Prezervatyvai kiekvienam

prezervatyvaiĮvairios nuo netikėto nėštumo apsisaugojimo prekės egzistuoja jau daug metų. Asortimentas vis labiau plečiasi ir panašu, jog nesiruošia sustoti. Tačiau pirmųjų pozicijų nepaleidžia prezervatyvai, kurie žmonėms žinomi jau kelis tūkstančius metu. Keičiasi tik jų forma, spalva ir net teikiama funkcija. Kiekvienas žmogus yra individualus, tad pagal savo poreikius gali rasti geriausiai jam tinkantį variantą. Kuomet pasirinkimas toks didelis, retas kuris nori nuėjęs į parduotuvę ar vaistine detaliai apžiūrinėti jų funkcijas, dydžius ar spalvas. Nors seksas šiuolaikiniame pasaulyje yra gan afišuojamas, tačiau visuomenėje priimtos moralės normos neleidžia viešai demonstruotis. Išeitis tokio tipo prekėms yra labai patogi – prezervatyvai internetu. Juos įsigyti yra paprasta ir greita. Apmokėti galima bankiniu pavedimu, o dėžutė, kurioje gulės laukta prekė, nebus išmarginta tiekėjų atributika, vien dėl jūsų konfidencialumo.

Kaip išsirinkti prezervatyvą?

Išsiaiškinta, jog Lietuvoje pateikiama didžioji standartinių prezervatyvų dalis yra per plati arba, priešingai, siaura. Kiekvieno vyro varpa yra individuali, tad pirkti prekę, kuria naudojantis bus jaučiamas nepatogumas ar net dėl dydžio ji negebės atitikti savo funkcijos – apmaudu. Prezervatyvai yra skirstomi pagal apimtį ir plotį, nes ilgis daugiau ar mažiau yra gan panašus. Skirtingi gamintojai turi skirtingus dydžio standartus, tad prieš įsigyjant konkrečios firmos prekę vertėtų internete susirasti detalią informaciją apie apimtis. Nors informacija dažniausiai pateikiama ant pakuotės, tačiau jos ne visada užtenka.

Prezervatyvai jūsų malonumai

Turbūt teko girdėti reklamą, kurioje sakoma: „prezervatyvai jos malonumui“. Šie žodžiai dalinai yra tiesa: nors malonumą jausite abu, moteriai padidės galimybė pajusti orgazmą. Stimuliuojantys ar plonesni, šildantys ir net atitolinantys ejakuliaciją prezervatyvai padeda pajusti didesnį malonumą, tad ypač rekomenduojami fatališkiems asmenims. Kuomet pasirinkimas toks platus, o įsigijimo galimybės internete tiesiog neribotos – laikas pasidomėti plačiu prezervatyvų asortimentu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *