Kaip išsirinkti planšetinio kompiuterio klaviatūrą?

klaviatūra planšeteiPlanšetiniai kompiuteriai tampa vis populiaresni šiandieninėje rinkoje, kadangi jie gali būti vadinami tuo aukso viduriuku tarp nešiojamų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų. Yra nemažai priedų, skirtų planšetiniams kompiuteriams ir vienas iš jų tai – jų klaviatūros. Jos suteikia vartotojams galimybę planšetiniu kompiuteriu naudotis kaip nešiojamu.

Planšetiniai kompiuteriai turi daug privalumų, tačiau didelės apimties tekstų rašymas kartais gali sukelti sunkumų. Kadangi šie kompiuteriai pamažu tampa populiariausi rašyti elektroninius laiškus, užrašus, kurti prezentacijas ir pan., būtų verta investuoti ir įsigyti į klaviatūrą su įkrovos stotele. Šios klaviatūros paprastai turi tas pačias direkcijas, kurias turi ir standartinės klaviatūros. Dažniausiai jos yra plonos ir lengvos, siekiant suteikti patogumą naudojantis.

Išorinė klaviatūra gali būti bevielė arba prijungiama Bluetooth ryšiu arba gali būti prijungiama per įkrovos stotelę. Kiekvienas iš šių tipų turi ir privalumų ir trūkumų, o viską lemia vartotojo poreikiai ir pageidavimai.

Klaviatūra su įkrovos stotele. Turi tvirtą pagrindą ir sujungiama su įkrovos stotele. Įkrauna ir sinchrozinuoja planšetinį kompiuterį naudojimo metu. Yra pigesnis nei Bluetooth, stabilus ir saugus, daug specialiųjų funkcijų mygtukų. Kita vertus, klaviatūra gali būti sunki, nėra kaip nešiojama, prisitvirtina prie pat planšetinio kompiuterio.

Bluetooth klaviatūra. Prisijungia belaidžiu ryšiu, yra lengva ir plona, lanksti, nešiojama, klaviatūra gali būti naudojama pakankamai toli nuo planšetinio kompiuterio. Tačiau ši klaviatūra yra brangi, gali klibėti rašymo metu, neturi papildomų jungčių, ne visuomet patikimas ryšys.

Rinkdamiesi klaviatūrą planšetiniam kompiuteriui, pirkėjai turėtų nuspręsti koks jos tipas jiems yra tinkamiausias poreikiams patenkinti. Vartojai, kurie naudojasi planšetiniu kompiuteriu toje pačioje vietoje, gali rinktis klaviatūrą su įkrovos stotele, o tie, kurie planuoja kompiuterį nešiotis su savimi, turėtų pagalvoti apie Bluetooth ryšiu prijungiamą klaviatūrą,

Norėdami įsigyti klaviatūrą, vartotojai turėtų apžvelgti svarbius kriterijus, tokius kaip: stabilumas, perkėlimas, specialių funkcijų mygtukai.

Stabilumas. Klaviatūros su įkrovos stotele yra gana sunkios, tvirtos, yra neslystančio paviršiaus, todėl jos yra tikrai stabilios bei patikimos. Kadangi klaviatūra yra prijungiama prie pat planšetinio kompiuterio, ji nejuda, nekliba. Tai yra labai svarbu, nes net ir naudojantis klaviatūra, dažnai reikia paliesti kompiuterio ekraną, o tai gali tapti gana varginančiu veiksmu, jei planšetė judės. Naudojant Bluetooth klaviatūrą, bus reikalingas stovas, tam kad būtų užtikrintas planšetinio kompiuterio stabilumas.

Perkėlimas. Klaviatūros, kurios yra su įkrovos stotele, paprastai yra naudojamos namuose arba biure, jos nėra gabenamos iš vienos vietos į kitą. Kartais klaviatūros gali būti sunkios ir nepatogios, o tai reiškia, kad jos nėra tinkamos nešioti, nors yra ir keletas išimčių. Bluetooth klaviatūros yra gana plonos ir lengvos, todėl jas lengva nešiotis kartu su planšete. Ši klaviatūra taip pat gali veikti kaip pagrindinis valdymo pultas, kol planšetinis kompiuteris yra sujungiamas su garsiakalbiais.

Specialių funkcijų mygtukai. Abejose klaviatūrose yra įrengtą įvairovė specialių funkcijų klavišų. Viršutinėje eilutėje yra keletas skirtingų funkcijų mygtukų, pavyzdžiui, klaviatūra ekrane, ekrano užraktas, šviesumas, garso reguliavimas. Kai kurios klaviatūros turi sparčiuosius mygtukus, kurie nukreips vartotoją tiesiai į elektroninį paštą, internetą, muziką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.