Maisto papildai sportuojantiems

papildai sportuojantiemsPapildai sportuojantiems skirti ne tik sportininkams, siekiantiems geresnių sportinių rezultatų, tačiau ir aktyviu sportu neužsiimantiems žmonėms, kurie nori jaustis geriau papildydami savo mitybos racioną vitaminais, kitomis būtinomis medžiagomis ar tiesiog baltymais. Būtent apie pastaruosius ir papasakosiu šiame straipsnyje.

Baltymai yra ypač svarbi maistinė medžiaga. Būtent baltymai yra raumenų statybinė medžiaga. Neretai žmonės gauna per mažą baltymų ir tuo pačių per didelį angliavandenių bei riebalų kiekį. Tokia situacija priveda prie nepageidaujamo ansvorio bei su juo susijusių sveikatos sutrikimų. Tam, jog tokios situacijos išvengti, derėtų į savo mitybos racioną įtraukti baltymų turinčius maistinius produktus, tokius kaip kiaušiniai, varškė, mėsa ir pan. Kartais dėl greito gyvenimo tempo ar tam tikrų įpročių žmonės nevalgo baltymų turinčių maistinių medžiagų. Šiuo atveju pagelbėti gali baltyminiai kokteiliai.

Rinkoje esantys baltyminiai kokteiliai, trumpiau vadinami proteinu, yra ne tik, kad skirtingų firmų, tačiau pastarieji skiriasi ir sudėtimi, baltymų šaltiniu, kaina bei kitais veiksniais. Vienas geriausių kainos bei kokybės santykio proteinas – tai Amix Anabolic Monster Beef. Šis proteinas yra sudarytas iš jautinos baltymo hidrolizato. Ką tai reiškia? Tai reiškia, jog baltymo šaltinis – jautiena. Jautienos baltymai yra labai maistingi bei naudingi žmogaus organizmui. Hidrolizatas trumpai tariant reiškia tai, jog šiame produkte esantys baltymai gerai virškinami bei ypač greitai skyla į smulkesnes baltymo sudedamąsias dalis – aminorūgštis. Šis proteinas ypač tinka vartoti po treniruotės, kai fiziškai išvargintas organizmas gerai pasisavina bet kokias maistines medžiagas. Svarbu, kad tos medžiagos būtų naudingos raumenų atsistatymui. Baltymai ypač tam tinka, o dar labiau – greitai pasisavinami baltymai, esantys šio produkto sudėtyje. Visgi, šį proteiną galima vartoti ir kitu dienos metu, pavyzdžiui ryte pabudus, tarp valgių ar prieš miegą.

Produktas atiduoda duoklę ir rimtiems sportininkams, kurių organizmams dėl didelių fizinių krūvių reikia dar daugiau įvairių medžiagų. Šis proteinas praturtintas mineralais, argininu, citrulino malatu, beta alaninu bei kreatino monohidratu. Visos šios medžiagos padeda lengviau „užpumpuoti“ raumenis treniruotės metu, padidina jų pajėgumą, ištvermę bei jėgą. Maisto papildų rinkoje retas atvejis, kuomet proteinas būna papildytas tokiomis medžiagomis. O jeigu toks pavyzdys ir pasitaiko, dažniausiai tokio produkto kaina yra sąlyginai aukšta. Atvirkščiai, Amix Monster Beef kaina nėra aukšta. Taip pat kartais susiduriama su problema, kuomet proteinas lėtai tirpsta ar yra sunkiai virškinamas. Skirtingai nuo to, Amix Monster Beef dėl savo liesumo yra ne tik lengvai tirpstantis tiek vandenyje tiek piene, tačiau ir labai lengvai virškinamas.

Šis maisto papildas yra keturių skirtingų skonių, t.y. braškių-bananų, miško uogų, šokolado bei vanilės-laimo. Kiekvienas, norintis išbandyti šį produktą, be abejonės išsirinks pagal savo skonį. Kalbant apie vartojimą, vieno tikslaus vartojimo tokio tipo papildams nėra. Visgi, kiekvienam sportuojančio žmogaus organizmo kilogramui vertėtų skaičiuoti bent jau 1,5-2 gramus baltymų. Šiuo atveju, 80 kilogramų sveriantis atletas turėtų suvartoti bent jau 120-160 gramų baltymų per parą. Didžiąją dalį turėtų sudaryti baltymai, gaunami iš maisto. Visgi, surinkti tokią baltymų dozę nėra taip paprasta, todėl tokiu atveju puikiai pasitarnauja baltyminiai kokteiliai. Kalbant būtent apie Amix Monster Beef, siūlytumėme suvartoti bent jau 2 porcijas šio proteino per dieną, vieną iš porcijų būtinai po fizinės veiklos.

Taigi, šis proteinas – tai puikus pagalbininkas ne tik sportuojantiems, tačiau ir norintiems sveikai jaustis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *