Graži krūtinė – ne tik vyrų noras

Dažnai galvojama, jog gražios krūtinės moterys pageidauja vien dėl vyrų, tačiau tai toli gražu nėra tiesa. Labai didelė dalis moterų pasiryžusių krūtų didinimui ar pakėlimui tai daro DĖL SAVĘS. Skamba keistokai ir neįprastai, tačiau tai tikrų tikriausia tiesa paaiškėjusi apklausus plastikos chirurgų pacientes ir tokias operacijas atliekančius specialistus.

Krūtų didinimas ar krūtų pakėlimas yra vienos iš tų operacijų, kurias mėgstama pašiepti, tačiau vis daugiau žmonių tame nemato nieko blogo. Priešingai, įžvelgiama privalumų ir naudos. Visų pirma, kai kurios dailiosios lyties atstovės tokių operacijų dėka gali įveikti savo nepilnavertiškumo kompleksus, depresijas, tad tai padeda joms atsigauti, vėl jaustis patenkintomis savimi.

Kitos moterys šiomis operacijoms siekia kompensuoti gamtos „skriaudą”, nors iš tiesų ta skriauda daugiau jų pačių įsitikinimas, bet kai kurioms moterims ypač sunku vien dėl to, jog jų krūtinė sumažėjo ar nukaro. Tai būna dėl daugybės priežasčių, pavyzdžiui, po gimdymo ar laikantis griežtų dietų ir staiga netekus didelio kiekio svorio. Taip pat gali būti ir po įvairiausių ligų, tad smerkti moteris, kurios dėl vienokių ar kitokių priežasčių pasikliauna plastikos chirurgų galimybėmis – labai žema.

Krūtų pakėlimas dažniau atliekamas vyresnio amžiaus moterims, dažnai – daugiau nei vieno vaiko susilaukusioms motinoms, nes gimdymas ir žindymas neretai pakenkia krūtinės estetikai. Tuo tarpu krūtų didinimas suvilioja daugiau jaunų moterų ir merginų, kurios nori iš savo gyvenimo išpešti kuo daugiau, manydamos, kad būtent didesnė krūtinė tai joms padės. Ir iš tiesų, po operacijos joms neretai nusišypso sėkmė, jos tampa sėkmingesnės, bet tai gali slypėti daugiau ne krūtinės dydyje, o jų nusiteikime, pasitikėjime savimi. Jei didesnė krūtinė Jums suteiktų daugiau drąsos, daugiau pozityvaus mąstymo – pirmyn, tai iš tiesų geras sprendimas galintis Jums padėti siekti savo tikslo.

Atkreipiame dėmesį, kad kiekviena operacija yra įsikišimas į Jūsų kūną, organizmą. Nors tai ir visiškai saugu, tačiau piktnaudžiauti tuo nerekomenduojama, verčiau iš karto nuspręsti koks yra Jūsų tikslas ir jo siekti kartu su specialistu, o ne galvoti ir pergalvoti kas kartą atliekant operacijas ar kitas intervencijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *