Panaikintas fbml

facebook reklama

Nuo šiandien panaikinta fbml aplikacija ir jos nebus galima pridėti prie savo fanų puslapių. Tie fanų puslapiai, kurie jau ankščiau buvo įsidiegę fbml kol kas galės ir toliau naudotis, tačiau nežinia kiek laiko… Tačiau kaip ir ankščiau bus galima kurti ne fbml aplikacijas, kurias teks talpinti savo serveriuose ir jas redaguoti ne pačiame fanų puslapyje.  Joms naudojami specialūs aplikacijų raktai, id ir t.t Deja šis būdas yra sudėtingesnis, nes reikalauja programavimo žinių. Jei pasiryžote mokytis ir patys kurti aplikacijas visą dokumentacija kaip kuriamos aplikacijos anglų kalba rasite http://developers.facebook.com/docs/guides/canvas/

Yra ir lengvesnis kelias, minėtas ankstesniame straipsnyje apie fanų puslapių dizainų kūrimą. Galima nemokamai susikurti aplikacijas. Deja yra keletas minusų: 1)Pagemonto reklama aplikacijos apačioje. 2)Vienam facebook profiliui galima turėti tik vieną aplikaciją, tad jei turite keletą fanų puslapių į kuriuos norite įdėti aplikaciją teks mokėti po 6,25$ per mėnesį už 3 aplikacijas. Žinoma galima naudoti keletą fb profilių, bet tai draudžia facebook taisyklės (nors kam jos rupi).

Po šios facebook „revoliucijos” galbūt sumažės spamerių su fiktyviais puslapias skambiomis antraštėmis „Nuoga Riaubiškytė (video)”, „Paspausk patinka, jei nori pamatyti…” ir t.t. Žinoma, kas turės didelį ryžtą ir toliau terš facebook’ą spamu kurdami ne fbml aplikacijas. Spamas neturėtu išnykti, bet žymiai sumažęs, nes ne kiekvienas vaikas turės pakankamai žinių kaip kurti aplikacijas ir jas panaudoti spamo tikslams.

10 atsakymų į “Panaikintas fbml”

 1. NU i nx. Vakar pasiryžau sukurti fb grupę tokiu būdu spaminimo, nes daug lankytoju reklma ir pan. pradėjau tuo domėtis ir pyst nebėr. sunervavo..

     1. java script, qwerty pastarųjų visai nekertu, galėtu kas nors sukurt gidų kaip pasidaryt viską tą patį kaip per fbml.

     2. Nevykėlį qwerty yra klaviatūros tipas o ne programavimo kalbą kažkokią. jquery – taip tai turbūt apie tai ką manei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *