Nemokami niekučiai į namus

Paskutiniu metu gana dažnai kankinu Lietuvos paštą internetu užsisakydamas nemokamus arba beveik nemokamus niekučius iš įvairių užsienio valstybių (dažniausiai Kinų). Nors daugelio perkamų daiktų iš tikrųjų nereikia, bet vadovaudamasis kvaila taisykle, jog reikia, nes nemokamai (arba beveik nemokamai), juos užsisakau. Jei mane turite G+ ratuose, tikriausiai matėte visą gėrį, kurį esu gavęs, nes nepraleidžiu progos juo pasigirti. Jei vis dėl to kažką pražiopsojote ar mano darytos nuotraukos paskendo jūsų G+ naujienų sraute, pasidalinsiu šį mėnesį gautų niekučių nuotraukomis ir trumpai juos aprašysiu.

Balandžio 1 d. gavau USB baterijų (x2 AA arba x2 AAA) įkroviklį net už 0.26 $ (brangiausiais mano šio mėnesio niekutis). Gėda, bet jo dar neišbandžiau, nes neturiu įkraunamų baterijų. Taigi, šis niekutis pirktas ne dėl to, kad reikia, o dėl to, kad pigu. Auksinė logika…

Balandžio 6 d. gavau nemokamas facebook vizitines, kurios šįkart buvo labiau reikalingos, nei prieš tai pirkti niekučiai. Tikrai kokybiškos, tik nežinau ar kada nors jas panaudosiu. Esant reikalui tektų pasidaryti labiau atitinkančias mano poreikius.

Balandžio 12 d. gavau visiškai nereikalingą niekutį – iPhone USB laidą už 0,02 $. Pats kvailiausias mano šio mėnesio pirkinys, nes aš neturiu (ir nežadu turėti) jokio iPhone.

Niekučių sąrašas labai trumpas, bet ne kasdien pasitaiko proga už kelis centus įsigyti tokių prekių iš kinų. Tikiuosi šiais siuntiniais mano manija pirkti kinų šlamštą bus trumpam numalšinta.

P.S. Dabar kai kuriems skaitytojams bus pikta, kodėl nepateikiau nuorodų į el. parduotuves, iš kurių pirkau šį šlamštą. Nuorodų nepamenu ir jos nėra svarbios, nes akcijos jau pasibaigusios.

11 atsakymų į “Nemokami niekučiai į namus”

 1. Hehe, pats kažkada buvau užsikabinęs ant visokių niekučių siuntimosi, esu visokių žurnalų, brošiūrų, mėginių iš gaukdykai.lt prisisiuntęs, kai tvarkausi kambarį jei ką atrandu tenka išmest, nes visiškai beverčiai daiktai 😀 O su kinų gadget'ais tai irgi esu visokių ipod dėkliukų po 0,01$ užsisakęs ir gavęs 🙂 Įdomus užsiėmimas kai nėra ką veikti.

 2. Kažin ar tas USB baterijų įkroviklis veiks? 🙂 Toks visai praverstų, nes dabartinė pelė maitinama 1AAA baterija. 🙂
  Šiaip tai nemėgėja pirkt tik dėl to, kad pigu, manau kad ir dabar turiu per daug nereikalingų daiktų, kurių reiktų atsikratyt, bet tingisi rūšiuoti, atrinkinėti… Geriausias būdas "apsivalyt", kalbant apie daiktus – kraustymasis. 😀

  1. turėtų veikti, tik krautų daug ilgiau nei paprastas įkroviklis… šiek tiek gaila kompo, jei kartais kinų šlamštas užtrumpintų ar pan 🙂

 3. Aš ir užsisakiau timeline vizitines…priežastis – "just 4fun"….žinoma,buvo kuo pasigirti, kokias 10 išdalinau o dar 40 taip stovi dėžutėje ant mano darbo stalo….moralas? Kas kad nemokama, bet ar tai po velnių reikalinga? 😀 Manau visuose šituose dalykuose yra užkastas "biznis"…. duodam nemokamai, kad susigundytum pirkti….čia kaip degustacija prekybos centruose. Nemanau, kad tokios "degustacijos" duoda kokios naudos visu pirmą "verslininkams" kurie tokias akcijas daro, o ir patiems "klientams" nauda manau maža….

  1. Degustacijos skirtos naujai prekių linijai ar produktui įvesti į rinką, o niekučiai skirti didinti el. parduotuvės prekinio ženklo žinomumą.
   Juk paskelbus akciją apie kokį nors niekutį, nemažai žmonių susivilioja ir dalinasi nuoroda į pirkinį, tuo pačiu nemokamai reklamuodami el. parduotuvę. Taip pat pirkėjai užsukę nusipirkti tą niekuti galbūt kartais susidomi ir vertingesnėmis prekėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *