Laiko stoka

Taigi jau vasaros pabaiga, nors realiai aš jos kol kas turėjau tik šiek tiek daugiau nei vieną mėnesį. Visi mano asmeniniai projektai baigti. Šis projektas paskutinis. Jau senai norėjau turėti savo blogą, bet visada planavau jį kurti mobiliajame internete. Žinoma ten niekas jų neskaito (nors nelabai tikiuosi, kad ir čia kas nors jį skaitys), nes visiems vaikams rūpi tik pramogos, siuntiniai ir kitas šlamštas.
Nors pats turiu gana populiarią wap siuntinių svetainę, bet jai beveik nebeskiriu savo laiko ir atvirai sakant pradedu nekęsti visų vaikų, kurie prašinėja dainų net nežiūrėdami kokios dainos jau įkeltos. Tik retkarčiais įkeliu lankytojų prašytas dainas. Nebeturiu nei laiko, nei noro vasarą kažkam kelti dainas, už kurias realios naudos negaunu. Jei nebūtu gaila prarasti nemažo lankomumo, dainų išvis nebekelčiau.
Baigsis vasarą ir turėsiu dar mažiau laiko, todėl nežinau kokia ateitis laukia mano svetainės. Visus projektus pilnai baigiau atnaujinti ir jiems laiko skirti nebereikia. Nebent tik atsakyti į lankytojų pranešimus wapmaster.lt knygoje ar įkelti dainas į xwap.lt. Nei viena iš šių prievolių man dažniausiai nesukelia jokio malonumo. Žinoma gerai, jei lankytojai paprašo man patinkančios muzikos, tai būna puiki proga atnaujinti savo muzikos archyvą, bet dažniausia prašo lietuviško popso… Wapmaster.lt knygoje kai kada bendrauti taip pat būna įdomu, bet dažniausiai turiu atsakinėti į bukus vaikų klausimus. Kad to išvengčiau sukūriau gana plačią wap akademiją, bet kaip ir ankščiau minėjau niekas wap’e neskaito, visi nori, kad jiems būtu suvirškinta ir jiems reikėtu tik nuryti. Smagu turėti lankomas svetaines, bet kai trūkstant laiko reikia jas prižiūrėti visas smagumas išgaruoja, juolab kai tenka bendrauti su vaikais, kurie vos tik ko nors negavę, pradeda purkštauti ir pan.
Apibendrinant manau, kad galų gale mano projektai bus apleisti dėl laiko stokos. Žinoma stengiuosi, kad tai neįvyktu (nors kol kas), bet kaip bus vėliau tikrai nežinau…

8 atsakymai į “Laiko stoka”

 1. Nu tik nereikia, kad neskaito niekas wap`e, nereikia taikytis i vaiku auditorijas su tinklarasciu.

  Kas del, uzdarbio is svetaines, nemoki monetizuoti, tai nereiskia, kad neuzdirba, turiu svetaine tokio pat pobudzio kaip tu, nesa pelna gan nemaza kaip su tokiom pastangom ir tokiu lankomumu.

 2. Kad wap'e beveik vien vaikai, tai beveik ir nėra kur kitur taikytis…

  Realiai iš wapmaster gaunu tik už skriptus, o jie juk centus kainuoja…

  Užsakymų dažniausiai nepriimu, nes arba nori papildymais atsiskaityti arba pradeda rėkauti, kad brangu…

 3. neturi laiko priziuret savo svetaines, bet rasyt tinklarasti uzsiemei? Kazkaip nevykusiai atrodai.

  Del pelno.

  Isnaudok tokias sistemas, kaip admob, buzzcity ir t.t.

 4. Tiesiog pabodo man visas wap'as… jau geriau savo malonumui rašyti tinklaraštį negu klausytis vaikų verkšlenimo, koks aš negeras, kad visko už dyką nedarau.

  Nenaudojau ir nenaudosiu jokių sistemų, kurios neišmoka tiesiogiai į banką.

  Admob jau naudojausi. Arba jie tik po kartą užskaito tą pačią naršyklę arba nežinau kame ten problemos, nes jokios naudos…

  Realiai man tų paypal ar moneybookers pinigų nereikia. Už juos maximoje neapsipirksi, o uždarbio forume keitinėtis tikrai nežadu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *