Geriausi mobilieji telefonai iš Kinijos

mobilieji telefonaiTaip jau nutiko, kad Kinija tapo trečia pagal svarbumą technologijų šalimi. Ne Rusija, ne Kanada, ir net ne Indija. Kinija turi viską, ko reikia tapti technologijų lydere – didžiulę rinką, pigią darbo jėgą ir gerą mokslinį potencialą. Tiesa, kitos šalys irti tokią turi, bet kažkodėl nesugeba to išnaudoti. Pavyzdžiui Rusija iki šiol didžiuojasi tik vienu savo išmaniuoju telefonu Yota. Kinija tuo tarpu bando įžengti į mobiliųjų telefonų gamintojų lyderius.

Kokie mobilieji telefonai iš Kinijos yra populiariausi pasaulyje? Nebūtinai jie žinomi Lietuvoje. Kai kurie jau žinomi, nes aktyvūs rinkodaros veiksmai, rėmimai ir naujienos žiniasklaidoje supažindino su prekės ženklu ir mūsų tautiečius.

Huawei (tariama „vau-vei“)

Tai bene geriausiai mums žinimas kiniškas prekės ženklas. Beje, telefonai vos ne dvigubai pigesni, nei korėjietiški ar amerikietiški, bet jau dabar gali pasigirti labai neblogais techniniais sprendimais. Naujausi Huawei mobilieji telefonai turi Leica kameras, tad fotografuoja tikrai puikiai. Būtent kamerų netobulumas buvo vienas iš didžiausių trūkumų.

Xiaomi (tariama „šiau-mi)

Jų reputacija yra prieštaringa. Jie dažnai vadinami „kopijuotojais“, nes dizainas ir kiti techniniai sprendimai nukopijuoti nuo konkurentų. Aišku, tai nesutrukdė Xiaomi kompanijai pagaminti neblogų mobiliųjų telefonų, kurie savo kaina tikrai nukonkuruoja amerikietiškus ir korėjietiškus produktus.

OnePlus

O taip, jie irgi kinai! Daugelis galvoja, kad tai sėkmingas masinio investavimo produktas iš JAV. Deja ne. Tai kinų telefonai, kurie užsitarnavo „flagmanų žudikų“ reputaciją. Jie kokybiški ir nebrangūs. Be to pakankamai stilingi, skirti daugiau verslo segmentui. Jie kol kas išleido vos tris modelius, kurie susilaukia malonių atsiliepimų pasaulinėje IT žiniasklaidoje.

Coolpad

Lietuvoje gana gerai girdimas prekės ženklas iš reklamų. Tačiau masiškai apie jį nelabai kas kalba. Tai vidutinės klasės kiniški telefonai, labai priimtina kaina ir geromis techninėmis charakteristikomis.

Meizu (tariama „mei-dzu“)

Dar vienas pasaulyja gana gerai žinomas prekės ženklas iš Kinijos. Telefonai tikrai neblogi, stilingi ir patvarūs. Dėl kainos net nereikia ginčytis, jie tikrai nebrangūs. Beje, jie pradėjo nuo mp3 grotuvų gamybos.

Oukitel

Telefonai su talpiausia baterija. Taip, kinai pagamino telefonus su 10000 mAh baterijomis. Beje, Oukitel telefonai pasižymi ir itin tvirtais korpusais bei atspariu stiklu. Reklaminiuose klipuose jais kalamos vinys ir demonstruojama, kad nėra nė įbrėžimo.

ZTE

Nors tai vienas didžiausių telefonų gamintojų Kinijoje, Lietuvoje šis prekės ženklas yra žinomas tik dėl telefonų dideliais mygtukais (senjorams). O jie juk turi ir visai neblogų išmaniųjų telefonų. Jų mobilieji telefonai yra pakankamai pigūs, o kokybei tikrai galima pažerti ne vieną priekaištą.

Motorola

Ar tikrai nieko nesumaišėme? Ne, nuo šiol Motorola ir jų prekinis ženklas Moto pakeičia ilgai karaliavusius Lenovo mobiliuosius telefonus. Nebebus Lenovo, bus Motorola ir tai bus kiniškas prekės ženklas.

Dar nepaminėti kiniški mobilieji telefonai yra Vivo, Oppo, Haier (mes žinome tik jų buitinę techniką), Hisense (žinome tik televizorius), ZUK ir t.t.

Kartais prie kiniškų telefonų priskiriami ir Hong Kongo Elephone ir Taivano HTC.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *