Velykos – naujas uždarbio būdas?

Tikriausiai vieša paslaptis, kad įvairios šventės – tai tik dar vienas būdas papildomai užsidirbti. Tačiau, kartais noras pasipelnyti iš Velykų šventės peržengia sveikas proto ribas. Tai galima pastebėti įvairiuose „verslo sluoksniuose”, pradedant nuo bobučių turgavietėse ir baigiant didžiaisiais prekybos centrais.

Velykos – tai gana pelningas verslas su itin mažomis sąnaudomis. Pateiksiu keletą būtų, kaip neturint sąžinės ir gėdos jausmo deramai pradėti šį verslą.

Visų pirma, prekių tiekimas. Pakanka nuvykti į mišką ir prieš akis atsiveria neriboti gamtos ištekliai. Nugenim keletą krūmų – jau galima pardavinėti kačiukų puokštes. Apsidairom ar aplink nesisukioja urėdai ir prisiraunam į raudonąją knygą įtraukų pataisų. Jų kuokštelius gražiai surūšiuojam ir jau galima po kelis litukus pardavinėti kaip papuošimą velykiniams kiaušiniams. Žinoma, nepamirštam žibučių ir kito gėrio, kurį taip pat galima parduoti. Ir viskas iš motinėlės gamtos su itin mažos sąnaudos, o jei iki miškelio nuvyksti dviračiu – sąnaudos apskritai nepatiriamos. Argi ne nuostabus verslas? Rauk, skink, genėk… ir parduok!

Kur visą šį gėrį realizuoti? Čia į pagalbą atskuba turgavietės. Nesinori mokėti turgaus mokesčio? Nebeda! Puikūs prekybos plotai atsiveria šalia turgaviečių, didžiųjų prekybos centrų… Galbūt didelių turtų nesusikrausit, bet Velykų stalui turėtų pakakti.

Nereikia stebėtis, kad bobutės baigia užimti visą šią nuostabią rinką. Jei didieji prekybos centrai pelnosi pardavinėdami šiukšles – Velykinius svogūnų lukštus, tai paprasti mirtingieji kvailesni ir negali užsidirbti? Puiki proga pradėti pardavinėti Velykines bulvių lupenas ar kitą nereikalingą šlamštą, tik svarbu nepamiršti pabrėžti, kad tai „Velykiniai”, nes tai jūsų prekėms iškart suteikia 2 – 3 daugiau vertės. Kas gali nenorėti įsigyti įvairaus šlamšto, juk jis Velykinis!

Kas kaip moka, tas taip sukasi, juk visi nori, kad jų Velykų stalas būtų gausesnis, kai tokios kiaušinių kainos…

12 atsakymų į “Velykos – naujas uždarbio būdas?”

  1. Gaila, jog šiemet neišdegė realizuoti šios puikios verslo idėjos. Kitąmet reikės iš anksto pasistengti, visus metus rinkti šiukšles ir startuoti dar prieš didžiuosius prekybos centrus, gal pavyks įgyti minimalų pradinį pranašumą.

  2. svogunu laiskai kiek zinau yra naudojami dazant kaiusinius, tai normalu kad tinka velykom, o prie ko tos bulviu lupenos tai kaskaip nelabai aisku.. paaiskinkit man nesuprantaciam gal tikrai kazko dar nezinau.. 🙂

    1. tai visi žino, kam naudojami svogūnų lukštai, todėl ir bando juos pardavinėti. Nors tiesiog galima nusipirkti svogūnų ir jų lukštai bus nemokami…

  3. Gal yra žmonių, kurie visai nevalgo svogūnų, bet nori dažyti juos natūraliu būdu – būtų logiška, kad jie perka tuos lukštus. Kitaip atrodo absurdiška, išlukšteni kelis svogūnus ir turi tų lukštų, kam juos pirkt? 😀 Iš tiesų juokinga.

  4. Na kiek zinau, bulviu lupenu yra labai gerai imest i besikurenanti peciu, sako kaminas taip prasivalo ;D Taip, kad dar viena siuksliu verslo ideja ;D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *