Sennheiser CX 400 II ausinės

Vasaros pabaigoje, beveik prieš 4 mėnesius, dar atostogaudamas Anglijoje, pirkau Sennheiser ausinukus, bet tik šiandien, turėdamas pakankamai laisvo laiko prisiruošiau juos apžvelgti.

Sennheiser CX 400 II ausinės skirtos ausies kanalo vidui, todėl idealiai izoliuoja aplinkos garsus, bei aplinkiniai negirdės jūsų klausomos muzikos. Atkuriami dažniai 17 – 22000 Hz, 16 Ω varža, 114 dB jautrumas.

Sennheiser ausinės išsiskiria tiek garso, tiek gamybinių medžiagų kokybe. Tik paėmus į ranką juntamas guminis (ne plastikinis), elastingas, simetrinis 1,2 m laidas, kuris puikiai apsaugotas nuo „nusilankstymo”, todėl net giliausioje kišenėje nebus baisu jį paslėpti.

Sennheiser CX 400 II ausinės turi individualią garso reguliavimo funkciją, todėl nereikės nuolat liesti mp3 grotuvo, mobiliojo telefono ar kito muzikos leistuvo. Taip pat kairysis ir dešinysis ausinukai iškart atskirti specialia jungtimi, ant kurios matomas modelis „CX 400 II”.

Pakuotėje rasime specialų įdėklą bei maišelį, kurie pilnai užtikrins ausinukų saugumą. Įdėkle puikiai apsaugomos ausinių galvutės nuo dulkių, o aplink jį  apsuktas laidas bus dar papildomai apsaugotas nuo „nusilankstymo” bei susipainiojimo. Maišelis puikiai apsaugo nuo visų ausinių bei 3,5 mm, 90° kampo jungties pažeidimų. Jo kraštai užsispaudžia dėka specialiai kraštuose įsiūtų metalinių spaustukų.

Pakuotėje taip yra daug įvairių galvučių antgalių, kurie tiks bet kokiam ausies kanalui. Antgaliai dviejų tipų: vientisi ir dvilypiai, kurie skirtingai izoliuoja aplinkos garsus bei prisitaiko prie ausies kanalo.

Garso kokybė ganėtinai gera, bet neesu didelis melomanas, todėl negaliu objektyviai vertinti. Puikiai atkuriami žemi dažniai, visiškai izoliuoja aplinkos garsus, todėl galima pilnai „pasinerti” į klausomą muziką (taip, man patinka electro-house su daug „bosų”).

Lietuvoje šių ausinukų kaina apie 180 Lt, tačiau Anglijoje pirkau už mažiau kaip 100 Lt. Tikslios kainos nepamenu, tik žinau, kad ausinės kainavo maždaug 2x brangiau nei taip pat Anglijoje pirktas Mp3 grotuvas Philips GoGear SA1942.

Apibendrinant galima teigti, kad ausinės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų bei puikiai atkuria garsus ir tikriausiai yra vertos savo kainos.

Beje, internetinėse parduotuvėse, ypač ebay, labai dažnai pardavinėjamos šių ausinių aukštos kokybės kopijos, todėl nesusiviliokite žema kaina.

14 atsakymų į “Sennheiser CX 400 II ausinės”

  1. Man kažkaip neprigijo in-ear tipo ausinės. Iš vienos ausies visada krisdavo 😀 O šitos kur giliai ausin įsideda visai neprilipo man, toooks keistas jausmas. Bet suprantama, kad tokios geriau izoliuoja išorinius triukšmus, nei bet kokios headphones. Net šiek tiek pavydu, kad kitiems su jomis patogu – mažai vietos užima, patogiai susideda, ne taip, kaip mano griozdai 🙂

      1. Ne dramblio, tiesiog ausų formos labai skirtingos, ne visiems laikosi tos ausinės 😀 Na arba ir aš turiu dramblio ausis 😀

  2. Aš naudoju CX 300 II. Įtariu, kad pagal specifikacijas, jos tokios pačios, tik šitose yra garso reguliavimas. Kai pripratau prie šitų, tai earphonų net nesinori, o headphonai gal ir suteikia didesnį komfortą, bet ne visi tilps į kišenę. 🙂
    Jų laidas "lipnus" ir man kišenėj jos taaaaip susipina! http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/893859… 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *