Google PageRank atnaujinimas 2011.06.27

Šiandien sulaukiau dar vieno google page rank atnaujinimo. Tai dažniausiai džiugi diena visiems SEO besidomintiems internetinių projektų kūrėjams / savininkams. Šįkart page rank atnaujinimas mane labai nudžiugino, tik nežinau ar verta iš anksto džiaugtis, nes tokių gerų rezultatų tikrai nesitikėjau. Atnaujinimo taip ilgai nereikėjo laukti, tik apie pusę metų ir rezultatai žymiai geresni nei sausio 20 d. sulaukto atnaujinimo. Turiu nemažai web ir wap projektų, todėl kiekvienas page rank atnaujinimas dažniausiai smagiai nustebina. Kol kas sulaukiau tik trečiojo atnaujinimo, nes anksčiau tiesiog nesidomėjau SEO ir net nežinojau kas yra google page rank, todėl nelaukiau atnaujinimų ir nestebėjau page rank pokyčių. Taigi pateikiu visų savo projektų PR pokyčius:
  • fad.lt PR0 -> PR6
  • videosmile.lt PR0 -> PR3
  • insaider.lt PR0 -> PR3
  • wps.lt PR3 -> PR3
  • wapmaster.lt PR3 -> PR3
  • xwap.lt PR2 -> PR2

fad.lt

Labiausiai žinoma nustebino fad.lt, nors ir įdėjau visas pastangas bei turimas SEO žinias, tačiau tokių gerų rezultatų net nesapnavau. Manau didžiąją dalį page rank padėjo gauti metų senumo projektas facebook.wps.lt su PR0, kuris buvo 303 nukreiptas į naująjį domeną. Facebook.wps.lt turėjo nemažai atgalinių nuorodų svetainėse su aukštu page rank. Įsigijus fad.lt taip pat pasistengiau gauti nemažai vertingų atgalinių nuorodų. Nors pačiame projekte turinio beveik nėra, bet jis taikliai panaudotas pagal norimus raktažodžius.

videosmile.lt

Šiam projektui page rank didelio pakylimo nesitikėjau. Maniau, kad pasiseks jei sulauksiu PR1 – 2, tačiau sulaukiau šiek tiek aukštesnio „google įvertinimo”. Šiam projektui rytoj bus lygiai 5 mėnesiai. Į jį daug pastangų nedėjau, tiesiog pardavus prikolas.net norėjosi turėti alternatyvią svetainę. Google atžvilgiu vertingo tūrinio galima sakyti nėra, vien tik vaizdo įrašai iš youtube be menkiausio teksto (tik antraštė ir vaizdo įrašas). Apsikeičiau atgalinėmis nuorodomis su keletu PR0 svetainių. Vertingų atgalinių nuorodų beveik neturėjo, dauguma nuorodų mano kituose projektuose ir pažįstamų svetainėse.

insaider.lt

Labiausiai jau antrąkart nuvylė šio blogo page rank. Pirmąkart PR išvis nesulaukiau, taip ir liko 0, o šykart tik PR3. Tikėjausi mažiausiai PR4, nes įdėjau taip pat nemažas pastangas: apsikeičiau nuorodomis su kitais  blogais, kurių aukštas page rank; surengiau blogerių akciją „Paviešink savo darbalaukį”, kurio dėka gavau nemažai netikslinių atgalinių nuorodų; pradėjau aktyviau rašyti naujus straipsnius, kurie turėjo padidinti suindeksuotų puslapių skaičių. Deja viskas beveik veltui, sulaukiau tik PR3, kai tokio įvertinimo beveik be pastangų sulaukia kiti projektai…

wps.lt

Šis projektas aukštesnio įvertinimo nesulaukė, bet tai manęs nenustebino. Čia taip pat beveik nėra turinio ir beveik visas page rank susideda iš atgalinių nuorodų esančių kituose mano projektuose. Džiaugiuosi išlaikęs tokį pat page rank ir tikiuosi ateityje sulaukti aukštesnio, nes kituose projektuose PR pakilo ir tai turėtu įtakoti wps.lt.

wapmaster.lt

Sėkmingai išlaikė savo page rank ir aš tuo džiaugiuosi. Aukštesnio PR tikriausiai ir neverta tikėtas, nes projektą apleidau ir jau gal pusę metų neatnaujinu. Atgalinių nuorodų taip pat beveik neturi. Visą vertę tikriausiai sudaro kokybiškas ir gausus turinys. Tikiuosi ateityje PR nekris, nors projektas ir paliktas likimo valei.

xwap.lt

Stebiuosi kaip šio projekto PR dar nekrito. Iki šiol sugebėjo išlaikyti savo senai užtarnautą PR2, nors turinys gana senai nebepildomas, o atgalinių nuorodų niekada ir neturėjo. Tikriausiai kitas page rank šiam projektui nebus toks sėkmingas jei apskritai jo sulauks. Nesinori uždaryti ir kol domenas turės PR, jį pratęsiu.

Po šio atnaujinimo eilinį kartą atsirūšiuos atgalinės nuorodos esančios mano projektuose. Tačiau nežinau kaip pasielgti su „draugų” sąrašu šiame bloge. Nuorodomis buvo apsikeičiama dėl mano savanaudiškų tikslų ir tarp jų tik ne didelė dalis, kurias galiu iš tikro pavadinti draugų ar bent jau pažįstamų nuorodomis. Yra keletas nuorodų į blogus, kurių page rank žemesnis ir su jų autoriais visiškai nebendrauju. Taigi klausiu jūsų nuomonės: ar būtu sąžininga šių blogų autorių atžvilgiu jei išimčiau jų atgalines nuorodas iš draugų sąrašo ir aišku apie tai juos asmeniškai informuočiau? Kituose projektuose visada taip dariau ir nekildavo jokių problemų, bet nesinori pasielgti kiauliškai, jei kai kurie pagalvotų, kad iš tikro laikau juos draugais ar jais pasinaudojau (nors iš dalies gal taip ir yra).

Beje kokie jūsų pasiekimai po page rank atnaujinimo?

Domenas ar subdomenas? Ką pasirinkti?

Kuriant naują blogą ar kitokio tipo projektą kai kuriems dažnai kyla klausimas ar verta pirkti domeną (www internetinį vardą)? Dažniausiai šis klausimas kyla tiems, kurie dar nėra turėję nei vieno domeno. Ar verta išleisti iki 30lt už domeną projektui, kuris greičiausiai neatneš jokios materialios naudos? Kuris geriau SEO atžvilgiu? Subdomenas su norimu raktažodžiu ar domenas be norimo raktažodžio? Šiandien pabandysiu iš savo pozicijos  atsakyti į šiuos klausimus.

Naujam projektui dažniausiai reikia internetinio vardo, nebent jūsų projektas nesulauks daugiau kaip 50 unikalių lankytojų per dieną arba jūsų projektas tiesiog counter strike fanų puslapis ar pan. Tokiems projektams domenai nereikalingi. Kodėl? counter strike ar kitų online žaidimų žaidėjams visiškai nesvarbu kokiu adresu vieno ar kito serverio fanų puslapis. Projektai, kuriems nenumatyta skirti daug laiko dažniausiai iš anksto pasmerkti ir tokių net neverta kurti, o tuo labiau pirkti domeną.

Visais kitais atvejais verta, net ir tuomet, kai jūsų projektas neneš jokios materialios naudos. Kodėl verta? Visų pirma domenas naudingas tiek projekto įvaizdžiui, tiek dėl SEO, tiek dėl pačių lankytojų. Jei projektas nors kiek rimtesnis – būtinas domenas. Brangu? Seniau domenus galėdavo įpirkti tik įmonės ir jie kainavo didelius pinigus (tiksliai nežinau, nes pats dar nesu toks senas), o dabar galima pasinaudojus viena iš daugelių akcijų įsigyti domeną vos už kelis litus. Šiuo metu iv.lt siūlo .eu domeną tik už 5lt + pvm, taip pat visada galima rasti pigių domenų godaddy.com. Taigi gaunant nors minimalias pajamas, kad ir 2-5lt per dieną iš tėvų, nusipirkti bandelei mokykloje jau galima pasitaupius nusipirkti domeną. Juokauju, geriau pravalgykit tuos pinigus, vistiek greičiausiai nieko gero nesukursit, nes dažniausiai vaikai kuria counter strike ir panašaus turinio projektus.

Investuoti į savo projektą iki 30lt per metus ar net dar mažiau tikrai verta. Juk tuos pačius pinigus ar net dar daugiau galima išleisti per vieną vakarą. Domenas (vardas) naujam projektui toks pat svarbus kaip ir dizainas (veidas). Jei naujam projektui nesinori išleisti net 30lt, tai kokia prasmė jį kurti? Jei projekto savininkas neišgali nusipirkti domeno iškart krenta ir pačio projekto įvaizdis.

SEO atžvilgiu domenas taip pat geriau net jei jame ir nėra norimo raktažodžio. Žinoma, jei projektas ankščiau paleistas su subdomenu ir yra išsikovojęs šiokias tokias pozicijas google paieškos sistemoje, tuomet viso tūrinio perkėlimas ir nukreiptimas 303 redirektu į naująjį domeną gali pakenkit paieškos rezultatams. Pavyzdžiui aš prieš beveik metus laiko sukūriau svetainę adresu facebook.wps.lt, kad galėčiau lengviau iškilti google paieškos sistemoje pagal raktažodį facebook reklama. Prieš keletą mėnesių nusipirkau fad.lt domeną ir su 303 nukreipimu perkėliau visas pasiektas pozicijas naujam domenui. Žinoma tai ilgas procesas, bet galutinis rezultatas 1-2vt pagal raktažodį facebook reklama. Tačiau naujiems projektams vis dėl to patarčiau iškart pirkti domeną net ir be norimo raktažodžio. Su tinkamu turiniu ir geromis atgalinėmis nuorodomis taip pat sėkmingai galima pasiekti norimų rezultatų.

Busimiems projekto lankytojams taip pat bus žymiai patogiau, jei jūsų projektas turės domeną. Lengviau įsiminti, lengviau suvesti naršyklės adreso laukelyje, lengviau apie naują projektą papasakoti kitiems. Tarkim lankytojas pasakoja apie tavo projektą savo draugui: „Girdėjai, naujas projektas? Užeik www.manoprojektas.hostingas.lt …” kokia tikimybė, kad jo draugas atsimins tokį ilgą adresą? Reklamuodami savo projektą tuo pačiu nemokamai reklamuojate ir hostingą, kurio nemokamą subdomeną naudojate. Rimtesni hostingai net nesuteikia galimybės naudotis jų paslaugomis jei neturite domeno….

Taigi apibendrinimui tiktų šis sakinys: Koks busimo projekto lygis, toks ir jo internetinis adresas.

Kaip pasirinkti tinkamą slapyvardį?

Visiems, kurie ketina registruotis portaluose, forumuose, svetainėse ir t.t. priverstinai tenka susigalvoti slapyvardį, nes norint užsiregistruoti tiesiog savo vardu, jis dažniausiai būna užimtas. Na nebent jūsų vardas Fridrichas ar pan. Kaip pasirinkti tinkamą slapyvardį, kuris būtu trumpas ir kartu atspindėtų jus? Tai gana svarbus sprendimas ir tam derėtų skirti pakankamai dėmesio. Tėvai jums išrenka vardą, o jūs sau galite išsirinkti slapyvardį, kuris manau yra tiek pat svarbus kiek ir vardas. Dauguma internautų slapyvardžio pasirinkimui beveik neskiria dėmesio ir tai dažniausiai iškart atsispindi pačiame slapyvardyje. Pateiksiu keletą pasiūlymų ir aprašysiu kokių klaidų derėtų vengti renkantis slapyvardį.

Neiškraipykite savo vardo

Dauguma daro klaidą pasirinkdami slapyvardį, kuris yra tiesiog jų vardo išdarkymas. Pavyzdžiui mano vardas Tomas, bet savo vardo nedarkau tokios slapyvardžiais kaip: tomux, tomse, tomax ir t.t. Tai visiškai neoriginalūs slapyvardžiai, kurie atspindi tik jūsų vardą. Apskritai derėtų vengti vardo šaknies naudojimo slapyvardyje, nes jau pats žodis „slapyvardis” reiškia slaptą vardą, kuriame neturėtų atsiskleisti tikrasis jūsų vardas.

Nesirinkite beprasmiško slapyvardžio

Jaunesnio amžiaus internautai (vaikai, paaugliai) daro klaidą pasirinkdami visiškai su jais nesusijusio slapyvardžio, kuris jų manimu skamba „kietai”. Pavyzdžiai buvo tarpsnis kai vaikai prisižiūrėję „Drakonų kova” animacinio filmuko pasirinkdavo tokius slapyvardžius kaip: gokas, songokas, gox, tranksasss, gokasss ir t.t. Taip pat mėgstama pasirinkti „kietai” skambantį, bet visiškai beprasmišką slapyvardį kaip: blackdragon, killer, knifeking ir t.t. Ir ką tokie slapyvardžiai reiškia? O gi visiškai nieko. Įdomu ar po kelių metų nebus gėda su tokiu slapyvardžiu kur nors registruotis…

Trumpas, aiškus slapyvardis

Daugumoje sistemų ribojamas slapyvardžio ilgis, todėl optimaliausia būtų pasirinkti ~6 simbolių slapyvardį, kurį sudaro tik vienas žodis lotyniškomis mažosiomis raidėmis. Taip pat gali būti ir skaičių, kurie būtu įsiterpę slapyvardžio pabaigoje, tačiau nereiktų jais piktnaudžiauti. Stenkitės, kad jūsų slapyvardis būtu aiškiai suprantamas visiems. Nenaudokite skaičių vietoje raidžių (in541der, 1ns41der). Taip pat jūsų slapyvardžio viduryje ar gale neturėtų būti didžiųjų raidžių (iNsAiDeR, InSaIdEr).

Slapyvardžio ilgaamžiškumas

Pasirinktas slapyvardis turi atspindėti jus kaip asmenybę. Ne visada tinkamas slapyvardis, kuris atspindi jūsų veiklą, nebent tvirtai žinote, kad jūsų veikla ilgalaikė ir ją nutraukus slapyvardis nepraras prasmės. Geriausia rinktis tokį, kuris atspindėtų jūsų elgesį, pomėgius ar pan. Ir svarbiausia – rinkitės tokį, kurio būtu ne gėda registruotis ir po 10 metų.

Originalus slapyvardis

Dauguma mėgsta kaip slapyvardį pasirinkti anglišką žodį ar žodžių junginį, tačiau tai nėra unikalu. Nebent jūsų žodžių junginys niekur nenaudojamas. Jei pasirinksite paprasta anglų ar kitos kalbos žodį, jus paskęsite google paieškos sistemos rezultatuose ir jūsų niekas neatpažins pagal slapyvardį. Geriausia naudoti unikalų lietuviškų, angliškų ir t.t. žodžių junginį ar trumpinį, kuris būtu įdomus ir būtent jūsų sugalvotas.

Visur naudokite tą patį slapyvardį

Išsirinkus tinkamą slapyvardį, jį derėtų visur naudoti tokį patį, kad kiti jus atpažintų. Jei slapyvardis unikalus, jūsų su nieko kitu nesumaišys. Tai kaip jūsų vardas ir pavardė. Nors pasitaiko žmonių su tokiais pat vardais bei pavardėmis, kaip ir slapyvardžiais. Žinoma ne visose sistemose įmanoma registruotis savo slapyvardžiu. Pavyzdžiui skype, youtube, gmail ir t.t. ten tenka kažkodėl prirašyti keletą nereikšmingų skaičių.

Ar turite IT ydų?

Tikriausiai dauguma turime įvairių ydų. Bet ar turime IT ydų? Skamba gana keistai ir negirdėtai. IT ydos, tai tiesiog paprastos žmogaus ydos, kurios kenkia jūsų kompiuteriui. Aš tokių turiu ir ne vieną, o jūs? Viena iš jų, tai netvarka darbalaukyje. Koks nors draugas per skype atsiunčia dainą, kuria išsaugau darbalaukyje. Internete ieškant paveikslėlių, kad ir straipsniams iliustruoti, juos taip pat saugau darbalaukyje. Atsisiunčiant bet kokį failą iš interneto jis išsaugomas darbalaukyje. Vieninteliai siuntiniai iš torrent bei zmule turi savo aplankalą. Net nepastebiu kaip failas po failo ir darbalaukis puspilnis. Galiausiai kai pasiklystu darbalauki priverstinai ji „susitvarkau”. Mano pažįstami juos „tvarko” labai greitai. Tiesiog sukuria aplankalą pavadinimu „Viskas nuo darbalaukio” ar pan ir visus failus perkelia į jį. Manau tai gana kvaila, nes tai problemos neišsprendžia. Nematau jokio skirtumo ar klaidžioti darbalaukyje ar sukurtame aplankale. Tai tik savęs ir aplinkinių apgaudinėjimas. Aš turiu šiek tiek daugiau valios ir paaukoju keletą minučių sudėlioti failams į jiems skirtas vietas. Deja kai failų vis daugiau ir daugiau kartais juos sunku surasti net ir jiems skirtose vietose. Pavyzdžiui norimos dainos rankiniu būdu surasti beveik neįmanoma, todėl visada naudojuosi paieška, kuri Windows 7 daug greitesnė (kas mane labai džiugina). Dell laptope dirbo Windows vista, kurios paieška buvo kaip šlubuojantis šuo ir kartais net greičiau būdavo susirasti failą pačiam. Žinoma gal dėl to kaltas ir man kompiuteris tik su 2gb ramų.

Dažnai bent jau man būna kvaila situacija kai failams esantiems darbalaukyje nėra paskirtos vietos. Tuomet jie dažniausiai atidedami iki kito darbalaukio tvarkymo, kol atsiduria šiukšliadėžėje arba aplankale, kuriame niekada nieko neieškau. Jei atvirai, tai paskutinį kartą tvarkiausi darbalaukį prieš jį fotografuojant mano sugalvotai blogerių akcijai. Šiandien vėl prisiruošiau ji apsitvarkyti. Prieš tai buvusią netvarką galima apžiūrėti vakar vakare darytoje ir šiandien įkeltoje nuotraukoje.

Kita man iškylanti problema, tai langų gausybė. Turiu silpnybę neuždaryti kol kas nenaudojamų programų ar aplankalų. Tai žinoma stabdo kompiuterio darbą ir taip jį kankinu. Tiesiog atsidarius kodo redagavimo, ftp, photoshop… programas nekyla ranka jų uždaryti, nes galbūt jų prireiks. Windows vista terpėje su 2gb ramu tai buvo gana didelė problema, nes atidarius daug aplankalų ar programų jos netilpdavo įrankių juostoje ir labai lėtindavo kompiuterio darbą. Dabar windows 7 terpėje su 4gb ramu jau nekyla problemų, nes kaip pastebėjote nuotraukoje visi vienodos kilmės langai turi bendrą ikoną įrankių juostoje, tačiau tai vistiek šiek tiek lėtina kompiuterio darbą.

Dar viena yda labai panaši į ankščiau minėtąją „langų ydą”. Situacija labai panaši tik viskas vyksta naršyklėje ir tai galbūt beveik nelėtina kompiuterio darbo. Pastoviai mano naršyklėje įjungta 5-10 skirtukų su įvairiomis svetainėmis, kurių nekyla ranka uždaryti. Kai įjungta naršyklė visada įjungtas ir gmail, nors naudoju Google alerter įskiepį, tačiau nesinori uždaryti gmail paskiros, galbūt keistas įprotis. Kiti skirtukai dažniausiai būna uždarbio forumo, mano blogo, facebook ir keliatos blogų, kurių rss naujienas neseniai perskaičiau. Prieš išjungiant kompiuterį naudingas nuorodas, kurias priverstinai tenka užverti išsaugau žymėse. Deja ir joms jau pritrūksta vietos. Iš pradžių vietos trukumą išspręsdavo žymų pavadinimų ištrynimas paliekant tik faviscon, iš kurių ir galima atpažinti žymes. Dabar naujos žymės dažniausiai keičiamomis kitomis, todėl jų atpažinti vien iš faviscon dažniausiai neįmanoma. Kartais svetainės apskritai jų neturi. Jei aptiktos nuorodos tikrai naudingos, jas nukopijuoju į txt failą, kuriame išsaugau visas ateityje pasitarnausiančias nuorodas.

Prieš paskutinio yda, tai senų, nebenaudojamų programų neištrynimas. Turiu šiokį tokį programų paketą, kuris man yra tikrai reikalingas ir dažnai juo naudojuosi. Tačiau yra ir tokių programų, kuriomis pasinaudojau tik keletą kartų, tačiau neprisiverčiu jų ištrinti vėl dėl tos pačios priežasties – galbūt man jų prireiks ateityje. Tarp tokių programų yra Anglonas, nors visada naudojuosi google translate. Taip pat TeamViewer, Moyea PPT to PDF Converter, Allok MP3 to AMR Converter ir t.t. Įvairiausi konverteriai buvo reikalingi tik 1-2 kartus, tačiau jie senai guli mano kompiuteryje. Ankščiau šią problemą padėdavo išspręsti nedidelės talpos C diskas, dabar naujame kompiuteryje naudoju vientisą ~500gb D diską, nors žinau, kad kvaila naudoti neskeltą diską, nes perrašant windows dings ir visi failai.

Su paskutiniaja yda bent jau kol kas vis dar kovoju. Tai valgymas prie kompiuterio. Ši yda man kainavo ~3600lt, todėl dabar stengiuosi su ja kovoti arba bent jau valgyti toliau nuo kompiuterio. Beveik neįmanoma atsispirti šiai ydai kai esu vienas namuose. Pasitaisius arbatą ir keletą sumuštinių juk nesėdėsiu vienas virtuvėje ir nesvajosiu apie šiltus kraštus. Atsinešu prie kompiuterio ir įsijungiu youtube ar pan. Taip daug skaniau valgyti, panašiai kaip vakarais prie tv. Beje valgymas prie tv dar viena yda, bet ji nei kompiuteriui, nei televizoriui nekenkia, todėl į ją nesigilinsiu…

P.S. tai mano 100-tasis įrašas šiame bloge.

Kokias IT ydas jūs turite, kurios galbūt kenkia jūsų kompiuteriui ar kitai technikai?

Nemokami SEO įskiepiai tavo tinklaraščiui

Visiems turintiems savo wordpress tvs blogus (tinklaraščius) ir nors kiek besidomintiems SEO pateiksiu visus savo naudojamus wordpress SEO įskiepius bei trumpus jų aprašymus. Galbūt daugelį įskiepių jau naudojate, tiesiog norėjau juos visus surašyti viename straipsnyje ir galbūt sulaukti jų papildymo komentaruose.

Taigi pirmasis ir bene geriausias SEO wp įskiepis – All in One SEO Pack. Automatiškai sugeneruoja straipsnių meta žymes. Taip pat turi daugybe kitų optimizacijų, kurios veikia be papildomų nustatimų ar pastangų.

Kitas puikis SEO įskiepis – Google XML Sitemaps. Automatiškai sugeneruoja sitemap. Jei nežinote kam to reikia, vadinasi juks šio įskiepio ir nereikia.

Dar vienas įskiepis galbūt nelabai vertas vadintis seo įskiepiu – Recent Google Searches Widget. Manau jau iš pavadinimo aišku, kam jis skirtas. Tiesiog šis įskiepis gali sustiprinti blogo pozicijas paieškos sistemoje pagal jau ieškotus raktažodžius.

Paskutinis mano naudojamas seo įskiepis – Permalink Finder. Jei bloge yra ištrintų straipsnių į kurios vis dar eina lankytojai prieš parodant 404 puslapį (klaidą, kad nerastas puslapis) įskiepis bando surasti panašų straipsnį ir jei randa jį atvaizduoja vietoje 404 puslapio.

Jei žinote daugiau gerų bei nemokamų wordpress SEO (ar bent jau kažką panašaus ta linkme) įskiepių, būtu šaunu jei jų nuorodomis pasidalintumėte komentaruose.

Facebook hacked?

facebook reklama

Internete paviešinta daugiau kaip 62 000 vartotojų vardų ir slaptažodžių, fiksuojami įsilaužimai į „PayPal“, „Gmail“, „Facebook“, „Twitter“. Vieni teigia, kad buvo sukurta programa, kurioje buvo surašyti jau sugaudyti el. pašto adresai  ir skripto pagalba jiems buvo spėliojami lengvi slaptažodžiai sutampantys su vartotojų vardais, pavardėmis ir t.t. Visa tai įvykdė  programuotojų (hakerių) grupuotė „Lulz Security“, kuri jau buvo nulaužusi JAV Centrinės žvalgybos valdybos interneto svetainę. Apie šį įvykti plačiau aprašo 15min.lt.

Man pavyko gauti šį sąrašą, kol jis dar buvo viešinamas internete. Nudžiugau jame neradęs nei vieno iš savo ar savo draugų el. pašto adresų. Patariu jums pasikeisti savo facebook profilio, gmail, paypal bei kitus slaptažodžius.

Įkeliu šį sąrašą, kad pasitikrintumėte ar jame nėra jūsų duomenų. Nors jei yra, manau, kad profilių jau netekote. Prisijungti į kitų facebook, gmail, paypal, twitter ir t.t. vartotojų profilius pasinaudojant šiuo sąrašu tikriausiai jau vėlu, nes daugumos slaptažodžiai jau bus pakeisti. Tačiau jei turite noro bei laiko galite bandyti laimę. Naudodamiesi šiuo sąrašu prisiimate pilną atsakomybę. Šį sąrašą su duomenimis patalpinau ne savo serveryje:  http://www10.zippyshare.com/v/16062159/file.html