Skype spam’erių sąrašas

Nuo paskutinio visų skype kontaktų atblokavimo nemažai spemerių užpuolė su skype botu ir teko juos vėl užblokuoti, bet šįkart visam laikui, nes kaip įsitikinau, jie tiesiog nesimoko iš savo klaidų arba savo vartotojus naudoja tik reklamos tikslams. Taigi, aš prieš užblokuodamas išsaugojau jų skype vartotojų vardus į sąrašą, kurį pateiksiu šiame įraše. Kokia prasmė? Tiesiog jei jus gausite reklamą iš skype kontakto, bet abejosite ar verta jį blokuoti, galėsite patikrinti ar jo nėra šiame sąraše. Jei minėtasis kontaktas puikuojasi šiame sąraše, galite drąsiai blokuoti, nes ankščiau ar vėliau vėl sulauksite nepageidaujamos reklamos. Kaip patikrinti greičiau? Įėjus į šį įrašą spaudžiame „ctrl+f” ir suvedame kontakto id. Žinoma, manyti, kad visi puls tikrinti šiame įraše savo skype kontaktus, būtų labai naivu… o galbūt google suindexuos skype spamerių id… vienaip ar kitaip, tai savotiškas kerštas, tad be ilgos beletristikos pateikiu minėtąjį sąrašą, kurį atradęs laiko kartais papildysiu naujais spameriais.

[one_half]

 1. host.host3
 2. wikis666
 3. lukaslacas
 4. craetive2461
 5. nepazistamas112
 6. marius75751
 7. laras45
 8. shooter11
 9. vilnius.techno
 10. edvinas.31
 11. pankukas1231
 12. momento112
 13. djtarakaska
 14. paulius1051
 15. jutas1143

[/one_half]
[one_half_last]

 1. keris16
 2. robizz.n
 3. huine112
 4. scooterlion
 5. likitakas
 6. triumphix
 7. lt_nike3
 8. vaskunaslukas1
 9. nacispaparacis
 10. efkaxl2
 11. vaiduxltu
 12. dziugaskoska
 13. mantas.usa
 14. edvinas.03

[/one_half_last]

Vieni skype kontaktai tikriausiai skype naudoja vien dėl reklamos, nes nuo pakvietimo į kontaktus be spamo daugiau nieko nesu iš jų gavęs. Kiti – laikas nuo laiko ne taip piktybiškai, bet reguliariai paleidžia skype botą. Vienaip ar kitaip, visi sąraše pateikti skype kontaktai naudoja skype botą…

P.S. pildom sąrašą komentaruose.

8 atsakymai į “Skype spam’erių sąrašas”

 1. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl nebenaudoju skype, dėl to, kad kiekvieną dieną ateina bent 2 spammeriai. Užkniso juodai, tad skypui pasakiau ate prieš kokį pusmetį. Na kartais įsijungiu, jei reikia pas kambint į užsienį or so on.

  Mano pagrindinis IM: GTalk 🙂

 2. Gėda prisipažint, bet per kelis kokius8 skype naudojimo metus nesu gavęs nei vienos reklamos. Gal todėl kad žmones į kontaktus priimu tik pažįstamus arba prieš tai susitaręs kokiam forume per pm :/

  1. Aš jau senai turiu problemą dėl per didelio skype kontaktų skaičiaus… bet tiesiog būdamas viešas žmogus, kitaip negaliu.

 3. Jau galvojau kad bus šimto tūkstančių kontaktų sąrašiukas – būtų nedaug naudos, bet vis šis tas. O čia.. Tarsi surašyčiau savo kiemo šunų vardus, ir įsivaizduočiau tokiu būdu surinkęs naudingą duomenų bazę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *