Kokių išlaidų pareikalaus baidarių nuoma Aukštaitijoje?

Baidarių nuoma AukštaitijojeBaidarės – išskirtinė pramoga, tinkanti įvairaus amžiaus keliautojams, mažesnėms ir didesnėms plaukikų grupėms. Baidariu nuoma Aukstaitijoje ar kitame Lietuvos regione atitiks išrankiausių poilsiautojų poreikius – nepriklausomai nuo to, ar mėgstate ramias pramogas, ar pirmenybę skiriate ekstremaliam laisvalaikiui, plaukdami baidarėmis patirsite daug gražių akimirkų ir įspūdžių.

Skirtingi pasiūlymai skirtingiems poreikiams

Vienas aktualiausių klausimų – kiek ši pramoga kainuoja? Baidarių kainos priklauso nuo daugybės atskirų faktorių, todėl pasakyti konkrečią sumą, tinkančią visiems atvejams, yra labai sunku. Visų pirma, reikia žinoti, kad plaukimas baidarėmis, kaip ir bet koks kitas laisvalaikio užsiėmimas, reikalauja investicijų, tačiau šios gali skirtis nuo jūsų išsikeltų kriterijų. Kuo daugiau reikalavimų išsikelsite, tuo daugiau turėsite išleisti. Ir atvirkščiai. Be to, kelionė baidarėmis neapsiriboja vien tik baidarių nuomos mokesčiais. Ši pramoga neatsiejama ir nuo įvairių papildomų išlaidų.

Baidarių kainos

Svarbiausia, ką turite padaryti – skirti laiko baidarių maršrutų paieškai. Kadangi plaukimas kiekvienais metais sulaukia vis didesnio entuziastų dėmesio, natūralu, kad šiandien galima rinktis iš itin didelės nuomotojų pasiūlos – baidarių nuoma Aukštaitijoje gali būti vykdoma praktiškai visomis šio krašto upėmis, tačiau priklausomai nuo individualių situacijų, skiriasi baidarių nuomos kainos, be to, kai kur gali būti taikomi papildomi mokesčiai už pasirinktą maršrutą. Kad išvengtumėte nesklandumų ar netikėtų staigmenų, iš anksto pasidomėkite jums rūpimo maršruto kainomis ir baidarių mokesčiais. Visais atvejais siūlome rinktis kokybiškesnes baidares, nors šios gali būti kiek brangesnės. Aukštos kokybės baidarės pasižymi tvirtesne konstrukcija, yra kur kas lengvesnės ir manevringesnės. Kitaip sakant, toks plaukimas taps kur kas įdomesnis, smagesnis ir įsimintinesnis.

Papildomos išlaidos

Kitas klausimas – sezonų kainos. Taip jau yra, kad vasaros metu baidarių nuoma reikalauja didesnių išlaidų. Be to, būtina iš anksto rezervuoti plaukimo valandas, kadangi populiariausi baidariu marsrutai būna užimti. Jei galvojate apie plaukimą ne sezono metu, galime jus pradžiuginti, kad šiuo atveju išlaidos bus gerokai mažesnės. Tačiau negalima pamiršti ir kitos medalio pusės – jums reikės kokybiškesnių drabužių ir šiltos avalynės. Apskritai, papildomos išlaidos sudaro gana didelę išvykai skirtų pinigų dalį. Nepamirškite, kad kelionės metu jums reikės ir gėrimų bei maisto, be to, jei galvojate apie ilgesnės trukmės atostogas, būtina rezervuoti ir nakvynės namukus ar pirtis. Siekiantiems sutaupyti siūlome statyti palapinę ir laiką leisti jaukioje stovyklavietėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.