Vaizdo registratoriai

vaizdo registratoriusIšgirdę apie naują įrenginį greičiausiai informacijos pradedame ieškoti internete. Nenuostabu, jei visai neseniai užklydote į www.carcam.lt svetainę ieškodama, kas yra vaizdo registratorius. Jei jau pamiršote, priminsime, kad vaizdo registratorius – tai automobilinė kamera, kuri filmuoja tai, kas vyksta kelyje. Tai lyg juodoji dėžė lėktuve, pagal kurios įrašus nutikus nelaimei galima nustatyti, kas tiksliai ir kaip tai įvyko.

Šis mažytis prietaisėlis automobilyje gali būti labai naudingas. Dažniausiai juos įsigyja tie, kurie kelyje praleidžia labai daug laiko, tačiau ir mažiau vairuojantiems vaizdo registratorius gali praversti, nes nuo eismo įvykių nėra apsaugotas nei vienas vairuotojas, o kartais pasitaiko taip, kad tikrasis avarijos kaltininkas pasišalina iš įvykio vietos ar pasikvietęs pažįstamų „liudininkų“ bando įtikinti savo avarijos versiją. Taigi, nedidelė kamera gali apsaugoti Jus nuo didelių nemalonumų kelyje, tai gali patvirtinti ypač daug vairuotojų Rusijoje ir vis daugiau kitose šalyse, ne išimtis ir Lietuva.

Nuolatos didėjantis vaizdo registratorių naudotojų skaičius leidžia suprasti, kad tai tikrai dėmesio vertas prietaisas, kurio įsigijimą turėtų bent apsvarstyti didžioji dalis automobilių savininkų. Net jei manote, kad tai per brangus prietaisas, vertėtų pasidomėti jais plačiau. Visų pirma, nesunkiai rasite paprastą vaizdo registratorių, kurio kaina neviršys nė 100 litų, o tai, greičiausiai, gerokai mažiau nei kiekvienais metais sumokate draudimo kompanijai.

Be kita ko, vaizdo registratorius gali atstoti ir daugiau nei vieną prietaisą. Visų pirma, tai gali būti puikus papildymas Jūsų grotuvui. Kai kurie registratoriai turi moduliatoriaus funkciją, tad įkėlę muzikos į savo registratoriaus kortelę galėsite klausytis muzikos per radijo grotuvą. Tai aktualu, jei Jūsų grotuvas nepalaiko kitų muzikos šaltinių išskyrus CD ir radiją.

Vaizdo registratorius galite įsigyti jau minėtoje elektroninė parduotuvė www.carcam.lt, kur gausite ne tik kokybišką prietaisą, bet ir profesionalų aptarnavimą, naudingą konsultaciją ir išgirsite vertingų patarimų, jei tik norėsite.

2 atsakymai į “Vaizdo registratoriai”

  1. Na viskas aišku, kam čia šis įrašas parašytas 🙂 Tad truputį pakritikuosiu:

    1 Už 100 litų vaizdo registratorius tiks tik pabandymui, nes vaizdo iškraipymai bus tokie, kad net automobilių numerių nepavyks įžiūrėti.
    2 Yra nebloga nemokama registratorių alternatyva – išmanusis telefonas su specialia programa (ji ne viena yra). Nereikės tampyti papildomo įrenginio (nes registratorių juk turbūt mašinoje nesaugu palikti), telefonas turi labai reikalingą GPS imtuvą. Aišku, tada jam reikės laikiklio ant stiklo.
    3 Per registratorių klausytis muzikos žiauriai nepatogu, nes perjunginėti dainas reikės aukštai kilnojant ranką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.