Anglų kalbos programa… už dyką?

Anglų kalbos programa nemokamaiNorėtųsi daug ką įsigyti, daug ką įgyvendinti, bet sąlygas diktuoja pinigai. Tačiau kartais kai kas įgyvendinama ir be finansinio nuostolio. Štai anglų kalbos programa nemokamai – realybėje esantis dalykas.

Anglų kalbos programa už dyką? Tai atveria nemažai galimybių.

Nereikia perskirstyti asmeninio biudžeto. Tai gerai, nes maistui ir kitiems poreikiams galima išleisti tiek pat pinigų, kaip ir iki šiol.

Nereikia galvoti, ar anglų kalbos programa apsimokės.

Vienu metu mokomasi užsienio kalbos ir siekiama kitų, ypač finansinių, tikslų.

Tačiau anglų kalbos programa nemokamai turi ir šiokį tokį trūkumą. Kai sumokate pinigus ir einate į kursus, jaučiate paspirtį. O tada, kai procesas nieko nekainuoja, kai tikslo siekiama nepaskyrus nei cento, gali būti sunkiau išlaikyti režimą.

Tad klausiame – kas geriau: paspirtis ar galimybė mokytis už dyką? Aišku, kad antras variantas patrauklesnis. Bet kaip pradėti, kaip išlaikyti režimą? Kaip nuosekliai mokytis kalbos? Anglų kalbos programa nemokamai taip nedisciplinuoja, tačiau situaciją galima pakreipti į palankesnę pusę. Kadangi piniginės atverti nereikia, vadinasi, lieka pinigų kitiems dalykams. Tad kodėl nemotyvavus savęs paprastai, bet efektyviai?

Apdovanokite save, įteikite prizą už atliktas užduotis. Tai gali būti saldumynas už išmoktą tam tikrą skaičių žodžių. Ar telefono dėklas už perskaitytą tam tikrą skaičių straipsnių anglų kalba. Arba įmantrios kavos puodelis senamiesčio kavinėje. Atsiras paskata veikti.

Anglų kalbos programa nemokamai padeda pagerinti turimus įgūdžius. Arba statyti įgūdžių pamatus, jei iki šiol anglų kalba buvo nei kiek nepažįstama.

Kas sudaro mokymosi procesą? Išskirtinos kelios dalys. Tai skaitymas, rašymas, kalbėjimas ir klausymas. Kiekviena dalis svarbi, kiekviena tiesiogiai susijusi su kitomis. Kuo žmogus daugiau perskaitęs, tuo lengviau rašyti. Kuo žmogus daugiau rašo, tuo lengviau kalbėti. Ir t. t.

Neretai omeny turima gramatika, įvairiausios taisyklės. Bet kas iš sauso apibrėžimo? Ar ne geriau žinoti, kaip vienokia ar kitokia frazė skamba? Sakykim, daugybę kartų kartojami dvylikos laikų niuansai, ir toji informacija išlieka galvoje. Bet ar prireikus parašyti keletą sakinių tai pavyks pritaikyti taisyklingai? Gal verčiau daugiau dėmesio skirti praktikai ir ją sieti su teorija, o ne viską statyti ant teorinio pamato? T. y. vietoj sauso apibrėžimų mokymosi bandyti juos pritaikyti dėliojant rašinius ir pan.

Kiekvienas mokytojas turi savo nuomonę ir gali pateikti tam tikrų patarimų. Džiugina tai, kad metodai laikui bėgant tapo išmanesni. Net anglų kalbos programa nemokamai pasižymi išmanumu ir suteikia galimybę laisvai prašnekti angliškai. Ne tik laisvai, bet ir sklandžiai.

Šiais laikais kaip niekad svarbu gebėti susišnekėti anglų kalba. Ji globali, tad nepaprastai naudinga. O nemokamos programos leidžia patobulinti gebėjimus be papildomų išlaidų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *