„LABAS” vėl atakuoja

Prasidėjus šventiniam sezonui atgijo ir nesutarimai su UAB „Bite Lietuva”, o tiksliau „LABAS” tinklu. 2011 metų gegužės 23 d. buvo galutiniai išsiaiškintos priverstinės reklamos priežastis ir patikinta, kad daugiau jokių reklaminių pasiūlymų iš „LABAS” negausiu. Anot jų, tai buvo techninė klaida, kuri buvo ištaisyta ir tikrai neturėjo pasikartoti.

Deja, po pusmečio, o tiksliau šį mėnesį vėl prasidėjo ta pati istorija. Iki šiol esu atsisakęs gauti labas pasiūlymus sms’u, bet šio mėnesio 16 d. 13:26 sulaukiau skambučio ir sms žinutės su reklama apie pigesnį bilietą į filmą „Misija neįmanoma”. To paties mėnesio 19 d. 17:52 vėl sulaukiau skambučio bei sms su šventinės LABAS „Kalėdos” dainos reklama.

Užėjau į savo „LABAS” paskirą patikrinti, gal netyčia uždėta varnelę ties „Sutinku gauti LABAS pasiūlymus SMS‘u!”. Juk kalėdos – stebuklų metas. Deja, stebuklas neįvyko. Varnelė nebuvo uždėta. Tuomet nutariau vėl parašyti laišką ir paprašyti paaiškinimo:

Sveiki,
aš, „LABAS” vartotojas (+3706…) jau labai senai esu atsisakęs gauti labas pasiūlymus sms’u ir jau ne kartą rašiau nusiskundimus dėl tokios nepageidaujamos reklamos. Maniau, kad mums pavyko susitarti ir atsisakius sms reklamos nebegausiu jokių pasiūlymų nei skambučiais, nei sms žinutėmis.
Tačiau šį mėnesį vėl pradėjau gauti reklaminius skambučius bei žinutes, nors iki šiol esu atsisakęs pasiūlymų ir viena iš jūsų darbuotojų buvo patikinusi, kad tai daugiau nebe pasikartos…
Šio mėnesio 16 d. 13:26 sulaukiau skambučio ir sms žinutės su reklama apie pigesnį bilietą į filmą „Misija neįmanoma”;
19 d. 17:52 vėl sulaukiau skambučio bei sms su šventinės LABAS „Kalėdos” dainos reklama.
Jei manęs nedomina jokie jūsų reklaminiai pasiūlymai, jų esu atsisakęs ir viena iš jūsų darbuotojų patikino, kad tai buvo klaida, ir daugiau tai tikrai nebe pasikartos, tai kodėl aš vėl gaunu reklaminius labas pasiūlymus?

Atsakymo sulaukiau gana greitai:

Sveiki, Tomai,
apgailestaujame dėl nesusipratimo. Išsiuntėme užklausą dėl Jūsų problemos techniniam skyriui. Kuomet gausime atsakymą, informuosime Jus šiuo el. paštu.
Gražios dienos!

Ir dar galutinis atsakymas buvo toks:

Sveiki, Tomai,
Minėti reklaminiai pranešimai, Jums buvo išsiųsti dėl sutrikimų sistemoje. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl šio nesusipratimo, kitos reklaminės žinutės Jums nebus siunčiamos.

Na, šiais metais nepageidaujamų reklamų tikrai negausiu, bet artėjant Šventoms Velykoms ar kitoms svarbesnėms šventėms tikriausiai vėl prasidės „sutrikimai sistemoje”.

P.S. Su artėjančiomis šventėmis visus… Nenorėjau kurti atskiro beprasmiško straipsnio, vien tam, kad pasveikinčiau. Dovanos, linksmybės ir t.t. antrąją Šv. Kalėdų dieną. Gerų švenčių!

Papildyta: Spamas tęsiasi… Šįkart 2011-12-26 13:27 sulaukiau skambučio iš +37065065048 ir sms žinutės iš 1501 su reklaminių labas paso pasiūlymų apsilankyti filme „Batuotas katinas Pukis” tik už 9 Lt. Beprasmiška kovoti…

22 atsakymai į “„LABAS” vėl atakuoja”

 1. Bergždžias reikalas su jais kovoti turbūt, nebent eiti „iki galo“. Tas pats buvo ir su Omnitel prieš kelis metus, susitaikiau, bet štai prieš kelias dienas į visus turimus numerius atėjo po 3-4 reklamas. Ir visa tai vieną dieną, tiksliau, per maždaug 5 valandas.
  Na, neerzintų ta reklama, jei tai būtų kartą ar du per mėnesį, bet kai „spamas“ plaukia bent kelis kartus į savaitę, pradedu nekęsti tiekėjų.
  O jų vadinami techniniai sutrikimai jiems atneša tik naudos. Iš kelių tūkstančių pasiskundžia vos kelis, į metus vos vienas ar du nukeliauja iki teismų ir reikalauja kompensacijos ar tenka susimokėti menką baudą, tačiau reklamą, kuri verta kelių ar net keliasdešimt tūkstančių litų pamato labai nemažas kiekis abonentų. Taigi, maža bauda nenuvaro jų į minusą, todėl jiem naudingiau ją susimokėti nei paisyti kliento norų.
  Deja…

  1. Jei siustų tik sms, gal dar būtų galima ignoruoti, bet kai sulaukiu skambučių, tai jau tikrai erzina…
   Čia kaip kova su vėjo malūnais…

  1. Realios moralinės ar materialinės žalos nepatyriau (ar bent jau būtų sunku įrodyti, kad patyriau), o pralaimėjimo atvejų dar ir teismo išlaidas tektų apmokėti.

 2. Manau, jog tokia "Labas" reklamos politika yra tendencinga.
  Jau seniai nebesinaudoju Omniteliu, tad nelabai žinau kokia pas juos situacija, tik esu girdėjęs, jog žmonėms norit atsisakyti reklamos reikia pakovoti ir viskas sutvarkoma. Dėl Bitės, tai jie siunčia abonentams smsus, bet tikrai neskambija, o štai apie "Labas" sveikinimų politiką, tai teko viena ausimi girdėti. Pažįstamas turi tą kortelę, tai jau ramiai priprato ir ramiai reaguoja į tuos sveikinimus – visų pirma, nekelia rago, visų antra juokauja "O vėl Van Burenas kvies į koncertą", pasižiūri į sms – "Oi, ne Van Burenas, o Empti :)".
  Su Pildyku tai man kažkaip nelabai yra tokių problemėlių.

  1. Aš į +37069900000 nebeatsiliepiu, tai pradėjo skambinėti iš +37065065048.
   Valgau, žiūriu nežinomas nr skambina… greitai nuryju, kad nekalbėti pilna burna, atsiliepiu, o ten "Batuoto katino" įrašas. Rimtai susinervinau, net pavalgyt ramiai neduoda…

  1. Būtų šaunu, jei kartais ir čia praneštum naujienas. Man ir mano skaitytojams būtų įdomu sekti visą eigą 🙂 Dėkui už komentarą. Džiaugiuosi, kad kas nors pagaliau imasi veiksmų.

 3. Forum cinemas tipo ne prie ko. Rašiau į bitės suportą tai liepė parašyti nr, tai gal išjungs.
  Tiek žinių žodžiu.
  Kas nenorite reklamų, rašykit patys į bitę ir reikia tikėtis išjungs.

   1. Susirašiau su bitės info, tai tipo išjungė. Na bus matyt greitu metu ar per savaitę kas nors ateis ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *