Kas pigiau: naujas spausdintuvas ar rašalinio spausdintuvo kasetės pakeitimas?

spausdintuvaiDaugelis namuose turi rašalinius spausdintuvus, kurie padeda gyventi kur kas patogiau. Nors yra nemažai salonų, kuriuose galima atsispausdinti arba atsiskenuoti Jums reikalingą informaciją, visgi, spausdintuvas namuose ženkliai palengvina gyvenimą.

Pasibaigus spausdintuvo rašalui iškyla klausimas – ar geriau pirkti naują spausdintuvą, ar paprasčiausiai papildyti kasetę. Atsakymas atrodo akivaizdus, tačiau jeigu kai kuriems asmenims reikia įrodymų – skaitykite žemiau.

  • Pirmiausia, pildymas yra nepalyginamai pigesnis pasirinkimas. Koks tikslas pirkti naują ir mokėti kelis šimtus procentų didesnę sumą. Net jeigu diskutuotume apie naujos kasetės pirkimą – vistiek pildymas yra kur kas ekonomiškesnis pasirinkimas.
  • Pildymas yra ir ekologiškas sprendimas, o šiais laikais daugelis žmonių stengiasi gyventi draugiškai su aplinka. Jeigu norite saugoti aplinką ir gyventi gražioje vietoje – visada rinkitės daugkartinio panaudojimo daiktus ir stenkitės naudoti tvarkingai, kad tarnautų kuo ilgiau.
  • Papildyti kasetę galite kur kas greičiau nei išsirinkti naują spausdintuvą. Visi mes norime už pačią mažiausią kainą atrasti pačius geriausius gaminius. Tiesa, tokia technika nesimėto ant kiekvieno kampo, tad neabejotinai teks sugaišti nemažai laiko, kol pavyks atrasti tai, kas Jums tinka labiausiai.
  • Dar karta verta akcentuoti laiko taupymo aspektą, kadangi papildžius kasetę spausdintuvu bus galima iškart naudotis, priešingai nei naujai įsigytų spausdintuvu, kurio programą reikia instaliuoti į kompiuterį.
  • Rašaliniai spausdintuvai puikiai spausdina tiek juodai, tiek spalvotai. Taigaži, kuomet baigiasi rašalas – labai pigiai galima iš naujo pripildyti kasetes ir visos spalvos sėkmingai perteiks Jūsų norimas fotografijas arba paveiksliukus.

Spausdintuvas dažnai naudojamas kiekvieną dieną, tad natūrali, kad jis dėvisi ir anksčiau arba vėliau teks keisti įrangą. Visgi, jeigu norite kokybiškos – ji kainuoja, tad pasibaigus rašalui neverta skubiai pirkti naujo. Juk egzistuoja paprastas būdas įrangą vėl prikelti gyvenimui. Tiek rašaliniai, tiek lazeriniai spausdintuvai papildomi labai greitai, o ir kainuoja pigiai.

Nepamirškite, kad rašalinis spausdintuvas kainuoja kur kas pigiau, puikiai spausdina spalvotai, tad gali būti panaudojamas nuotraukoms gaminti, taip pat jų pasirinkimas labai platus, veikia tyliai ir spausdina greitai. Akivaizdu, kad tai puiki priemonė padedanti kasdienius darbus atlikti greitai ir patogiai.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.