Facebook skriptai

facebook reklama
Dauguma facebook narių naudoja įvairius skriptus ir pan, kad galėtu rašyti komentarus su jaustukais, pakeisti profilio išvaizda ir pan. Šiame straipsnelyje aš pateiksiu keletą skriptų kuriuos naudoju aš.
Visi skriptai veikia su google chrome ir mozilla firefox, tačiau firefox reikalingas papildomas GreaseMonkey plėtinys.

Taigi pirmas mano naudojamas skriptas Facebook large images, kurio pagalba galima peržiūrėti realaus dydžio nuotraukas neužeinant į foto albumą. Tiesiog pakanka užvesti pelę ant norimos nuotraukos ir ji išdidėja panašiu principu kaip litebox, tik be rėmelių. Tai tikrai puikus skriptas, tiems kas nori pamatyti pildo dydžio nuotraukas tiesiog naujienų sraute.
Kitas puikus skriptas Remove All Facebook Ads, kuris pašalina visas reklamas dešiniajame šone. Žinoma ne visiems šios reklamos trukdo, todėl šio skripto nebenaudoju.
Man labai naudingas skriptas Facebook Switch Accounts, kuris suteikia galimybę neatsijungiant iš facebook prisijungti prie kitos anketos. Tai labai naudinga tiems, kas turi keletą anketų ir nori jas operatyviai valdyti kas kartą iš naujo nevedant prisijungimo duomenų. Šiuo metu šis skriptas bent jau man yra vienas iš naudingiausiu.
Dar vienas naudingas skriptas F.B. Purity Cleans, kurio pagalba galima „išvalyti“ facebook naujienų srautą nuo nepageidaujamų naujienų, blokuoti įvairių programų užklausas prisijungti ir kitos funkcijos į kurias nesigilinau, nes šio skripto taip pat nebenaudoju.
Paskutinis iš mano naudojamų skriptų Select all friends Facebook, kurio pagalba galima pažymėti norimą skaičių draugų (iki 50, kai buvo įvestas pakvietimų limitas), kuriems bus siunčiama informacija. Deja šis skriptas tapo beveik nebenaudingas, kai facebook funkciją „Pasiūlyti draugams“ paliko tik fanų puslapių administratoriams.

Jei dar žinote daugiau naudingų skriptų, parašykite jų nuorodas komentaruose 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.