Pasaka apie Samsung karalystę

Visi savo namuose turime daugiau ar mažiau to pačio prekinio ženklo technikos. Mano namuose vyrauja Samsung. Tai vyko natūraliai. Pirkinys po pirkinio ir net nepastebėjau, kaip Samsung jau „karaliauja” namuose. Viskas prasidėjo labai nekaltai nuo skalbimo mašinos, o baigėsi Samsung giminės suvažiavimu po mano stogu. Negaliu skustis, nes pats savo noru ar mano tėvai pirko būtent Samsung buitinę techniką. Taigi sudarysiu Samsung giminės medį arba paseksiu pasaką (nežinau į ką tai bus labiau panašu).

Karta, senai, senai, kai dar niekas nebuvo girdėjęs apie išmaniuosius telefonus ir skistųjų kristalų televizorius, pirmoji prosenelė Samsung skalbimo mašina emigravo iš neaiškios kilmės šalies (parduotuvės), kurios pavadinimo nepamenu, nes pats dar buvau mažas. Metai iš metų ji buvo vieniša ir laikui bėgant vis seno vonios kambaryje. Galiausiai po daug metų prasidėjus neramumams kaimyninėje šalyje, dar žinomoje kaip Topo Centras, šios šalies gyventojai pradėjo sparčiai emigruoti į mano namus. Pirmasis atvyko senolis Samsung muzikinis centras. Jam teko net keletą kartų pagulėti ant operacijos stalo, nes turėjo problemų su klausa ir baisiai nusidainuodavo arba išvis užkimdavo, bet vis dar sėkmingai gyvena iki šiol. Vėliau emigravo Samsung televizorius. Jis buvo toks sulysęs, todėl jį visi pravardžiavo lsd tv.  Pasklidus gandui, kad visi emigruoja į mano namus atvyko ir Samsung telefonas iš tolimosios šalies, dar žinomos kaip Tele2, kuris buvo šiek tiek iškrypęs ir mėgdavo kai ji visi liečia, todėl ji praminė touch screen. Neramumai Topo Centro šalyje tęsėsi… Netrukus atvyko Samsung spausdintuvas, kuris labai mėgo žvaigždžių karus ir buvo daltonikas, todėl jį visi pravardžiavo nespalvotu lazeriniu spausdintuvu. Taip visi draugiškai iki šiol gyvena ilgai ir laimingai už 9 jūrų, 9 marių mano namuose…

Galbūt šį pasaka visiška nesąmonė, bet manau daug geriau nei pasakoti apie nuobodų Samsung spausdintuvą, kuris pagal mano pirktu daiktų eilę turėjo būti aprašytas.

Beje koks prekinis ženklas vyrauja jūsų namuose?

12 atsakymų į “Pasaka apie Samsung karalystę”

 1. Na mano namuose vyrauja įvairių kompanijų produktai, kadangi šiuo metu dauguma jų yra tikrai kokybiški. Pavyzdžiui, kokios kompanijos naują išmanųjį telefoną pirkti jau seniai nėra skirtumo, nes visi jie savo funkcijas atlieka daugiau mažiau vienodai. Tačiau, pavyzdžiui, televizorių srityje turiu ryškų nusistatymą ir visą laiką naudoju tik "Samsung", tačiau, manau, kad dauguma sutiks, kad tai vieni kokybiškiausių tokio tipo įrenginių.

  1. Mano namuose, tai visiškas atsitiktinumas, kad tiek daug technikos būtent Samsung 🙂 Gal tai lėmė palankios kainos, o gal antgamtiškos jėgos 😀 bet yra kaip yra ir nemanau, kad tai blogai 🙂

  1. Aš kažkodėl išvis esu turėjęs tik vieną Nokia telefoną, nes kažkaip nemėgstu primokėti už prekinį ženklą 🙂
   Tai buvo senas. nespalvotas tel panašus į 3310.

 2. no kia ir sam sung, a nam ninada 🙂 Du telefonai gedo ir telikas šlubas, taip kad į samsungą žiūriu nepalankiai, masinė gamyba ir masinė nekokybė. Mikrobangė vienok dar laiko, 3 prieš 1 samsung nenaudai.

  1. Man kol kas iš turimos Samsung buitinės technikos gedo 2x muzikinis centras. Pirmąkart lazeriukas pradėjo grybauti, o antrąkart pats netyčia užtrumpinau… 🙂

 3. Mano namie labai daug skirtingos technikos brandų, gal tik AMD ir Nokia labiau myliu. Faina kaip konkuruoja tarpusavyje brendai, bet yra tikrai labai stiprių tokių kaip Gilette Colgate Palmolive kalbant ne apie buitinę techniką.

 4. Pas mane irgi vyrauja Samsung. Pradedant monitoriais ar spausdintuvais (teisingiau skaneris/spausdintuvas/kopijavimo aparatas) ir baigiant telefonais 🙂 Yra ir kitų firmų gaminių, bet Samsung dominuoja.

 5. Nėra nieko samsungiško pas mane namie. Nors visai gali būti, kad bus LCD telikas Samsungo firmos.
  Visą laiką buvau Sharpo gerbėjas, bet kai du ranginiai pradėjo veikti nekokybiškai po kelių mėnesių nuo pirkimo – nusivyliau ta firma.

 6. Nutariau isigyti spausdintuva..Kokios firmos?Nesvarbu..,kad tik negestu..Mintyse apskaiciuoju: "kasetes uzpildymas,popierius..islaidos.O jei dar i taisyklas pradet begiot…" Nusprendziau.Geriau brangesni,bet i taisykla nueit tik karta..Siaip akis "paganyti".Ir nuejau..Paziureti kokiu firmu gaminiu ten tie meistrai turi daugiausia…Oho!Tik praejus(pralindus) tarp visokiu agregatu, pamaciau zmogu."Daug darbo jis cia turi.."ir garsiai pasisveikinau.Tyla.Dar syki bandau i save atkreipt demesi.Tyla.Akis i kazkoki daikta nuleides-meistrauja,dirba..na nejaugi trugdysi?"O jei as taisyt atnesus?.Na aisku!Ir galvoje atsiranda istorija kuri tuoj ant liezuvio: "pirkau spausdintuva..sugedo jis man..garantini pametus.."Kieno gamyba?"Apsidairau.."samsungo.."pareiskiu ,ziuredama i toki pati kaip mano kuris"sugedo'… "_-TIK NE SAMSUNGAS! nesk ji kitur-jau man ju gana.." Pagaliau isgirdau meistro balsu balsa.Net paliko savo darbo vieta,kad palydetu mane lauk.. / ..IR VISGI PAS MANE NAMIE SAMSUNGAS! Tai kaip auto VW -,,kad ir suges-)daliu kokiu reiks rasi ir papigiai:)

  1. šiaip retai kas renkasi rašalinius spausdintuvus. Samsung gamina kokybišką techniką (negaliu galvos guldyti), tik galbūt taip pasitaikė…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *