Google Page Rank atnaujinimas 2011.11.08

Vakar vėl įvyko Google Page Rank atnaujinimas, kuris nebuvo ilgai lauktas ir man neatnešė labai gerų rezultatų. Vieni teigia, kad tai nėra tikrasis atnaujinimas ir po poros savaičių viskas atsistatys kaip buvo, bet niekada tokiomis kalbomis netikėjau. Visi, kam atnaujinimas nebuvo sėkmingas, dažnai panašiai kalba tikėdamiesi, kad savaitės bėgyje ir jie sulauks Page Rank pakylimo ar bent jau atsistatymo. Priešingai nei anksčiau po paskutinio Page Rank atnaujinimo nedėjau beveik jokių pastangų kažką optimizuojant savo projektuose. Rezultatai labai nuspėjami, nors galėjo būti ir geresni.

 • fad.lt PR6 -> PR3
Kaip ir prognozavau nepavyko išlaikyti vos ne stebuklingai įgyto labai aukšto Page Rank. Manau, kad dėl to labiausiai kaltas svetainės turinys, kuris nebuvo žymiai atnaujinimas. Tiesiog ne tokio pobūdžio svetainė, kad turinys būtų dažnai pildomas. Taip pat dingo kažkiek atgalinių nuorodų, kurių jau senai nebe sugaudau…
 • videosmile.lt PR3 -> PR3
Jokių veiksmų svetainės atžvilgiu, todėl jokių geresnių rezultatų. Išlaikė savo turimą Page Rank ir man to pilnai užtenka.
 • insaider.lt PR3 -> PR4
Anksčiau buvau nusivylęs, kad nesulaukiau norimo Page Rank, bet šįkart nededant beveik jokių pastangų sulaukiau pelnyto PR. Manau didžiausią įtaką padarė reguleariai atnaujinamas turinys ir keletas papildomų vertingų nuorodų.
 • wps.lt PR3 -> PR3
Stebiuosi kodėl iki šiol nekrito šios svetainės PR. Tikriausiai kaip ir anksčiau visas Page Rank laikosi, ant visuose projektuose įkeltų atgalinių nuorodų.
 • wapmaster.lt PR3 -> PR3
Po projekto perkūrimo į web versiją šiek tiek buvau sunerimęs dėl busimo Page Rank, bet džiaugiuosi jį išlaikęs ir tikiuosi galbūt ateityje daugiau skirti laiko svetainės optimizacijai.
 • xwap.lt PR2 -> PR3
Tikriausiai vienintelė priežastis, kodėl pratęsiu šio domeno galiojimą, tai kažkodėl pakilęs Page Rank. Vien dėl PR 3 ir domeno amžiaus verta jį pasilikti.

 

Kokie jūsų rezultatai po šio atnaujinimo?

25 atsakymai į “Google Page Rank atnaujinimas 2011.11.08”

 1. Užjaučiu dėl fad.lt skaudžiai kritai.
  ITFanas.lt iš PR3 į PR4 pirkau atgalinių nuorodų, mainiausi, tai manau nusipelniau pakilimo.
  Android24.lt čia panaįiai kaip tau su fad.lt svetainė apie 3 savaičių ar mėnesio senumo, ir nuo 0 iki PR5 pakilau, labai nustebau, tikėkimes po kito atnaujinimo nesmuksiu.
  Na o kiti projektai, jais jau senai nesirūpinu, tad jų ir neminėsiu.

  1. Na man svarbiausia, kad fad.lt neprarado pozicijų pagal siekiamus raktažodžius.
   Kiek skaičiau uždarbyje kažkodėl labai daug kas gavo PR0 -> PR5 net keista 🙂

    1. priešingai nei tavo atveju mano svetainei PR5 suteikė 301 redirektas iš facebook.wps.lt, kuri jau gyvavo beveik metus laiko ir turėjo nemažai atgalinių nuorodų.
     Kodėl tavo projektas gavo tokį Page Rank tikrai neįsivaizduoju…

 2. Mano blogas stabiliai sėdi su ankstesniame atnaujinime gautu dvejetu 🙂 Bet kadangi nei tada, nei dabar specialiai nieko nedariau, nepirkau backlink'ų, nesimainiau – esu patenkinta tuo ką turiu 🙂 Ateityje reiks pasidaryt "draugų" skyrelį, susidėti skaitomų tinklaraščių nuorodas, gal ir mane kolegos įsidės – tai nebent tai kažkiek padės pakilti, visa kita – jei natūraliai rašant blogą gausis, tai gausis, jei ne – tai ir tiek to.

  1. Blogeriui apskritai nėra būtina labai stengtis dėl savo tinklaraščio SEO, nes visą darbą padaro geras, dažnai pildomas turinys. Na nebent kovojama dėl aukštesnių pozicijų su atitinkamais raktažodžiais. Kažkaip nematau prasmės tarkim pirkti nuorodų savo blogui, nes jis net neturi siekiamų raktažodžių rinkinio 🙂
   Ai kažkada norėjau pakilti pagal savo vardą bei pavardę, bet iškilo ne mano blogas, o fb bei G+ anketos 🙂

   1. Visiškai sutinku, lygiai taip pat galvoju 🙂 Viskas natūraliai su blogais vyksta, ir tas didesnis ar mažesnis PR matyt nelabai ką lemia. Komerciniams projektams tai svarbiau. Nors žinoma psichologiškai malonu gaut geresnį skaičiuką – jautiesi įvertintas 🙂

  1. Buvo kilusi pagunda, bet neįsivaizduoju straipsnio tau tinkančia tema su man reikalingu raktažodžiu. Pvz. raktažodis: "reklama internete". Jis visiškai iškris iš konteksto ir bus nelogiškas.

 3. Kinoteka.lt – liko PR3
  Akordai.lt – liko PR4
  O vat SkaitykIT.lt maloniai nustebino: PR3 -> PR5 🙂 Gal Google įvertino mano ilgametį darbą prie tinklaraščio 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *