys, kad ne, bet tai priklauso. Tačiau tas priklausymas nėra toks didelis, kad reiktų sureikšminti priklausomybę, bet atsižvelgti tikrai galima.
   Jei direktorija (kaip anksčiau minėta manoji) turi PR0 – ji naudos esamu momentu neduos. Tačiau jei direktorijos PR yra 5 ar net 6 – verta talpinti savo straipsnį. Greičiausiai pats straipsnis gaus bent PR2 ar PR3, kas tikrai nėra blogai atskiram straipsniui.
   Jei kalbam apie pačią svetainę – geras PR nebus duodamas svetainei, kuri stūkso už rezultatų TOP100. Taigi, geras PR nebūtinai yra vartai į gerą poziciją, bet gera pozicija dažniausiai yra kelias į gerą PR.

   • Tomas parašė:

    Jei kalbama apie svetainės PR, tai dar verta paminėti, kad aukštesnio PR svetainių naujus puslapius suindeksuoja greičiau.

  • Tomas parašė:

   50lt mokėti… nejuokink 🙂

  • Rokas parašė:

   Na neturėčiau komentuoti vien dėl to, jog pats paleidau nulio vertės katalogą, bet negaliu susilaikyt.
   50 Lt ir tai tik už pusės metų ar tai metų (taip ir nesupratau) narystę, kai katalogos yra PR0, vos paleistas… Suprantu, jei projektas bus sėkmingas, vystomas, bet iš kur tai žinoti dabar? Bent jau iki PR2-3 galėtų būti nemokamas talpinimas, taip ir žmones lengviau pritraukt… Aišku, verslas yra jį valdančio žmogaus reikalas. Bet rinka yra rinka ir ji parodys, kam lemta išlikt. Bent pagrįstum kainodarą savo…

 • American parašė:

  O straipsniai keliami į šias direktorijas turi būti unikalūs? Ta prasme specialiai parašytas straipsnis ir niekur kitur netalpinas? O gal galima tiesiog nukopijuoti straipsnį iš savo blogo?

  • Tomas parašė:

   Geriau būtų unikalūs, o jei kopijuoji, tai į kurią pirmą direktoriją įkelsi, google akimis ir bus kaip šaltinis, o visi kiti plagijatai…

 • Rokas parašė:

  Sveiki,
  Gal galėtumėt ir mano katalogą (katalogas.tut.lt) pridėti?

 • Rimas parašė:

  Tai dar galite dėti ir į mano straipsnių direktoriją – http://www.sukelk.lt

 • Edas parašė:

  pridedu ir aš savo šviežius straipsnių katalogus.
  http://www.manopaskola.lt – straipsniai paskolų tema http://www.savaitrastis.lt – įvairūs straipsniai

  straipsniai peržiūrimi ir tik po to tvirtinami

 • Straipsniai parašė:

  Dar viena nemokama straipsnių direktorija http://visistraipsniai.lt/ . Tekstus patalpinsime po peržiūros, per 24 valandas. Svetainė turi PR2.

 • 5o parašė:

  Nemokamas straipsnių katalogas: http://5o.lt

 • Straipsniai parašė:

  Dar prie saraso pridekite http://zuzunaga.eu/ – PR4

 • mantas parašė:

  Straipsnio info jau paseno. Kai kurie puslapiai nebeveikia.

Leave a Comment