Paskolos su turto įkeitimu – 3 svarbiausi žingsniai

paskolos su turto įkeitimuIlgalaikės paskolos su turto įkeitimu skirtos žmonėms, planuojantiems būsto remonto darbus, ketinantiems pradėti statybų ar jų rekonstrukcijų užduotis, norintiems pirkti žemės sklypą ar kitą didesnės vertės pirkinį. Kad paskola būtų tikslinga, o jos išmokėjimas nekeltų finansinių sunkumų ateityje, racionaliai įvertinkite savo skolinimosi galimybes. Jei abejojate, pasitarkite su finansininkais ar kredito unijos darbuotojais.

Kas yra paskola su turto įkeitimu?

Paskolos su turto įkeitimu yra itin patogi ir greita finansavimo forma, atitinkanti daugelio klientų poreikius. Nors kiekviena kredito įstaiga siūlo individualias paskolos suteikimo sąlygas, paprastai skolinamų pinigų suma siekia iki 50 000–70 000 eurų, o paskolos grąžinimo terminas – 15–20 metų.

1. Įvertinkite savo skolinimosi galimybes

Kiekvienai kredito įstaigai svarbu, kad savo tikslų siektumėte apdairiai ir įvertinę visas aplinkybes. Visų pirma, siūlome pasinaudoti preliminaria paskolos suteikimo skaičiuokle, kad numatytumėte, kokias įmokas turėsite mokėti kiekvieną mėnesį. Šią sumą stenkitės atsidėti kiekvieną mėnesį, kad įsitikintumėte, kad pinigų trūkumas nesukels finansinių sunkumų, nepakeis jūsų ir jūsų šeimos buities. Tiesa, nepamirškite, kad preliminarūs skaičiavimai nėra tikslūs, todėl individualiu atveju būtina pasikalbėti su pasirinkta kredito įstaiga, kuri, įvertinusi jūsų finansines galimybes ir išsikeltus poreikius, pateiks optimaliausią pasiūlymą individualiu atveju.

2. Rinkitės jūsų lūkesčius atitinkančią kredito uniją

Jei nusprendėte pasiimti paskolą, išsirinkite jūsų išsikeltus kriterijus atitinkančią kredito įstaigą. Siūlome įvertinti Šeimos kredito unijos privalumus – unija siūlo itin lanksčias ir patogias paskolos su turto įkeitimu sąlygas. Bendrovė suteikia paskolas iki 70 000 eurų ir nekontroliuoja paskolos panaudojimo (iki 12 000 eurų). Jei pageidausite, paskolą galėsite grąžinti anksčiau laiko be jokių papildomų mokesčių. Dar vienas privalumas – itin greitas sprendimo priėmimas (paprastai paskolos išdavimo sprendimas priimamas per 1–2 dienas). Be to, kredito unija, taupydama kliento laiką ir išlaidas, daugeliu atveju atlieka savarankišką įkeičiamo turto vertinimą, todėl visi formalumai sutvarkomi lengviau ir greičiau.

3. Pristatykite reikalingus dokumentus

Įvertinę savo finansines galimybes dėl skolinimosi, atvykite į pasirinktą kredito uniją ir pateikite reikalingus dokumentus – prašymo formą dėl paskolos gavimo, laidavimo paraišką, pasirašytą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Kredito unijai taip pat reikės pristatyti asmens tapatybę patvirtinančio dokumento (asmens tapatybės kortelės arba paso) kopiją.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *