Ką daryti su telefono aparatu jei jį įmetėte į vandenį?

telefonas įkrito į vandenįJau nuo neatmenamų laikų, žmonės yra linkę netyčia savo daiktus įmesti į pavyzdžiui skalbyklę. Pinigai, svarbūs dokumentai ir netgi gyvūnai gali atsidurti skalbimo mašinoje – kas jiems yra tikrai ne į naudą!

„Mes negalime išgelbėti išskalbtų gyvūnų ar pinigų, tačiau jei jūs sušlapinote, paskandinote savo telefoną – mes esame Jūsų paslaugom“ – teigia telefonų taisyklos Kaune „AsMobilus“ kolektyvas.

Telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“ pateikia kelis svarbiausius žingsnius, ką reiktų daryti jei Jūsų telefonas sušlapo ir nebeveikia.

PIRMIAUSIA

Patikrinkite ar Jūsų telefono aparatas turi draudimą ir ar jis galioja jei aparatas yra pažeistas dėl vandens. Jei taip, tai gali sutaupyti Jums labai daug laiko ir pastangų. Jei ne, nesijaudinkite – Telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“ skuba Jums į pagalbą.

  1. Įsitikinkite, kad telefonas yra išjungtas, išimkite elementą (jei tai įmanoma)

Išimkite elementą iš aparato kaip įmanoma greičiau ir jokiu būdu nebandykite jo įjungti. Tai apsaugos elektronines telefono dalis nuo didesnės žalos, pavyzdžiui, trumpojo jungimo.

  1. Pabandykite nuimti kaip įmanoma daugiau telefono dalių

Telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“  teigia, kad reikia nuimti tokias detales, kaip klaviatūra, galinis dangtelis, SIM kortelė, SD kortelė ir pan.  Naudokite mažą atsuktuvą jei norite nuimti tas detales, kurios yra tvirtai pritvirtintos. Prieš tai darant įsitikinkite, kad sugebėsite jas uždėti atgal.

  1. Jei telefoną įmetėte į liptų ar tirštą skystį tiesiog praskalaukite įrenginį švariu vandeniu (geriausiai filtruotu vandeniu), bet tik tada jei galite išimti elementą.
  2. Būtinai išdžiovinkite VISAS telefono dalis

Telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“  teigia, kad popieriniai rankšluosčiai ir vata gali pagelbėti džiovinant telefono dalis. Naudojant šias priemones galima pasiekti atokiausias telefono dalis, kuriose gali būti vandens.

  1. Skamba keistai, bet ryžiai gali padėti Jums išdžiovinti telefoną!

Nors telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“ nenaudoja šio telefonų džiovinimo būdo, tačiau Jums siūlo naudoti kaip pirmąją pagalbą telefonui. Tiesiog apipilkite telefoną ryžiais ir jį ten palaikykite.

Telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“ Jums taip pat gali pasiūluyti įsigyti ir specialius maišelius, kurie iš telefono ištraukia visą drėgmę.

  1. Galiausiai, palikite telefoną sausoje ir šiltoje patalpoje 24-48 valandoms.

Ko telefonų taisykla Kaune „AsMobilus“ nerekomenduoja daryti:

  • Džiovinti telefoną plaukų džiovintuvu – tai gali perkaitinti aparatą.
  • Dėti telefoną į mikrobangų krosnelę ar orkaitę – tai tikrai bloga mintis, nes tai gali pakenkti ne tik pačiam aparatui, bet ir aplinkiniams žmonėms. Prietaisas gali susprogti ar pradėti skleisti toksines medžiagas.
  • Šaldyti prietaisą – besiplečiantis šąlantis vanduo, gali sugadinti vidines telefono detales.
  • Telefono krovimas – tai gali sukelti trumpąjį jungimą. Tai sugadintų tiek patį telefoną, tiek kroviklį, tiek visą namų elektros instaliaciją. Geriausia nekrauti telefono tol kol manote, kad jis yra drėgnas.

Daugiau naudingos informacijos galite rasti mūsų svetainėje http://www.asmobilus.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.