Reklamos eksperimentas

Nutariau palyginti kas efektyviau wtop.us svetainėje. Sms reklama ar reklama internete atsiskaitant banku. Žinoma daugumoje svetainių sms reklama netokia efektyvi kaip kitos reklamos, bet būna išimčių. Sms reklama wtop kataloge kainuoja 2lt smsu, o reklama banku kainuoja 2lt/d. Ji būtu talpinama virš sms reklamos. Iš pradžių norėjau pirkti reklamą banku, bet pasidomėjus šiuo reklamos būdu sužinojau, kad reklamos valdymo pulto nėra, o Giedrius mano antraščių nekeitinės, todėl pirkti reklamą banku nebesinorėjo.

Nusprendžiau pabandyti nusipirkti sms reklamą. Seniau ji išstovėdavo bent keletą dienų ir būdavo gan efektyvi. Išsiunčiau reklamą 2010.08.04 ir ji prastovėjo iki vakar vakaro 2010.08.15 Taigi išviso 11 dienų. Taip yra todėl, kad tele2 vartotojai nebegali pirkti sms reklamos. Manau jau visiems aišku, kad wtop svetainėje daug geriau pirkti sms reklamą. Banku 2lt/d. Sms ~0,18lt/d.

Kitose wap svetainėse perkant sms reklamą tokio efektyvumo tikrai nesulauksite, nes pvz.: xbbx.net jūsų sms reklama geriausiu atveju išstovės ~2val. o naudos beveik nebus. Ankščiau savo xwap.lt laikiau sms reklamą, bet efektyvumas buvo maždaug toks pat kaip wtop.us todėl uždraudus sms siuntimą tele2 klientams reklamą išėmiau. Nesinorėjo, kad ta pati reklama internete dvi ar daugiau savaičių prastovėtu…

5 atsakymai į “Reklamos eksperimentas”

  1. nemanau, kad reklamos efektyvumas priklauso nuo laiko. Vienoj svetainej patalpinta reklama gali atvest tiek lankytoju per 1h, kiek kitoj svetainej per valanda. Taigi, kaip manai, kuri reklama efektyvesne?

  2. Straipsnį skaitydamas tikėjausi išvysti kažkokių statistikų ar pamokymų o ne būgštavimų kur reklamą ilgiau prastovėjo ir jokių skaičių, statistikų ar kažko konkretaus.

  3. Taip, pripažįstu, kad nelabai panašu į ekspermentą be lankomumo duomenų. Kai pirkau reklamą išvis negalvojau apie kažkokį ekspermentą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *