Stylish Blogger Award 2012

Atgaivinami galbūt visiems tinklaraščių autoriams gerai žinomi, tačiau tikriausiai ne visiems patinkantys stilingiausio tinklaraščio apdovanojimai (Stylish Blogger Award). Į stilingų tinklaraščių gretas mane įtraukė laimės kudikis. Žemai lenkiuosi. Pagal šios lyg ir dar vienos blogerių akcijos taisyklės turėčiau atskleisti 7 keistenybes – įdomybės apie save ir paskirti stilingiausio tinklaraščio nominacijas kitų tinklaraščių autoriams. Kad tai nebūtų taip beprasmiška ir nominacijos nebūtų skiriamos „iš oro” nutariau į šiuos apdovanojimus pažvelgti šiek tiek rimčiau.

Apie save mėgstu kalbėti daug ir tik iš gerosios pusės, todėl šie apdovanojimai man labai tiko ir patiko. 7 keistenybes – įdomybės pateiksiu kiek įmanoma objektyviau, kad tai nebūtų savęs liaupsinimas (ką aš taip pat mėgstu).

1. Juodas kaip velnias. Labai mėgstu juodą spalvą, todėl beveik visada dėviu tik juodus arba tamsius drabužius (kartais net vasarą). Mano tamsūs plaukai, todėl vaikštau visas juodas kaip velnias (ne gotas, emo ar pan).

2. Myliu pinigus. Visiems daugiau ar mažiau patinka pinigai, o aš juos tiesiog myliu. Taip, aš savanaudis materialistas. Galbūt todėl į visą savo pradėta veiklą žiūriu kaip į potencialų pinigų šaltinį. Net rašymą paverčiau dar vienu uždarbio būdu. Sukuosi kaip žiurkėnas rate ieškodamas vis naujų, neatrastų galimybių ir nelaukiu kol baigus studijas teks ieškotis darbo.

3. Žiurkėnai. Kad jau užsiminiau apie juos, tai pasidalinsiu skaudžia vaikystės patirtimi: mano visi auginti žiurkėnai padvėsė ne sava mirtimi (turėjo nuskambėti juokingai). O turėjau jų nemažai, tačiau galbūt tiesiog nemokėjau jų auginti. Tai vėjas perpūtė, tai maistas netinkamas, tai dar velniai žino kas… Dabar turiu juodą katiną, kuriam jokie vėjai nebaisūs.

4. Nešiojamas kompiuteris. Niekada neturėjau paprasto, stalinio (stacionaraus) kompiuterio. Pirmasis mano kompiuteris buvo nešiojamas, todėl nemoku pakeisti „ramų” ar panašių stebuklų. Mane šiek tiek erzina stereotipai, kad internetinius projektus kuriantis beveik programuotojas turi labai gerai išmanyti apie kompiuterius. Nei velnio! Mano išmanymas apsiriboja OS perrašymu.

5. Neužsičiaupiu. Nemoku patylėti, kai reikia. Man palankioje aplinkoje (pažįstamų rate ar pan) kalbu daug ir dažnai apie bet ką, ne visada į temą, kartais nusišneku, bet visada turiu ką pasakyti. Dėl to turėjau ir turiu problemų visur. Mokykloje, kolegijoje… net virtualioje erdvėje. Galbūt todėl galiausiai nusprendžiau rašyti savo tinklaraštį, tačiau ir jo man neužtenka, įsitraukiu į kitų projektų veiklą.

6. Prastai mokiausi. Mokykloje prastai mokiausi, o vyresnėse klasėse visai nusivažiavau. Nors pamokų beveik nepraleidinėdavau, bet jų metu visada pasižymėdavau aukščiau išvardinta charakterio savybe. Nusišnekėjimai, užkrečiantis juokas tikrai nepadėdavo sudaryti  rimto mokinio įvaizdžio. Prastai baigęs mokyklą įstojau į mokamas studijas, tačiau pakeitus požiūrį perėjau į nemokamas ir net gaunu stipendiją.

7. Saksofonas. Prieš 9 – 10 metų priverstinai metus lankiau muzikos mokyklą ir mokiausi groti saksofonu. Tokie priverstiniai mokslai ilgiau ir negalėjo tęstis, tačiau pagrindus išmokau ir galbūt net dabar galėčiau kažką iš natų pagroti. Anot mokytojų turiu klausą, bet realios naudos iš to neįžvelgiu, nes nesieju savo ateities su muzika.

Kažkodėl 7 punktuose labai daug velniu… ai, velniai jų nematę. Dabar turėčiau skirti apdovanojimus kitiems tinklaraštininkams. Į tai stengiausi pažvelgti šiek tiek rimčiau, todėl nominacijų bus nedaug, tiesiog nenoriu švaistytis iš oro. Vertinau tinklaraščio stilių (dizainą) arba rašymo stilių. Nominacijos atsitiktine tvarka:

Mantas.popo.lt Labai patinka Manto (grafomano) rašymo stilius. Tas nepersūdytas sarkazmas, minčių srautas kažkodėl man labai artimas. Nesivaiko populiarumo kaip aš, tačiau galbūt vistiek labiau skaitomas nei aš.

Rokiškis.popo.lt Nors šio griaužiko straipsniai dažniausiai nepatinka, nes man tiesiog ne pakeliui su politika ir istorija, tačiau naujasis tinklaraščio dizainas šiuolaikiškas, ne banalus, tikrai ne minimalistinis. Spalvos šiek tiek panašios į mano tinklaračio, galbūt todėl taip patiko.

Radiocool.lt Nors Darius nenorėjo būti paminėtas, nes nežada rašyti straipsnio, tačiau pabūsiu kiauliškas ir vistiek paminėsiu vien dėl naujo dizaino ir reklamos išdėstymo. Jau senai buvo laikas pakeisti tą senovinį, gelsvą skorpiono dizainą. Taip pat naujajame dizaine gana gerai pasirinkti reklamos plotai.

Nemiegu.lt Taip pat šaunus, galbūt šiek tiek netradicinis Dinos tinklaraščio dizainas. Prisipažinsiu, dažnai tiesiog tingiu perskaityti jos rašomus straipsnius, tačiau aptikau, kad ieško SEO straipsnių rašytojos darbo, tad susidomėjusius kviečiu aplankyti jos tinklaraštį.

Galbūt dar derėtų paminėti laimės kūdikio tinklataštį vien dėl logotipo ir Giedrės pilietinę žurnalistiką dėl straipsnių stiliau ir rimto požiūrio į jų rašymą, tačiau šios blogerės jau gavo apdovanojimus ir nenoriu, kad labai išpuiktų.

Dabar pagal tradicijas turėčiau paminėtų tinklaračių naujausių straipsnių komentaruose įkyriai pranešti, kad jie buvo paminėti. Tad bėgu legaliai palikinėti atgalinių nuorodų ir bandyti juos priversti parašyti panašius straipsnius su savo 7 keistenybėmis bei apdovanojimų sąrašu.

32 atsakymai į “Stylish Blogger Award 2012”

 1. Dizainas tai pakeistas 2011 rugpjūtį, matyt esi ištikimas RSS fanas 😀 Privertė mane @E_latte prieš tai punktus parašyti, ta lengvai kopijuoju juos čia 🙂

  1) Dabar skaitau L. Ron Hubbard Mission Earth #2
  2) Geriausiai šeimoje moku naudotis skalbimo mašina
  3) Vis dar važinėju su žaliu klevu
  4) Palangoje esu buvęs paskutinį kartą prie sovietų
  5) Einu kirptis tik tada kai plaukai trukdo gyventi
  6) Mintys senka, tai pasigirsiu, jog esu tweetinęs iš greitosios
  7) Patinka plovas kuriame vietoje ryžių būna makaronai.

  1. tikrai įdomūs faktai 🙂 smagu, kad nepasididžiavai ir nors dalinai prisidėjai 🙂
   Nesu labai ištikimas, gal tik pusantrų metų jau seku.

   1. Tai aš kaip ir anais metais, rašau trumpai, kad niekas nepabostų skaityti ir iškart į komentarus, kas prašo. Nėra mano blogas gyvenimo būdo, tai tiems punktas ne vieta 😀
    Ir estafetėms niekam neperduodu, tam kad nieko neapkraučiau 🙂

     1. Tai čia dalis tų akcijų kur vis laikas nuo laiko vyksta, kaip parodyk savo piniginės turinį, darbo vietą ir panašiai.

     2. every day carry nereikia rodyti piniginės turinio, tik ką kasdien su savimi nešiojiesi 🙂 Teko šioje akcijoje dalyvauti. Tai bene pirmoji blogerių akcija, kurioje dalyvavau.

     3. ak, na, taip, mačiau ir every day carry akcijos bangą, nes Paulius (aka ex-@geefre) dalyvavo, tai jis RT visus kitus 🙂 Ok, lauksim kitos bangos 😀

 2. Et… Nesusilaikiau nepakomentavusi… Man irgi mistiškai nesisekė žiurkėnų auginimas ir dabar turiu juodą katę (matyt, kačių žmonėms su pelėmis nepakeliui?). Aš irgi mokiausi muzikos mokykloje, jos nekenčiau, bet neleido mesti, tai baigiau. Žinau, kaip perinstaliuoti Windowsus ir kaip pakeisti RAM'us, bet to nedarau, kaip ir neremontuoju savo automobilio (net nepilu langų skysčio), nes man patinka, kai tai už mane padaro vyrai (mano antroji pusė, arba tėtis). Plepėjimas irgi man būdingas – už jį mokykloje ne kartą esu gavusi pastabų iš serijos: "Giedrutė plepa ir trukdo mokytis kitiems". Ir dabar taip pat traukia juoda spalva, nors visai neseniai buvo raudonos periodas.
  Žodžiu, tame, ką parašei, radau nemaža panašumųi. 😀

  1. kažkokia mistika, gal todėl gana gerai sutariam, nes lyg ir turim daug bendro 😀
   beje kokiu instrumentu moki groti? Tradiciškai gitara ar pianinas? Man irgi neleido, bet niekad nepasižymėjau paklusnumu 🙂

 3. Taip…. Panašūs žmonės suranda vienas kitą. Norėjau pianino, įkišo smuiką. Taigi, pianinas liko privalomu. Spėk, ar aš tebepaimu į rankas smuiką? 😀

 4. manau, kad ne 🙂 Aš jei ir norėčiau, neturėčiau galimybės vėl groti su saksofonu, nes jie velniškai brangūs, o privačios pamokos tik gitaroms ir panašioms banalybėms.
  Man pianinas nebuvo privalomas. Saksofonas, solfedis ir tas prakeiktas choras… keista programa 😀

 5. O, šaunuolis, parašei! 🙂 Tenka pasakyti, kad nemažą dalį punktų jau numaniau – ar kažkada komentaruose buvai užsiminęs, ar tiesiog bendraujant "pasimatė" – kad mėgsti plepėt (kaip, beje, ir aš), renkiesi solidžius juodus drabužius, mėgsti pinigus.
  Bet nustebinai su saksofonu (kuris, mano įsivaizdavimu LABAI tiktų prie tavo stiliaus) 😉 Gal kada vėliau, kai būsi turtingas ir turėsi daug laisvalaikio – užsimanysi pagrot savo malonumui, įsigysi juodą dėklą su raudonu aksominiu pamušalu, retro skrybėlę – ir per prabangius savo surengtus vakarėlius grosi partneriams ir bičiuliams tviskančiu saksofonu, šalia blizgančio juodo kabrioleto? 😀 Na bet čia tik jei potraukis atsiras, jei nemėgsti instrumento – žinoma niekad nepaimsi jo į rankas.

  1. Skaičiau tavo komentarą ir vis labiau šiepiausi kaip blėšynė 🙂 Labai pakėlė nuotaiką 😀
   Tie, su kuriais atviriau bendrauju, žino koks aš… dažniausiai ne iš gerosios pusės 🙂

   1. Manau, kad tie – su kuriais atviriau bendrauji, jei vis dar bendrauja su tavim – viską ką reikia žino, ir viską priima 🙂 Kitaip gi nebendrautų 😀 Tad nesi toks jau blogiukas, nors suprantu, kad tai tavo įvaizdis – priimu 😀

 6. RAMus pasikeisti nešiojamam yra idealiai lengva, abiejuose mano turėtuose nešiojamuose teko tai daryt (po +1GB įdėt). Atsuki varžtą, nusiima gabalas korpuso, ir įdedi plokštelę, itin paprasta. Nereikia kompiuterastu būt.

 7. Tik dabar sužinojau, kad reikėjo nominuoti 5 tinklaraščius. Gerai, kad dar Ievą ir Giedrė beveik paminėjau, galbūt užsiskaitys 😀

 8. O, žiurkėnų mėgėjas 🙂 maniškis tai iš depresijos vieną dieną nustojo ėsti ir po to nusibaigė. Ir dar tu kolega pūtikas 😀 Labai smagu 😀

  1. nežinojau, kad žiurkėnams būna depresija 😀 o šiaip pūtikais vadinami tie, kurie rūko žolę 😀
   beje, ką tu pūti? 🙂

   1. Ne žolę tai tikrai 😀 pūčiau aš kai buvau mažutė fleitą 😀 ne kažin koks instrumentas ir plaučių mažiau reikalauja, bet vis tiek pūčiau 😀 O žinok, muzikantų tarpe, tai pūtikais vadina grojančius pučiamaisiais 🙂 tikrai žinau, nes draugė muzikos akademiją baigė, tai teko ir tenka susidurti su visokiais valtornistais, saksofonistais ir pan. 🙂
    Mano žiurkėnai visi į mane buvo, todėl nusprendė vieną dieną prisijungti prie akcijos "Pasaulis baisus, todėl nustosiu valgyti" 😀

 9. Neįsivaizduoju kokiu būdu pirmą kartą girdžiu apie šituos apdovanojimus :)) Bet labai patiko tavo šitas straipsnis ir nominantų sąrašiukas, baisiai įdomu bus visus apžiūrėti 🙂 Taip pat matau rašai įdomiomis temomis, apie kurias aš jeigu ir pamąstau, niekad neparašau :)) Seku ;))

  Sandra
  Kur mano raktai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *