Kaip nemokamai gauti virtualią kreditinę kortelę (VCC)?

Virtuali kreditinė kortelėInternete galima rasti nemažai asmenų, kurie pardavinėja virtualias kreditines korteles. Taip pat egzistuoja ir VCC generatoriai, tačiau jų atsitiktine tvarka sugeneruoti kreditinės kortelės kodai yra nelegalūs ir Paypal patvirtinimui netiks. Pateiksiu trumpą patarimą, kaip beveik nemokamai (2 $) gauti legalią virtualią kreditinę kortelę.

Užeinate į www.qiwi.ru ir užsiregistruojate su tikru telefono nr, nes jo reikės vartotojo aktyvinimui. Šiame puslapyje galite legaliai gauti vieną virtualią kreditinę kortelę, kuris tiks Paypal patvirtinimui ar kitoms reikmėms. Niekur kitur visiškai nemokamai negausite nemokamos VCC, nes legalių ir nemokamų metodų tiesiog nėra.

7 atsakymai į “Kaip nemokamai gauti virtualią kreditinę kortelę (VCC)?”

  1. O kaip galima papildyti kortele? Cia, tikriausiai, bus didziausia beda… Turirnt galvoje dvigubus valiutu keitimus ir su tuo susijusius mokescius. Greitai permeciau akimis ir neradau daug pazystamu tarrptautiniu logotipu pinigu pervedimams, tad ar tik nereikia tureti rusiskos saskaitos norint pervesti piniga i savo virtualia saskaita?

  2. Nesupratau… tai kam reikalinga kortele kurios saskaitos neina papildyti. Juk uz fyka nieks nieko neparduoda.

  3. Gal žinot kaip tada papildyti Qiwi sąskaita be Rusijos sąskaitos gal per PayPal iseina ar yra kitokiu būdu papildymui?

  4. Insaider, o jei pinigai paypal saskaitoje, tai kaip suprantu su jais galesim pirkti prekes internetu? O ar is paypal tos saskaitos imanoma bus pervest pinigus i savo kortele?Aciu

    1. Kortelė virtuali (realiai neegzistuoja) ji skirta tik patvirtinimui. Pirkti prekes internetu galima, jei paypal sąskaitoje yra pinigų. Tačiau tų pinigų išsigrįninti nėra galimybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.