RSS srauto prenumeravimas

Ankščiau savo mėgiamus blogus pasiskaitinėdavau tiesiog į juos užeidamas tradiciniu būdu kaip į kitas svetaines. Kai atsirado daugiau mėgiamų blogų dažniausiai pamiršdavau užsukti į kai kuriuos iš jų ir jei blogas aktyviai pildomas naujais straipsniais, kai kuriuos tiesiog pražiopsodavau. Taigi nuo šiandien pasinaudojęs Google Reader RSS naujienų skaitymo bei prenumeravimo įrankiu bei google chrome naršyklės plėtiniu Google alerter tik įsijungęs chorme naršyklę dešniajame kampe matau degantį skaičiuką ir paspaudęs ant jo matau kiek yra naujų laiškų gmail pašte ir kiek naujų straipsnių iš mano prenumeruojamų blogų. Nuo šiandien prenumeruoju naujienas ir visų asmeninių blogų, kurie yra mano blogo draugų sąraše. Žinoma ne visi straipsniai ar blogai man aktualūs, bet visada pravartu sužinoti ką nors naujo ar tiesiog išgirsti kito žmogaus nuomonę apie jam aktualius dalykus.

8 atsakymai į “RSS srauto prenumeravimas”

 1. Geras dalykas tas RSS readeris 🙂 Pats jau keli mėnesiai naudoju ir kas rytą tikrai daugiau įdomios ir naudingos informacijos surandu būtent jame, o ne kokiam delfyje 🙂

 2. ar as teisingai suprantu, kad RSS mazina lankytoju srauta? perskaite google readeryje mes maziname perziuru ir puslapiu atvertimu skaiciu mylimuose bloguose 🙂

  1. Tikriausiai, bet jei nori pakomentuoti straipsnį vistiek reikia užsukti į patį blogą.

 3. RSS žiaurus laiko taupytojas. Ypač praverčia skaityti dienos naujienas iš kokio delfi ar pan.

  Savo bloge (jo, čia reklama) lyginau kai kurias programas RSS skaitymui, ir padariau išvadą, kad Google reader geriausias!

  http://www.jarmalavicius.lt/straipsniai/2010/11/1

  Tiesa, aš naudoju "Google Reader Notifier" programą, ar laiškų naujų atsirado parodo Thunderbird'as 😉

 4. Man Readeris irgi patinka. Sutaupo laiką ir padeda pastebėti, ką mano mėgstamų blogų autoriai naujo sukūrė. Be to, readeryje galiu greitai permesti akimis tekstą ir nuspręsti – verta jį atsiversti bloge ir perskaityti, ar nelabai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *