Uždirbt iš Google Page Rank

Senai berašiau straipsnius apie uždarbį, todėl šįkart nusprendžiau aprašyti lietuvišką uždarbio būdą. Tai visai nesenai startavęs pirmasis lietuviškas atgalinių nuorodų mainų seolink projektas. Kažkas panašaus į alternatyvą užsienio projektui, apie kurį jau esu rašęs viename straipsnyje. Žinoma, šio projekto dėka galima ir užsidirbti, tereikia turėti savo interneto projektą su kuo aukštesniu Google Page Rank. Parduodant atgalines nuorodas uždirbtą biudžetą galima panaudoti kitų nuorodų pirkimui arba surinkus 35lt sumą gauti išmokėjimą.

Neseniai pats išbandžiau šį projektą. Užregistravau videosmile.lt ir sulaukęs patvirtinimo susikūriau specialų nuorodų atvaizdavimo bloką. Beje, yra sukurtas wp įskiepis, todėl naudotis sistema tikrai lengva. Galima pasirinkti spalvas, bloko dydį ir pan, todėl lengva priderinti prie svetainės dizaino. Nusistačiau kiek noriu gauti už vienos atgalinės nuorodos talpinimą mano projekte vienai dienai (0,30 lt). Iš to užsidirbti nežadu, bet tikiuosi vėliau pats pirkti atgalines nuorodas iš kitų projektų, kurių kol kas nėra daug.

Tiems, kas nori užsidirbi iš šio naujo projekto patarčiau pirmiausiai peržiūrėti kitų svetainių su panašiu Page Rank siūlomas kainas, nes jei užsiprašysite per daug, niekas nepirks. Mano projekto PR3, todėl už parą nutariau prašyti 0,30lt, nors kiti siūlo labai įvairias kainas. Beje nuo uždirbto pelno gausite tik 70%, nes likusius 30% pasiims seolink. Aišku, tai pilnai suprantama…

Jei susidomėjot šiuo lengvu lietuvišku uždarbiu dar galite peržiūrėti youtube video arba aplankyti patį seolink.lt projektą.

16 atsakymų į “Uždirbt iš Google Page Rank”

 1. Man kažkaip uzdarbis.lt geriau tinkamas tokiam dalykui atrodo 🙂 ten bent įmanoma susirast pastovius pirkėjus ir nemokėt jokių 20% 🙂

  1. Na uždarbyje dažniausiai galima tik lygiaverčių atgalinių nuorodų mainus daryti arba pirkti. Aš bandysiu iš žemesnio PR sukauptų lėšų nusipirkti aukštesnio PR nuorodų… 🙂

   1. PR3 ir PR4 nuorodas uždarbyje tikrai greitai išgraibsto. Aišku jei neturi laiko nuolat pridėti/išimti nuorodas, tikrinti ir derėtis dėl apmokėjimų, tuomet seolink gal ir praverčia 🙂

 2. Aš pastebėjau, kad per SEO Link visi paprastai deda mažesnes kainas reklamai. Ten tikrai puikių pasiūlymų galima rasti.

  Be to, yra administracija, kuri tikrina, ar necloakina tavo nupirktų nuorodų, tikrina, ar nėra fake Page Rank ir t.t.
  Yra platus svetainių pasirinkimas, nereikia rašyti svetainių savininkams, kad įdėtų tavo nuorodą, prašyti rekvizitų ir pan.
  SEO Link man asmeniškai – idealus projektas

  1. jau esu seniau toje svetainėje užsiregistravęs, bet leidžia įdėti tik vieną domeną ir apskritai nelabai gaudosi toje sistemoje.

 3. Būtų labai įdomu daugiau sužinoti apie galimybę uždirbti litą-kitą įsidedant į tinklaraštį nedidelį reklamos skydelį. Tarkim AdBox – o gal yra geresnių alternatyvų? Gal galima ir apriboti kokių prekių/paslaugų reklamą sutinki įsidėti, o kokia nepageidaujama?
  Taip taip, aš kaip ir visi kiti nemėgstu mirgančių banerių ir agresyvios reklamos, bet jei koks 125×125 px baneriukas kažkur sidebar'e sėdėtų su užrašu "paspausk reklamą, pavaišink blogerį arbata" – gal ir nieko variantas? 🙂 Ar nedideliems projektėliams neverta to imtis, nes net domenas/hostingas neatsipirks, tik be reikalo lankytojai bus suerzinti? Klausiu kaip labiau patyrusių 🙂

  1. Ieva, tavo atveju geriausias variantas ir yra SEO Link – Jūs pati patikrinate reklamą, kurią užsako ir nusprendžiate, ar atsiras ji Jūsų svetainėje, ar ne. SEO Link reklama – tekstinės nuorodos, nedarkančios vaizdo ir neiįkyrinčios vartotojams. Siūlau išmėginti

  2. aš naudoju AdBox kituose projektuose (videosmile.lt wapmaster.lt) ir tikrai nedarko dizaino, tik dar niekaip nepavyko surinkti pakankamai didelės sumos, kad išmokėtų… manau reikia didesnio lankomumo jei nori dėti tokią reklamą.
   Aš į savo blogą nededu jokių reklamų, nors lankomumas 200-300 unikalių lankytojų per parą. Tiesiog nemanau, kad iš to bus didelė nauda ir verta dėti. Aišku, jei neturėčiau kitų projektų, tuomet tikriausiai bandyčiau iš šio blogo "išsunkti" naudos.

 4. Tai va ir man įdomu ar verta nors kažkokią reklamą dėti 🙂
  Iš Seolink uždirbti kaip suprantu paprasčiau – moka už parodymus, o ne paspaudimus, tai nusistatai savo kainą, įsidedi kiek nori tų nuorodų ir kapsi centukai… Gal, žiūrėk, ir atsipirks hostingas. 😀 Bet man neramu, kalbant apie backlinkus, dėl Pandos. Tarkim nusipirks tų backlinkų koks projektėlis, kuris masiškai perka nuorodas, dirbtinai kelia Pagerank ir šiaip – nešvariai daug ką daro. O tu nė nenujausdamas įsidėsi tokią nuorodą. Ar nebus taip, kad gausi nuo Googlo labai skaudžiai per nagus, kai atseks to projekto nuodėmes, o tu būsi tiesiogiai su juo susietas per tas atgalines nuorodas?
  Gal ir svaičioju, iš tiesų nevisai suprantu kol kas kaip viskas veikia, bet man pasirodė, kad jei tvarkingai – reikėtų keistis nuorodomis su panašios tematikos projektais, bičiuliais, kolegom – o ne šitaip random pirkti/parduoti… 🙂 O gal neteisingai mąstau?

  1. Na AdBox irgi moka už parodymus, ne paspaudimus, bet jei nebus didelio lankomumo, niekas nenorės pirkti reklamos. Dėl nuorodų mainų aš tik su kitais blogeriais, kurių panašus PR apsikeičiau linkais.
   Jei projektas tau labai svarbus ir buvo sukurtas nesiekiant pasipelnyti iš reklamų, tuomet patarčiau nesiimti komercinės veiklos.
   Pvz. aš fad.lt labai ilgai puoselėjau kol sulaukė PR6, paimtas pagundos apsikeičiau atgalinėmis nuorodomis su keletu svetainių (tikriausiai nekokybiškų, nors jų PR5) ir PR smigo iki 5. Reikia labai atsargiai su nuorodomis jei PR aukštas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *