Uždirbk trumpindamas nuorodas

Prieš rašydamas šį straipsnį iškart perspėju, kad užsidirbti keletą ar keliasdešimt dolerių per mėnesį gali tik tie, kurie turi paypal sąskaitą (nebūtinai verified).
Trumpai apie tai, kaip viskas vyksta. Šioje nuorodų trumpinimo kampanijoje mokama už unikalius paspaudimus. Tai labai lengvas būdas užsidirbti keletą papildomų dolerių tiems, kurie turi lankytojų šaltinį. Pvz.: lankomą svetainę su siuntiniais, facebook fanų puslapį su daug narių ir t.t. Jums tereikia trumpinti savo siuntinių ar pan nuorodas ir naudojant sistemos sutrumpintas nuorodas kaupti pinigus. Galimos tris kampanijos: Reklama per visą puslapį (Interstitial Advert), banerinė reklama (Framed Banner) ir be reklamų (No Advert). Žinoma norint kažkiek užsidirbti patarčiau rinktis pirmąją kampaniją, nes už ją mokama daugiausiai 0,60$ už 1000 unikalų paspaudimą iš Lietuvos. Jei turite projektą anglų kalba ar tiesiog užsienio lankytojų srautą mokama dar daugiau, net iki $4.92 už 1000 unikalų paspaudimą (naudojant pirmąją reklamos kampaniją).
Jei susiviliojote galimybe nieko neveikiant uždirbti keletą ar keliasdešimt dolerių užsiregistruokite per šią nuorodą: REGISTRACIJA
Pamoką kaip registruotis ir t.t rasite šiame video:


Papildomą pagalbą ar informaciją suteiksiu tik savo referalams, nors manau viskas aiškiai parodyta mano kurtame video ir apskritai sistema labai paprasta bei lengvai suprantama net tiems, kurie prastai moka anglų kalbą.

4 atsakymai į “Uždirbk trumpindamas nuorodas”

    1. iš to nepraturtėsi, bet už hostingą man užtenka susimokėti ir dar šiek tiek lieka. Apgaulės nėra, į mėnesį iki 20$ gaunu ir visada išmoka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *