Reklama autobusų stotelėse

Gana dažnai autobusų laukimo paviljonuose (miesto autobusų stotelėse) mes galime pastebėti originalią ir gana patrauklią reklamą, kuri kartais net puošia miestą, tačiau šiandien aprašysiu naują JCDecaux reklamos agentūros „šedevrą“ – Kraft Foods Lietuva produkto „Barni“ reklamą, kuri tikrai nėra patraukli, o galbūt labiau erzinanti.

Iš pirmo žvilgsnio užkandžio „Barni“ reklama atrodo labai paprasta, tiesiog eilinis plakatas laukimo paviljono vitrinoje, tačiau priėjus arčiau pasigirsta dainelė: „Mano vardas barnis…“. Iš pradžių tai atrodo gana keistai, o vėliau pradeda erzinti. Dauguma jaunesnių žmonių renkasi laukti autobuso šalia laukimo paviljono, nes įkyri dainelė ir kartais pasigirstantis kraupokas meškiuko juokas trukdo bendrauti. Žinoma, garsas nėra didelis, tačiau labai erzinantis.

Jei lauke lyja, esi priverstas autobuso laukti laukimo paviljone ir klausytis smegenis plaunančios dainelės, po kurios maži vaikai tikriausiai zyzia tėvams ausis, kad nori meškiuko „Barni“. Mano nuomonė, tai gana efektyvi reklama, bet žinant Panevėžio jaunimą, ilgai tokia reklama neišstovės ir Barnis nebesijuoks…

11 atsakymų į “Reklama autobusų stotelėse”

  1. Baigsis tuo, kad keliaudami viešuoju transportu būsim priversti nešiotis ausų kimštukus 🙂 Šiaip dar galima savo muzikos su ausinėmis klausytis, bet pagyvenę žmonės nelabai mėgsta – tai jiems tik kimštukai liks. Tos reklaminės dainelės… Akropolis turi savo tokią firminę, kai į kiną einam – kaskart bent tris kartus išgirstam, siaubas. Ir skamba paskui galvoj "viskas yra ir bus gerai… Akropolis"… Svetimos pasąmonės vagys.

    1. Labai pagyvenę, idealia klausa nebegalintys pasigirti žmonės tikriausiai nelabai ir girdės reklamą ar bent jau taip neerzins jų.

  2. Štai dėl panašių dalykų (ir ne tik to) aš bei daugelis mano pažįstamų vengiame viešojo transporto ir visų su juo susijusių paslaugų ir mieliau naudojamės nuosavais automobiliais, kur gali klausytis ko nori ir kada nori.

  3. kai klaipedoj lyjo stotyj ir girdziu bukime draugai… xD tada priejau ir pradejo aiskint kaip eit per gatve ;D

    1. Tai galbūt kitas įrašas. Panevėžyje tik klaikus juokas pasigirsta po dainelės arba aš neištvėriau perklausyti viso įrašo iki galo 😀

  4. ten buvo didelis barnis, ir prie ranku, koju parasyta paliesk, pakutenk ;D ten yra jutikliai ir kai palieti arba sneka, arba dainuoja bukime draugai, mano vardas barnis.. ;D

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *