HTC Desire patarimai

Šiandien aprašysiu keletą patarimų HTC Desire savininkams, kuriuos praktiškai esu išbandęs. Nors šį telefoną turiu jau keletą mėnesiu, tačiau tik 4 dieną naudoju kaip mobilųjį telefoną. Kodėl? Tiesiog anksčiau ji naudojau kaip kompiuterį dėl gmail, naršymo internete ir pan. Deja po penktadienio liūties teko atsisveikinti su Samsung s5230 ir liko vienintelis HTC Desire, kuris kaip mobilusis telefonas gana nepatogus tiek dėl sms, tiek dėl skambučių.

Kaip pakeisti skambėjimo toną ne iš standartinių melodijų?

Daugumai tikriausiai nepatinka standartiniai HTC Desire skambėjimo tonai ir norėtų pasikeisti į savo mėgiamą mp3 dainą ar pan, tačiau leidžia pasirinkti tik iš standartinių melodijų sąrašo. Kaip įsikelti savo mp3 dainą? Prijungiame telefoną USB kabeliu prie kompiuterio ir einame į SD kortą. Surandame media aplankalą ir jame esančiame audio aplankale sukuriame du naujus aplankalus pavadinimais: notifications ir ringtones. Į pirmąjį aplankalą įkeliame savo norimus sms skambėjimo tonus, o į antrąjį skambučio tonus. Visi skambėjimo tonai turi būti mp3 formatu. Po failų įkėlimo standartinių skambėjimo tonų sąraše turėtų pasirodyti ir jūsų įkelti mp3 failai.

Kaip pailginti baterijos darbo laiką?

Daugelis HTC Desire savininkų skundžiasi trumpu baterijos darbo laiku, tačiau jau gana senai yra rastas būdas kaip beveik dvigubai pailginti darbo laiką. Pirmiausia reikėtų įjungus telefoną įkrauti 8val ar ilgiau. Po 8val ištraukti įkroviklį ir išjungti telefoną. Išjungus įkrauti apie valandą laiko. Po 1val vėl ištraukti įkroviklį ir įjungus telefoną palaukti ~2min. Įjungtą telefoną vėl krauti ~1val laiko. Po šio ilgo ir „varginančio” proceso telefono baterijos darbo trukmė turėtų žymiai pailgėti.

Kaip perkelti programas į SD kortą neturint root teisių?

Android žaidimų mylėtojai įsigiję HTC Desire skundžiasi maža vidine atmintimi dėl kurios negali įsirašyti daug aplikacijų. Android 2.2 versija turi džiuginančią funkciją, kurios pagalba daugumą įrašytų aplikacijų galima perkelti į SD kortą. Tam nereikia jokių specialių programų ar laužti telefoną siekiant gauti root teises ir taip prarasti garantinio taisymo galimybę. Spaudžiame menu mygtuką, tuomet Settings. Surandame Applications ir pasirenkame Manage apllications. Pasirodžius įrašytų aplikacijų sąrašui spaudžiame ant pasirinktos aplikacijos ir surandame mygtuką Move to SD card. Taip galima perkelti beveik visas įrašytas aplikacijas, išskyrus keletą standartinių…

Kaip įsirašyti Gameloft žaidimus?

Tikriausiai 9 iš 10 lietuvių žaidžia nelegalius Gameloft android žaidimus, o kaip juos įsirašyti? Šios informacijos neturėčiau viešinti, tačiau tai nėra naujiena ir internete yra nemažai skirtingų pamokų kaip tai padaryti. Aš aprašysiu lengviausią būdą, kurį pats naudoju (taip, aš žaidžiu android žaidimus ir dar nelegalius… ir taip, man ne gėda). Kaip visi žino, Gameloft žaidimai susideda iš įrašymo failo su .APK plėtiniu ir žaidimo failų. Norimo Gameloft nelegalaus žaidimo įrašymo (instaliacinį) failą su .APK plėtiniu susirandame internete. Jį atsisiunčiame į kompiuterį ir telefone įjungus lėktuvo režimą (neveikia wi-fi) per USB įkeliame į SD kortą. Vėl įjungiame wi-fi ir per bet kokią SD kortos failų redagavimo programą paleidžiame .APK failą. Palaukiame kol atsius žaidimo failus ir sėkmingai bei nemokamai naudojame Gameloft produktą.

17 atsakymų į “HTC Desire patarimai”

 1. Šiaip jau visi patarimai tinka visiems Android telefonams 🙂
  Programėlių perkėlimas į SD neturi nieko bendro su root 🙂
  Nesupratau, kam reikia tiek daug vargti su piratiniais žaidimais – užtenka parsisiųsti .APK failą ir įsirašius į SD jį paleisti. Paleidimui puikiai tiks My Files kuri yra visuose Android telefonuose. Tiesa reikėtu leisti programėlių diegimą iš nestandartinių šaltinių 🙂
  Na ir dėl baterijos treniravimo tai kažkokie LABAI keisti patarimai. Mano durna galva pačiam to neišbandžius tai rezultatas gali būti atvirkštinis nei tikimasi. Kai man jau kyla įtarimas dėl baterijos kvailiojimo, tai pilnai ją įkraunu ir padarau atstatymą į gamyklinius parametrus bei pilnai iškraunu. Tokiu būdų telefonas sužino baterijos potencialą. Kaip tai įmanoma sužinoti tavo aprašytu metodu neįsivaizduoju. Beje, mano metodas irgi nelabai tikęs, nes prarandami duomenys, bet ir su fragmentacija padeda tai aš nesiparinu ir neieškau programėlių kurios skirtos baterijos kalibracijai. Bet jos turėtu padėti labiau, nei va toks žaidimas su įrkovimais. Bet čia tik mano nuomonė – galbūt aš kažko nežinau 🙂

  1. Tinka dauguma patarimų, bet ne visi, nes manau kituose android telefonuose galima pasirinkti ir nestandartinį skambėjimo toną.
   Senesnėse android versijose lyg ir nebuvo galimybės perkelti aplikacijų į SD kortą (dėl to nesu tikras, nes pats nesu naudojęs senesnių android versijų nei 2.2).
   Dėl gameloft žaidimų: sklando gandai, kad "prigauna" jei įsirašai .APK failą veikiant wi-fi (pats nebandžiau su wi-fi).
   Dėl baterijų darbo trukmės: visada patarimai yra keisti, nes kiekvienas turi savo teoriją, kuri jam yra geriausia ir efektyviausia pagal jo telefono modelį ar pan.

   1. Ne, būtent, kad negalima – tai visų Android telefonų nesąmonė, kad telefonas prilygstantis kelių metų senumo kompiuteriui nesugeba priskirti bet kurios melodijos – būtinai reikia kopijuoti į tam tikrą direktoriją. O dar juokingiau, kad kai kurie tai išnaudoja kurdami mokamas programėles kurios priskiria norimas melodijas. Nors iš tikrųjų jos daro tik vienintelį dalyką – nukopijuoja norimą muzikinį failą į minėtas direktorijas 😀
    Dėl perkėlimo tai taip, tik nuo v2.2 galima perkelti KAI KURIAS programėles. Su papildomomis priemonėmis galima perkelti VISAS, bet kai kurios nustoja veikti.
    O dėl baterijų, tai… na nepyk, bet tavo metodas tikrai atrodo kaip pokštas ir greičiau jau kenkiantis baterijai nei jai padedantis. Nors jeigu tau padėjo tai valio! 😀

    1. HTC Desire pirmasis mano android telefonas, todėl nežinojau, kad visi patarimai būdingi ir kitiems android telefonams. Vien dėl to straipsnio pavadinimo nekeisiu 🙂
     Dėl baterijos nepykstu, ne aš sugalvojau aprašytą būdą 🙂

 2. Labiausiai sudomino skyrelis apie bateriją.. Gal kas moksliškai paaiškins, ar čia yra tiesos? Kol kas panašu į woodoo apeigas.. 🙂

  1. Šią informaciją radau viename forume anglų kalba. Kiek žinau, tai būtent HTC telefonams skirta, nors labai tuo abejoju. Aš išbandžiau, man iš tikrųjų pailgėjo baterijos darbo trukmė ir šį būdą aprašiau čia. Ar jūsų telefonams tai padės – negaliu garantuoti.

 3. Tikrai, geras kosmosas su ta baterija 🙂 Ir taip nuskambėjo kaip bajeris, o Skirmantės komentaras galutinai prajuokino 😀 Kažin, ar egzistuoja panašios "apeigos" ir iPhonams?

  1. Sako, kad netradicinė medicina gali vėžį išgydyti, tai gal netradicinės apeigos padės ir telefonui 🙂
   o šiaip manau iPhonai neturi problemų dėl baterijų…

 4. Na kol kas maniškis laiko neįtikėtinai gerai – jei naudoju tik wi-fi, ir pernelyg daug nežaidžiu, bet naršau, kalbu, fotografuoju – kraunu kartą į savaitę. 🙂 3G internetas aišku gerokai sutrumpina tą laiką, bet vis dėlto – kaip smartphonui su tokios rezoliucijos ekranu jo baterija sakyčiau tikrai galinga 🙂

 5. "ir liko vienintelis HTC Desire, kuris kaip mobilusis telefonas gana nepatogus tiek dėl sms, tiek dėl skambučių."
  Gal galėčiau sužinot, kuo autoriui neįtiko Androidas kaip telefonas?

  1. Pokalbio metu \”padėti ragelį\” gana sudėtinga mirksint ekrano apšvietimui, atsiliepti tik atrakinus ekraną taip pat nepatogu, nes galbūt nenorėsi atsiliepti jei nespėsi įžiūrėti kas skambina.
   Taip pat reikia šiek tiek daugiau pastangų (paspaudimų) norint pasirinktam kontaktui paskambinti ar parašyti sms.
   Žinoma prie visko galima priprasti, tiesiog Androiduose pagrindinėmis tel funkcijos, bent jau man, nėra taip patogu naudotis kaip paprastuose tel.

 6. Gal OS pas tave ne originali su Sense UI? Nes nelabai suprantu apie ką kalbi.
  Pokalbio metu atitrauki telefoną nuo ausies, isijungia apšvietimas ir savaime suprantame visas valdymas. Beje, padet ragelį galima su telefono blokavimo mygtuku.
  Kaip suprasti: atsiliept galima tik atrakinus telefoną? Turejau Hero, dabar Desire S, abiejuose skambina, iš karto spaudi atsiliepti ir viskas. Nieko atrakinėt papildomai nereikia.
  Pasirinktam kontaktui skambinti iš telefonknygės: Ieškom vardo spausdami su intelektualiu įvedimu (Sense privalumas) tik pirmas raides. Sakykim Dainius(3 2 4 6). Ir stovim prie reikiamo Dainiaus. Paprastame telefone spaudinėtume tą patį klavišą kelis kartus, kol atsitosim prie reikiamos raidės. Paspaudžiam ant Dainiaus iš karto vyksta skambinimas. Jau nekalbant apie tai, kad kiekvieną darbalaukį galima prifarširuoti tiesioginiais linkais į konkretaus asmens skambutį, ar SMS.
  Turėjau labai įvairių telefonu su OS ir be OS, bet nieko patogesnio už Android dar neteko sutikti.

  1. Kai atitrauki tel nuo ausies reikia dar šiek tiek palaukti, kol įsijungs apšvietimas ir iškart negali nutraukti pokalbio. Kai telefono ekranas būna užrakintas ir tau skambina pakanka tik jį atrakinti ir iškart atsiliepiama, kas man nepatinka.
   Kai pripranti prie tel, jis visada atrodo patogiausias… pvz man ilgą laiką pats patogiausias buvo samsung s5230

 7. Specialiai išmėginau:
  Pokalbis, telefonas prie ausies. Atitraukiant nuo ausies per 1s užsidega apšvietimas. Manyčiau daugiau nei pakankamas laikas.
  Jei nenori atsiliepti skambant kvietimui, brauki ne žemyn, o į viršų ir atmeti kvietimą. Ta patį padaro ir telefono užrakinimo mygtukas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *