Socialiniuose tinkluose ne tik bendraujama

Socialiniai tinklai, tarp kurių lyderiauja Facebook, užima labai didelę dalį žmonių gyvenime. Čia daugelis rado senus draugus, kiti bendrauja su toli nuo namų esančiais giminaičiais ar bičiuliais, tačiau papildomai Facebook ir kai kurie kiti socialiniai tinklai siūlo ir begales kitų funkcijų.

Žaidimai

Žaidimai socialinių tinklų puslapiuose tapo labai populiarūs. Jie sukurti taip, kad paskatintų įsitraukti ir įtraukti savo draugus, kviesti juos prisijungti, žaisti kartu su Jumis, varžytis. Nuo elementariausių žaidimų iki tokių kaip ruletė internete – kiekvieno poreikiams patenkinti.

Didžioji dalis žaidimų yra nemokami, tačiau nemaža dalis leidžia palengvinti žaidimą ar įsigyti kokių nors priedų užmokėjus tam tikrą sumą pinigų. Dažnai prašoma sumokėti simbolinius 99 centus, o žmonėms tai atrodo pakankamai nedaug ir taip kompanijos geba susikrauti nemenką kapitalą. Gudru, tiesa?

Jei Jūs tokie pat gudrūs, Jums turėtų patiki ir ruletė internete, socialiniuose tinkluose ar kiti azartiniai žaidimai. Pasinaudokite savo žinoma Black Jack taktika ar loškite kitą Jums gerai pažįstamą žaidimą ir galbūt Jūs susikrausite turtus. Tiesa, pačiuose socialiniuose tinkluose azartinių lošimų iš pinigų ne tiek jau ir daug, tačiau pasipraktikuoti yra kur.

Mokomoji medžiaga

Daugybė žmonių teigia, kad vaikams iš viso socialiniai tinklai turėtų būti nepasiekiami, tačiau vis daugiau moksleivių juos išnaudoja mokymo tikslais. Žinoma, taip elgiasi tik motyvuoti mokiniai. Mokymuisi naudingos medžiagos Facebook, Twitter ar kituose tinkluose randa ir suaugusieji. Ta pati Black Jack taktika gali būti išaiškinta labai išsamiai, o čia pat komentarai ir galimybę pabendrauti, pasitarti su kitais – tai padeda lengviau ir geriau įsisavinti medžiagą. Be galo daug naudingos informacijos randa įvairių sričių specialistai – sodininkai, IT specialistai ar netgi medikai.

Naujienos čia ir dabar

Savo socialinio tinklo profilyje praleidžiama neretai daugiau nei bet kuriuose kituose portaluose, todėl būtent iš socialinių tinklų sužinomos ypač svarbios naujienos. Vos tik jos atsiranda naujienų portaluose kas nors jas kaip mat patalpina ir socialiniame tinkle – tai plinta žaibiškai ir Jūs jau po kelių minučių būnate tai sužinoję. Įvyko žemės drebėjimas, o Jūsų draugai yra tame regione – jie gali pranešti internetu, jog yra sveiki ir taip Jus nuramins. Patogu ir naudinga.

Socialiniai tinklai turi labai daug galimybių, kurių ne visas mes net gebame išnaudoti. Vienos skirtos paprastiems žmonėms (bendravimas, fotografijos), kitos azartinių lošimų gerbėjams (ruletė internete), trečios verslui (puslapiai, reklama), dar kitos – vaikams (žaidimai) ar jų tėvams (grupės tėvams, programėlės). Nebijokite socialinių tinklų su Facebook priešakyje, tiesiog išmokyti gauti iš jų kuo daugiau naudos sau.