Mezon vs Zebra: atomazga…

Maždaug prieš dvi savaites pasirinkau naują interneto paslaugų tiekėją Mezon, tačiau nepraėjus nei savaitei vėl grįžau į Zebra klientų gretas. Draugystė su Mezon prasidėjo labai gražiai, tačiau Zebra atkakliai siūlė nuolaidas, kad tik nenutraukčiau interneto paslaugų sutarties. Iš pradžių manęs pasiūlymai nedomino, nes Mezon akcija „Pūskis kiek telpa“ vistiek buvo patrauklesnė kainos atžvilgiu. Tačiau viskas krypo Zebra naudai. Per nepilnas dvi savaites Mezon interneto paslauga keletą kartų trumpam sutriko ir prisiskaičius neigiamų atsiliepimų apie nepastovų 4G ryšį pačiam tapo šiek tiek neramu. Zebra toliau atkakliai siūlė nuolaidas, kurios manęs netenkino, nes jų siūlomos nuolaidos buvo taikomos mano senajam interneto planui.

Po poros dienų nusprendžiau pats aplankyti Teo padalinį Panevėžyje ir paerzinant pabandyti išpešti dar didesnę nuolaidą geresniam interneto planui. Iš dalies pavyko: siūlė iki 8Mb/s greitį už 54.60lt jei pratęsiu sutartį dar dviems metams. Manęs tai vis dar netenkino, nes Mezon suteikė iki 10Mb/s greitį dviems metams už 44lt. Taip paerzinus ir tiesiai pasakius, kad Mezon siūlo didesnį interneto greitį už mažesnę kainą apsisukau ir išėjau iš minėtojo padalinio.

Galiausiai likus keletai dienų iki paslaugos nutraukimo termino pabaigos sulaukiau skambučio iš Teo su dar geresniu pasiūlymų, kurio jau negalėjau atsisakyti: 50% nuolaida pasirinktam interneto planui bei 30% nuolaida telefono linijai (abonentiniui mokesčiui „už laidą“), tačiau pasirašius sutartį 2,5 metams. Taigi už geresnį plačiajuosčio interneto planą „Optimalus plius“ (iki 8 Mb/s) bei neišvengiamą abonentinį mokestį per mėnesį reikės mokėti tik 40lt (be kelių centų).

Su Mezon nutraukiau sutartį ir sumokėjau 29lt, nes nutraukiant sutartį per 3 dienas nereikia nieko mokėti, o nutraukiant per 14 dienų tenka sumokėti paslaugos aktyvavimo (ar kažkaip pan) mokestį. Laimei galutinai spėjau apsispręsti nepraėjus 14d. terminui, nes kitu atveju būtų tekę priverstinai naudotis Mezon paslaugomis.

Prieš keletą dienų jau pakeitė Zebra interneto planą ir dabar galiu pasididžiuoti netgi didesnia interneti sparta nei pasiūlė Mezon. Nors pagal planą spartos riba turėtų būti iki 8Mb/s, tačiau greičio testo rezultatai šiek tiek mane nustebino…

16 Comments

Leave a Comment