Kokius audinius rinktis vasarą?

http://www.tavosapnas.lt/Naršant internete aptinkama galybė įvairių elektroninių parduotuvių. Kiekviena iš jų siūlo savo paslaugas ir prekes. Bet kaip atsirinkti būtent Jums naudinga elektroninę parduotuvę? Kartais užtenką draugų ir pažįstamų rekomendacijų. Būtent vadovaujantis viena tokia rekomendacija skaitytoja rado http://www.tavosapnas.lt/ puslapį. Čia rasite ne tik vaikiškų prekių, užuolaidų, prekių būsimai mamai, patalynės, bet ir įvairiausių audinių.

Kokybiškų audinių svarba

Iš gerų ir kokybiškų audinių galima pasiūti daug naudingų ir gražių dalykėlių, kurie papuoš jūsų butą, namą ar sodą. Parduotuvė http://www.tavosapnas.lt/ taip pat siūlo platų asortimentą audinių, iš kurių galima pasisiūti originalius pirkinių maišelius, skraistes, staltieses, sukneles. Ir visai nesvarbu, ar siuvimas yra jūsų profesija, ar pomėgis, kokybiškų audinių siuviniais galite pradžiuginti save ir artimuosius.

Lengvi audiniai, margos spalvos ir prie visko derantis skaistus saulėtas dangus – kas begali būti geriau? Vasara puikus metų laikas pasipuošti kiek ryškesnėmis nei įprasta spalvomis. Aišku, vasarišką suknelę galima ir tiesiog nusipirkti, bet žmonės, kurie vertina kokybę, praktiškumą ir originalumą, visuomet renkasi drabužio siuvimą. Ir nesvarbu, ar tai atliekama savomis rankomis, ar prašoma siuvėjos pagalbos, – svarbiausia gauti originalią puošmeną už prieinamą kainą.

Audinio pasirinkimas

Renkantis medžiagas reikia būti itin atsargiems, juk ypač lengvi ir ploni audiniai kai kuriuose parduotuvėse būna nekokybiški ir greitai plyšta ar nublunka. Todėl rekomenduojama rinktis patikimus audinių pardavėjus. Pavyzdžiui, http://www.tavosapnas.lt/. Užsisakę audinius iš šios svetainės liksite patenkinti ne tik kokybe, bet ir kaina.

Kokybiškas ilgaamžis audinys – puikaus siuvinio garantas! Todėl pirmas žingsnis yra atsakingai ir kruopščiai pasirinkti medžiagą. Pirmiausia reikia žinoti, ką norite siūti. Tuomet ateina laikas rinktis audinius.

Vasarą tinka lengvi, spalvoti audiniai. Tokie kaip šilkas ar medvilnė. Dėl gausaus prakaitavimo nepatartina vasarą dėvėti drabužių iš sintetinių audinių, nes šios medžiagos sulaiko prakaitą, neleidžia odai laisvai kvėpuoti. Platus http://www.tavosapnas.lt/ asortimentas atliepia kliento poreikius ir siūlo įvairių vasariškų audinių.

Patarimai pradedančiosioms siuvėjoms

Išsirinkus tinkamiausią patinkantį audinį galima pereiti prie kito žingsnio – siuvimo. Geram rezultatui pasiekti pradedančios siuvėjos turėtų vadovautis keliais patarimais.

Iš karto nesirinkite labai sudėtingų modelių suknelių, pamėginkite pasisiūti lengvą vasarišką suknelę be raukinių ar nesudėtingo kirpimo sijoną. Pasisemkite idėjų įvairiuose siuvėjų forumuose, nesidrovėkite užduoti klausimų internete labiau patyrusioms kolegėms. Atminkite, kad liaudies išmintis byloja, jog reikia devynis kartus pamatuoti ir tik tuomet kirpti. Atrodo labai paprastas patarimas, tačiau siuvant jis tiesiog nepamainomas. Kad nesugadintumėte nusipirktų audinių, geriau įsitikinti, kad visi žingsniai atlikti tinkamai. Tuomet rezultatas džiugins, o išlaidos bus minimalios.

Dar vienas paprastas, bet labai naudingas patarimas: norint pažymėti kirpimo liniją nebūtina išlaidauti specialioms priemonėms. Galima naudoti paprastą baltos spalvos muilą. Tokiu būdu ne tik sutaupysite pinigų. Didžiausias pliusas, kad muilas lengvai pašalinamas pasiūtą audinį skalbiant skalbimo mašinoje.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *