Uždirbk keldamas video

Gana seniai neaprašiau naujų uždarbio būdų, galbūt todėl, kad pats neturiu tokių daug, kuriais galėčiau pasidalinti. Šįkart aprašysiu šiek tiek menkesnį, nei ankstesniame straipsnyje minėtą uždarbio būdą. Deja šis būdas taip pat tinka tik tiems, kas turi paypal sąskaitą. Viskas vyksta labai paprastai. Jūs įkeliate video ir už jo peržiūras gauname pinigus. Panašiai kaip youtube, tik dar mokami pinigai (nors ir labai nedideli). Tai labai geras būdas užsidirbti keletą papildomų dolerių tiems, kas turi filmų online projektą ar pan.

Basic tipo vartotojui suteikiama net 1 000 GB vietos vaizdo įrašams, tad galima kelti įvairius filmus, bet vienas filmas negali viršyti 2gb. Todėl patarčiau prieš keliant prastinti filmų kokybę. Taip pat patartina kelti video ne tiesiogiai svetainėje, o per ftp, nes bent jau man per filezila įkelia greičiau nei naudojantis svetainėje esančių uploaderiu. Draudžiama kelti erotiką ar pornografiją, tad ero svetainių savininkai šiuo uždarbiu negalės pasinaudoti.

Įkėlus video galima jo kodą (pan kaip youtube) kelti į savo svetainę ir taip gauti pinigus už peržiūras. Žinoma nemokamo (basic) vartotojo įkelti video įrašai kraunasi lėčiau ir dažnai trūkinėja, taip pat apačioje rodoma reklamų juosta, bet šiaip dar visai pakenčiama.  Jei šiame projekte sekasi uždirbti ar šiaip ne gaila dėl savo lankytojų paaukoti keletos dolerių galima nusipirkti premium vartotoją ir visos minėtos problemos išnyks.

Mokama už 10 000 peržiūrų ir išmokama nuo 20$. Uždarbio dydis priklauso nuo šalies, kurios internautai peržiūri video ir pačio vaizdo įrašo ilgio. Todėl geriausia kelti ilgesnius kaip 2 valandų filmus (nors ir prastesne kokybe). Pateikiu lentelę, kurioje surašyta kiek dolerių už kokios šalies 10 000 peržiūrų mokama.

Kaip visada už JAV, Anglijos ir Kanados (A) internautų peržiūras mokama daugiausiai iki 30$ už 10 000 peržiūrų ilgesnio kaip 2 valandų video, o už lietuvių (C) peržiūras mokama tik 18$.

Taip pat galima gauti net 25% nuo per jūsų nuorodą užsiregistravusio žmogaus uždarbio. Tad visi kas susiviliojote šiuo uždarbio būdu bėgame registruotis REGISTRACIJA

Atskiros detalios pamokos kaip registruotis ir elgtis minėtoje sistemoje nerašysiu, nes net ir prastai mokantiems anglų kalbą tikrai neturėtu būti sunku susigaudyti. Bet jeigu iškils neaiškumų, visada padėsiu savo referalams.

6 atsakymai į “Uždirbk keldamas video”

 1. Jeigu projektas tik startavo, tai nebloga galimybė paaugliams užsidirbti vieną kitą litą. Bet išmokos truks neilgai – skubėkit visi kuriems keli papildomi litai nepamaišytu. Bet nedėkit didelių vilčių iš to pragyventi 😀

  1. Būtu labai naivu tikėtis iš to pragyventi 🙂 Man pakanka už hostingą susimokėti..
   Beje projektas ne naujas, tik aš juo neseniai pradėjau naudotis.

 2. Tipo nepapirktas komercijos? Katik rašei, kad niekad nebusi papirktas, o dabar centus dirbi savo ref nuorodą dėdamas? Bet žinoma reikia kažką uždirbti rašant 😀

  1. Susikrausiu aukso kalnus įdėjęs šią referalinę nuorodą… rašiau, kad kitiems būtu naudinga, bet visada ir visur galima įžvelgti blogąją pusę ir kaip matau tau tai sekasi.

   1. Nepykstu ant tavęs, pats pasielgčiau taip pat, iš vis nedaug jau tokių žmonių, kurie iš vis straipsnius ne savo naudai rašo…

    1. Kaip jau kažkada esu minėjęs, visų žmonių pirštai lenkiasi į save.
     Beje tavo minėtame straipsnyje rašiau, o tiksliau kritikavau, straipsnių rašymą pagal užsakymus.
     Šis mano straipsnis, kaip ir visi kiti, nebuvo užsakytas, o kaip visada rašytas savo noru.
     Jeigu kažkas įžvelgia didelę tragediją gali registruotis ne per mano referalinę nuorodą: http://www.videobb.com ir visi bus laimingesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *