Rinkinys savaitgaliui #2

Šiandien vėl pateiksiu įdomių bei naudingu nuorodų, vaizdo įrašą, citatų, kurios tiks ir patiks visiems mano tinklaraščio skaitytojams. Praeitą penktadienį įkeldamas gana gerą vaizdo įrašą iškėliau labai aukštai kartelę busimiems rinkiniams ir prisižadėjau, kad artėjant kiekvienam savaitgaliui pateiksiu specialių rinkinį įvairių nuorodų ir pan. Šį penktadienį pažadą ištesėsiu, tačiau neprižadu, kad šie rinkiniai pasirodys kiekvieną savaitgalį. Tiesiog nesinori dėti bet ko. Juk pats žodinis „rinkinys” reiškia, kad turinys tūri būti ypatingas, atrinktas, rinktinis. Todėl nenoriu, kad ši tradicija virstų į tiesiog kassavaitinio šlamšto kratinį. Stengsiuos, kad „Rinkinys savaitgaliui” visada būtų ypatingas ir kokybiškas, net jei dėl to jis nepasirodys ne kiekvieną savaitgalį.

Šįkart labiausiai patikusių lietuviškų tinklaraščių straipsnių sąrašo nebus, nes jis man pasirodė šiek tiek beprasmiškas, o vienintelis šią savaitę nors kiek vertas dėmesio straipsnis labiau tiko naudingų nuorodų kategorijai.

Citatos

  • Robertas: „Dideli žmonės kalba apie idėjas, vidutiniai – apie daiktus, maži – apie kitus žmones”;
  • G.Martirasjan: „Kai geriu Prancūzišką konjaką, norisi moters. Kai geriu armėnišką konjaką, norisi prancūziško konjako”;
  • Nežinomas: „Iš savų klaidų mokomės, iš svetimų – darome karjerą”.

Video

Naudingos nuorodos

5 atsakymai į “Rinkinys savaitgaliui #2”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *