Naudingi patarimai ieškantiems profesionalaus vestuvių vedėjo

vestuviu vedejaiŠiandien vestuvių vedėjų arba save tokiais laikančių žmonių yra tikrai daug, todėl kyla grėsmė išsirinkti vestuvių vedėją, kuris gali gerokai apsunkinti ar net sugadinti jūsų šventę. Taigi, prieš nusprendžiant užsisakyti vieno ar kito profesionalo paslaugas, reiktų atlikti namų darbus ir nepatingėti susirinkti informaciją, esančią internete, įvairiuose vestuviniuose leidiniuose ar net apsilankyti vestuvių parodose. O kad viską būtų paprasčiau padaryti, pasufleruosime kelis pagrindinius klausimus, kuriuos reiktų užduoti potencialiam jūsų vestuvių vedėjui.

Kokia vestuvių vedėjo darbo patirtis? Vestuvių organizatoriai nerekomenduoja rinktis pradžiamokslio, kuris dalyvavo vos keliose vestuvėse, pirmenybę geriau teikti bent kelių metų patirtį turintiems profesionalams. Be to, reiktų pasidomėti ir buvusių klientų atsiliepimais, paprašyti rekomendacijų. Nemažai informacijos apie vestuvių vedėją galima rasti internete, socialiniuose tinkluose ar įvairiuose pokalbių forumuose.

Ar darbas pramogų srityje yra pagrindinė žmogaus veikla? Būtų išties sudėtinga įsivaizduoti tikrą savo amato specialistą, kuris vestuves veda tik savo malonumui, o visą likusį laiką dirba statybininku, santechniku ar architektu.  Vestuvių vedėjai valgo duoną iš savo talento ir „aštraus liežuvio“, todėl tikri profesionalai nesėdi be darbo. Paprastai itin paklausių, patyrusių ir vertinamų vedėjų darbo grafikas yra labai įtemptas.

Ar vedėjas dirba vienas ar turi savo komandą? Vestuvių organizatoriai tikrai nerekomenduoja rinktis vedėjo, muzikanto ar DJ-aus viename. Žinoma, toks pasiūlymas atrodo visai patrauklus, tačiau ne veltui sakoma, kad devyni amatai, dešimtas – badas.  Tad reiktų išsiaiškinti ar vedėjas dirba vienas ir jums teks papildomai ieškoti muzikantų, ar vedėjas gali pasiūlyti visą paslaugų „puokštę“. Tiesa, pastarasis variantas brangesnis, tačiau nereikės sukti galvos ar vedėjas ir muzikantai yra susidirbę, ar sugebės tinkamai vienas kitą papildyti.

Ar profesionalas gali pateikti preliminarų vakaro scenarijų iki pasirenkant jį vedėju? Profesionalūs vestuvių vedėjai visada pateiks savo pasiūlymą, pasiūlys susitikti „gyvai“ arba suorganizuoti vaizdo konferenciją , kad galėtų geriau įsigilinti į jūsų viziją bei norus.

Kiek jums kainuos vestuvių vedėjo paslaugos? Reiktų atminti, kad pigiai ir skaniai nebūna, todėl, norint įspūdingos ir nepamirštamos šventės, teks susitaikyti su mintimi, kad reikės plačiau praverti piniginę. Tikrus savo amato profesionalus galite rasti Visivedejai.lt.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *