Kaip išsirinkti patikimą ir kokybišką spintą stumdomomis durimis?

stumdomų durų kainaŠiandien baldai išties nėra labai pigus pirkinys, todėl nieko nuostabaus, kad kiekvienas žmogus, prieš plačiai atverdamas piniginę, ilgai ieško puikaus kokybės ir kainos santykio. Kaip išsirinkti spintą stumdomomis durimis, į ką atkreipti dėmesį? Taigi, šiandien pabandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus aktualius klausimus kiekvienam pirkėjui.

Labai paprasta ir be galo patogu

Jei norite universalių, tvirtų ir lengvai sumontuojamų stumdomų spintos durų, vertėtų rinktis profilines stumdomas duris. Paprastai jos yra įrėmintos aliuminio rėmeliu, kuris atlieka ir rankenos funkciją. Be to, tokių stumdomų durų kaina yra patraukliausia. Tiesa, vertėtų žinoti, kad profilinių durų slankiojimo sistema nėra paslėpta, tai reiškia, kad matosi bėgeliai ir kiti su važinėjimo funkcija susiję mechanizmai. Kita vertus, tai išties nemaišo nei durų patogumui, nei jų estetinei išvaizdai. Spintą stumdomomis durimis, kurioje nesimato bėgelių ir kitų detalių, sudėtingiau sumontuoti, o ir kaina jos šiek tiek aukštesnė.

Kainos ir kokybės santykis

Tikriausiai net nereikia aiškinti, kad perkant naują spintą ar bet kokį kitą baldą, pirmenybę reiktų teikti kokybės kriterijui.  Stumdomos durys susideda iš profilio sistemos, kurią sudaro profiliai ir ratukai bei durų užpildo. Apie durų sistemos kokybę galima spręsti iš ratukų kokybės. Kuo jie tvirtesni ir patikimesni, tuo spinta kainuos brangiau, bet ilgiau tarnaus. Pats pigiausias durų užpildo variantas – durys iš laminuoto medžio drožlių plokštės. Be to, tokio tipo durų dizaino galimybės yra tiesiog neribotos: pradedant nuo blizgaus ar veidrodinio paviršiaus ir baigiant oda ar skaitmeninės spaudos apdaila.

Saugus stiklas – ramesnis gyvenimas

Spinta su veidrodžiais labai praktiška, tačiau dalis žmonių baiminasi, kad tokią spintą pastačius ten, kur vyksta aktyvus judėjimas, pavyzdžiui, koridoriuje, veidrodinės dalys gali sudužti, iškristi ir sužeisti namiškius ar svečius. Tokiu atveju visada rinkitės specialia medžiaga padengtas veidrodines spintos dalis. Apsauginė matinė plėvelė apsaugos stiklą, o dūžio atveju neleis jam išskristi iš durų rėmo. Šie saugumo reikalavimai labai griežti, todėl pirmenybę teikiate patikimiems baldų gamintojams, kurie paiso baldų gaminimo standartų ir netaupo kokybės sąskaita.

Kreipkitės pagalbos į specialistą

Kiekvienas baldas ir medžiagos, iš kurių jis yra pagamintas, turi savo specifines charakteristikas, teigiamas ir neigiamas puses. Tad, niekada nebijokite pasikonsultuoti su specialistu, kuris atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir padės išsirinkti optimaliausią spintos stumdomomis durimis variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.