Saugus pirkimas internetu

apsipirkimas internetuNepaisant to, kad papuošalai internetu yra puikus būdas pirkti patogiai ir sutaupyti pinigų, daug žmonių vistiek to nedaro. Vienus žavi vaikščiojimas po tikrą parduotuvę. Tačiau yra ir kita dalis žmonių – manančių, jog pirkimas internetu turi daug privalumų, tiesiog nėra įsitikinę, kad tai saugu. Tad jei jūs esate iš pastarosios žmonių grupės – šie patarimai yra kaip tik jums.

Apsipirkinėjimas internetu leidžia jums pamatyti daug gausesnį pasirinkimų ratą: dizaino, brangakmenių ar netgi brangiųjų metalų gausą. Ir visi šie pasiūlymai pasiekiami keliais spustelėjimais. Vienintelis dalykas, kuriuo Jums riekia įsitikinti – tai kad perkate tik iš patikimo parduotuvės ar juvelyro. Taigi, kaip Jums nuspręsti, kurie prekybininkai internetu yra tikri ir neklaidinantys?

  1. Gaukite rekomendacijų

Visų pirma, pasiteiraukite aplinkinių. Pasidomėkite, ar Jūsų šeima ar aplinkiniai yra kada nors pirkę juvelyrinių dirbinių internetu.Jei taip, paprašykite ką nors rekomenduoti.Tai,  kad Jie anksčiau niekada nėra užsiminę apie savo patirtį nereiškia, kad ji buvo bloga. Iš tiesų, žmonės labiau linkę dalintis išgyvenimais tuomet, kai jie pasitaiko nepalankūs.Jei Jums pavyktų gauti rekomendaciją iš ko nors, kas nepatyrė nuostolių bendradarbiaudamas su konkrečiu internetiniu prekybininku, yra didelė tikimybė, kad nepatirsite ir Jūs! Taip pat galite patikrinti atsiliepimus apie prekiaujančius tinklalapius internetiniuose puslapiuose arba forumuose.

  1. Pasilikite prie to, ką jau žinote

Jei dėl kažkokios priežasties negalite gauti jokių rekomendacijų, pasikliaukite tuo, ką žinote. Patikrinkite internetinius puslapius įmonių, kurios užsiiminėja mažmenine prekyba netoli Jūsų namų.Taip galite pasitikėti, kad jų reputacija solidi ir reikšminga. Internetu pirkite tuos produktus, kuriuos fizinėse parduotuvėse nusipirktumėte su antkainiu.

  1. Pasižvalgykite tinklalapyje Visada skirkite laiko įdėmiai apsižvalgyti internetinėje parduotuvėje. Jei perkate žiedus, apyrankes ar kitus prabangius papuošalus iš konkretaus menininko, juvelyro, žinokite, jog tikri juvelyrai ne tik užtikrina aukštą kokybę, bet ir suteikia daug informacijos. Nusipelnę ir patikimi juvelyrai neretai turi dažnai užduodamų klausimų skiltį savo tinklalapyje arba yra patalpinę daugybę nuorodų apie skirtingus juvelyrinių dirbinių aspektus. Mažiau žinomi juvelyrai tuo nėra pasirūpinę.
  1. Patikrinkite nuostatas ir sąlygas

Būtinai patikrinkite dominančios internetinės parduotuvės sąlygas ir nuostatas. Jose turi būti paminėta, kad esant nepasitenkinimui pirkiniu dėl kokios nors priežasties (arba gavus klaidingą siuntą), jį galima grąžinti. Visos patikimos parduotuvės priima grąžinimus.

  1. Naudokitės saugiojo atsiskaitymo procesoriumi

Jūs visada turėtumėte naudotis saugia mokėjimo forma kai perkate ką nors internetu, ypač norint įsigyti aukštos vertės prekę, pvz. Juvelyrinius dirbinius. Atsiskaitinėkite saugiai (pvz.: naudodamiesi el. Bankininkyste), o jei negalite atsiskaityti kreditine kortele – nepirkite išvis, nes tik Jūsų kreditinė kortelė gali apsaugoti Jūsų pirkimus.

Taigi, jei ruošiatės pirkti internetu – laikykitės šių pagrindinių saugumo taisyklių ir liksite nenusivylę.

Kaip atsisiųsti video iš facebook

facebook reklama

Pateiksiu trumpą pamoką, kaip nenaudojant jokių papildomų programų, naršyklės įskiepių ar pan atsiųsti bet kokį vaizdo įrašą patalpinta facebook socialiame tinkle. Video atsisiuntimui reikia turėti tik „Google Chrome” naršyklę.

Pirmiausia reikėtų „Google Chrome” naršyklėje atsidaryti bet kokį facebook video, bet jo nepaleisti. Video adresas turi būti neiššokančiame lange.
Nuorodos pavyzdys: https://www.facebook.com/photo.php?v=0000000).

Tuomet spaudžiame naršyklės meniu (adreso laukelio dešinėje esanti trijų brūkšnelių piktograma) -> Įrankiai – > Kūrėjo įrankiai. Pasirenkame skirsnį „Network” ir paleidžiame video įrašą.

facebook video atsisiuntimas

Paleidus video įrašą turėtų pradėti kauptis svetainėje esančių elementų sąrašas. Suraskite video elementą ir paspaudę kitą pelės pusė atidarykite jį kitame naršyklės lange (Open link ir new tab). Tuomet vėl spauskite kitą pelės pusė ir pasirinkite „Išsaugoti vaizdo įrašą kaip…”.

Viskas, facebook patalpintas video įrašas jau jūsų kompiuteryje.