Facebook „Like” konkurentas Google +1

facebook reklama

Apie Google +1 tikriausiai jau daug seniau kai kuriems teko girdėti, bet ar daugelis iš jūsų juo naudojaisi? Galbūt yra tų, kurie nemoka juo naudotis ar dar blogiau, išvis net neteko apie tai girdėti? Neseniai jau pasirodė gana įdomių straipsnių keliuose mano skaitomuose bloguose: frogsign.lt bei giedresblogas.lt apie šią naujovę. Aš taip pat prisidėsiu savuoju trumpu straipsniu apie šį facebook „Like” įskiepio konkurentą. Žinoma, kol kas jis labai silpnas ir nežinau ar vertas vadintis konkurentu, bet ateitis parodys kokie bus pasiekimai. Nežadu pasakoti kuo jis ypatingas ar kaip juo naudotis, nes tai galite sužinoti ankščiau minėtuose straipsniuose. Tiesiog noriu paskatinti visus blogerius dar labiau socializuotis ir į savo blogą įsidiegti šią google naujovę. Kaip jau pastebėjote, aš taip pat naudojuosi šiuo mygtuku ir tikiuosi sulaukti teigiamų rezultatų. Galbūt lankomumo padidėjimo… o jei ir nesulauksiu, blogiau tikrai nebus.

Google +1 mygtuką su norima išvaizda bei dydžiu galite susikurti šiuo adresu:
http://www.google.com/webmasters/+1/button/index.html.

Visą dokumentaciją rasite http://code.google.com/intl/lt/apis/+1button/.
Sėkmingo naudojimo.

8 atsakymai į “Facebook „Like” konkurentas Google +1”

  1. ačiū už paminėjimą. Kuo daugiau žmonių pradės naudoti google +1 tuo greičiau atsiskleis šio mygtuko potencialias. Tada ir sužinosime, ko vertas šis mygtukas 😉

        1. Šiaip rašiau, nes norėjau paraginti ir kitus blogerius pradėti naudotis šia naujove ir net nepagalvojau, kad ir mano skaitytojams bus aiškiau iš kur tas mygtukas ir kam jis reikalingas 🙂

  2. Noriu pasiūlyti autoriui (taip pat ir kitiems:) naudotis lietuvšku Facebook mygtuku. Kažkaip lietuviškame puslapyje gražiau atrodo Rekomenduok arba Patinka.

    1. Mygtuko kalba priklauso nuo tavo facebook profilio nustatymuose pasirinktos kalbos. Bent jau man šį mygtuką visuose mano projektuose rodo su lietuvišku užrašu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *