WordPress įskiepiai tau

Pagaliau po beveik pusmečio prisiruošiau aprašyti įskiepius, kuriuos naudoju šiame bloge. Jų yra tikrai nemažai ir galbūt kai kurie pravers jums. Žemiau pateiksiu naudojamų įskiepių sąrašą su nuorodomis bei trumpais aprašymais.

 • Akismet – tikriausiai visų blogerių naudojamas standartinis wordpres įskiepis skirtas apsaugoti savo web projektą nuo spamo.
 • Dean’s Permalinks Migration – teko įsirašyti šį įskiepį po nuorodų struktūros pakeitimo, kad išvengčiau neegzistuojančių nuorodų.
 • FeedBurner FeedSmith – įskiepis būtinas norit pradėti naudotis Google FeedBurner.
 • IntenseDebate – jau ankščiau aprašyta komentarų sistema.
 • No IE Welcome – mano dizainas jau buvo pritaikytas ir senesnėms windows explorer naršyklėms, tačiau 6, 5 ir t.t versijose dizainas vistiek šiek tiek iškraipomas, todėl naudoju šį įskiepį, kad paraginčiau skaitytojus atnaujinti arba pakeisti naršyklę.
 • PRO Player – tiesiog gražus media leistuvas
 • Related Posts – straipsnio pabaigoje rodo panašių straipsnių nuorodas.
 • SexyBookmarks – puikus įskiepis skirtas skaitytojams pasidalinti straipsniu su draugais per įvairius socialinius tinklus, el paštą ir pan.
 • SyntaxHighlighter Plus – nuspalvina kodą įterpiamą į straipsnį.
 • WordPress.com Popular Posts – įskiepis skirtas sekti populiariausią turinį.
 • Puslapių numeravimas – manau viską pasako įskiepio pavadinimas.
 • WordPress.com Stats – lankomumo statistika ir ne tik.
 • WP-Polls – tikriausiai populiariausias wp apklausų (balsavimų) įskiepis.
 • WP FB Like – facebook „Patinka” arba „Rekomenduoti” mygtukas.
 • WPtouch – pritaiko blogą skaitymui išmaniuosiuose telefonuose.
 • WP YouTube Player, – įskiepis skirtas lengviau įkelti į blogą youtube video leistuvą.
Nepaminėjau dar 4 įskiepių, nes nenorėjau dar kartą aprašinėti tų pačių įskiepių, apie kuriuos jau anksčiau buvo sukurtas atskiras straipsnis ” Nemokami SEO įskiepiai tavo tinklaraščiui„.

14 atsakymų į “WordPress įskiepiai tau”

 1. Aš kaip tik šiandien neapsikentęs Akismet savivale įsidiegiau Manto Malciaus seniai siūlytą įskiepi Conditional Captcha for WordPress – jeigu WP kyla įtarimas, kad tai spameris, paprašo suvesti captcha. Tai nuo šiol žadu spam nebetikrinti – jeigu kas nesugebėjo captch praeiti, tai ir aš nesistengsiu 🙂

  1. Aš niekada ir netikrinu, nes įsidiegus intensedebate jų kažkodėl tiesiog neberodo. Mano bloge galbūt kažkas dubliuojasi, nes intensedebate taip lyg ir turi apsaugą nuo spamerių, kuri labai kreivai veikia. Tikriausiai teks palikti tik akimesk, nes intensedebate spam apsauga retkarčiais nepraleidžia ir ilgesnių komentarų ar komentarų su nuorodomis ir pan.
   o dėl captch, tai tik atbaidys skaitytojus komentuoti…

   1. Paminėta captcha reikalinga tik tais atvejais, kai akismet nusprendžia, kad komentaras yra spamas. Jeigu akismet praleidžia, tai nereikia ir captcha vesti – šiandien gi komentavai pas mane – ar reikėjo ką nors vesti? 😉

 2. Mano blog'ą kaip tik pradėjo pult spamas pastarosiomis dienomis… Kol kas vienintelis sprendimas, kurį priėmiau – tikrinti visų autorių, komentuojančių pirmą kartą, komentarus. Bet matyt reikia ir man Akismet + Conditional Captcha, kaip praeivis padarė – kiek gi galima moderuot viską rankiniu būdu – rašymui laiko neliks. 😀

  1. Tai gal ankščiau net Akismet nenaudojai? Nes man su spamu, kad jis praslystu, nebuvo. O komentarų patvirtinimas nėra išeitis, nes tiesiog pabos rūšiuoti, kurie komentarai tinkami.
   Beje įsirašiau ir aš Conditional Captcha, tik nežinau kaip patikrinti ar veikia su intensedebate 🙂

 3. Taip, iki šiol nenaudojau ir Akismet – nebuvo poreikio kol nebuvo spamo 🙂 Bet nesu tikra ar Akismet susitvarkys su visu spamu – pasipylė angliški komentarai be jokių nuorodų, tik tiek, kad vartotojo vardai veda į bing, yahoo, google… Keistas spamas. Gal kas susidūrėt su tokiu?

  Aišku pasitaiko ir tokie, kur visas komentaras – nuorodų kratinys, tai su tokiais kovot nesunku.

  1. šiaip Akismet blokuoja ir komentarus su žodžiais ar žodžių junginiais, kurie yra "juodajame sąraše". Aš Akismet naudoju nuo pat blogo gyvavimo pradžios ir pagal šio įskiepio statistiką mano blogą apsaugojo nuo lygiai 250 komentarų.
   Beje kiek laiko tavo blogas gyvuoja, kad tik dabar spameriai užpuolė?

 4. Dar nei pusmečio blogui nėr 🙂 Būdavo pavienių atvejų spamo, bet nepraeidavo, nes ir juodąjį sąrašą sudariusi, ir tik vieną nuorodą "praleidau" – su dviem jau būdavo tikrinami komentarai. O dabar tai jau masiškai pasipylė, reikia rimčiau užsiimt. 🙂

 5. sveikas, cia rasau gal ir ne i tema reikia tavo paglbos.

  Kodėl neišeina įkelti paveiksliuko į wordpress

  Dėl klaidos nepavyko įkelti „titanikas.jpg“
  Įkelto failo nepavyko perkelti į /var/www/vhosts/mefunny.eu/httpdocs/wp-content/uploads/2012/03.

  Kame problemos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *