Pavasariniai vėjai atnešė permainas

Lauke beveik nutirpo visas sniegas, todėl ir mano tinklaraščiui laikas pabusti iš žiemos miego, atsinaujinti. Ilgai rašiau beveik visomis įmanomomis temomis. Pradedant asmeniniais pasipiktinimais ir baigiant rimtomis apžvalgomis ar net pamokomis. To pasekoje neturiu tikslinės auditorijos, o visų lankytojų poreikių patenkinti negaliu (ar tiesiog nenoriu). Šiuo metu tinklaraštis ne visai atitinka sąvoką „asmeninis blogas”, kurią esu pagarbiai prirašęs prie savo baltosios skrybėlės. Busimas turinys bus išgrynintas ir čia pasirodys tik minėtąją savoką atitinkantys straipsniai.

Apžvalgos, pamokos, patarimai

Peržvelgus pastarųjų mėnesių straipsnių statistika aiškiai pastebima, kad siaurai auditorijai skirti straipsniai dažniausiai nesulaukia didesnio dėmesio komentarų atžvilgiu. Žinoma, dėka šių straipsnių sulaukiu gana nemažai lankytojų iš google paieškos sistemos. Tačiau pliki skaičiukai niekada neatstos vertinimų, kritikos, ką gali suteikti tik komentarai. Todėl visos pamokos, patarimai ir kiti rimtesni straipsniai nuo šio pasirodys tik fwd.lt portale, mano skiltyje fwd.lt/author/insaider. Jei dar nesekate šio portalo, dabar yra svari priežastis, nes visas facebook bei seo pamokos, patarimus rašysiu tik minėtajame portale. Žinoma, viskas, kas tiesiogiai susiję su manimi, bus aprašoma čia: mano nauji pirkiniai, SEO sprendimai ir pan.

Rinkinys savaitgaliui ir kiti niekučiai

Kaip tikriausiai visi pastebėjote, jau gana senai nepasirodo naujas rinkinys savaitgaliui. Kodėl? Neturiu pakankamai gero turinio, o bet ko tikrai nesinori skelbti. Taip pat trūksta motyvacijos reguliariai ieškoti kažko įdomaus. Nors šie rinkiniai visada sulaukia gana didelio dėmesio, bet tai tikrai neatspindi asmeninio blogo savokos. Juk tai pramogos ir populiarumo vaikymasis, kas visiškai prieštarauja likusiam tinklaraščio turiniui. Visas geek’iškas ir kitokio plauko pramogas netolimoje ateityje rasite naujame projekte begalvos.lt, kuris šiuo metu visiškai tuščias ir net nenumanau kada prie jo prisėsiu…

Kas lieka?

Pramogų nebus, rimtų straipsnių taip pat nebus. Tai kas lieka? Nieko? Ne! Lieka tai, kas svarbiausia – Aš (o taip, pasiekiau egoizmo viršūnę). Asmeniniai pastebėjimai, pasipiktinimai, mintys… Nauji projektai, pasiekimai veikloje, naujų pirkinių apžvalgos ir visa kita kas tiesiogiai susiję su manimi, mano veikla. Nuobodu? Tuomet prašom pasirinkti aukščiau išvardintus projektus.

Niekas nesikeičia

Iš esmės niekas nesikeičia, tiesiog mano rašomų straipsnių temos bus išskaidytos į atskirus projektus. Taip susegmentuosiu šiuo metu turimą auditoriją ir tikiu, kad taip bus geriau visiems. Tie, kas čia lankosi tik dėl facebook, SEO ar kitų IT gėrybių nuo šiol viską ras fwd portalo mano skiltyje. Tie, kas čia užsukdavo tik dėl pramogų, ateityje tokio pobūdžio turinį ras begalvos.lt ir nereikės Google Reader programoje nuobodžius straipsnius pažymėti kaip perskaitytus. Kiekvienas neklaidžiodamas po jiems neaktualius straipsnius ras tai, dėl ko čia lankosi / lankėsi / lankysis.

P.S. šiandien turėjau paskelbti straipsnį apie visų projektų perkėlimą į hostex ir „grįžimą į Lietuvą”, tačiau parašytą straipsnį sugebėjau palikti sename hostinge. Iš naujo rašyti to paties tikrai neturiu įkvėpimo, todėl trumpai paminėsiu tik faktus be jokios beletristikos. Parašius asmenišką laiką hostex gavau tik 20% nuolaidą, kurią ir taip gauna visi uždarbio forumo nariai (kodas: UZDARBIS20), todėl pasiskelbęs per visus soc. tinklus, kad ieškau hostex nuolaidų už 2$ nusipirkau man nepriklausantį hostex pasiūlymą įsigyti Ekonominį plius planą metams tik už 19 Lt. Įdomi hostex politika. Kai asmeniškai prašoma nuolaidos, suteikiama visam plačiajam internetui taikoma nuolaida, o tuo tarpu siuntinėja pasiūlymus įsigyti būtent mano prašomą planą už juokingą kainą. Galbūt mano projektai hostex akimis neatrodo rimtai, nes nereikalauja didelių resursų.

10 atsakymų į “Pavasariniai vėjai atnešė permainas”

 1. Sveikinu žengus logišką žingsnį 🙂 Neabejoju, kad blogas bus dar įdomesnis, jei tik neprarasi įkvėpimo. Tos techniškos, nišinės temos kartais gali būti išganymas, kai nėra ką asmeniškesnio parašyti – tiesiog imi ir rašai apžvalgą – ypatingo įkvėpimo nereikia. Bent man taip yra, nors tiesa, kiek aš tų apžvalgų parašiau, gal anksti kalbėti 😀

  1. Kai įkvėpimo nėra tiesiog nerašau, nenoriu vėl pradėti bereikšmių straipsnių ciklo, kai kasdien rašiau kas ant liežuvio galo 🙂
   Net prieš rašant apžvalgą reikia tinkamai nusiteikti, nes kitaip bus labai skysta 🙂 Kai nėra noro negaliu apskritai nieko rašyti, nes tiesiog nesipina rišlūs, stilistiškai gražūs sakiniai.
   Šiuo žingsniu viliuosi atrūšiuoti tuos, kurių nedominu kaip asmenybę ir tikiuosi taip galbūt surasti daugiau bendraminčių, kurie norės pasireikšti beveik kiekviename straipsnyje 🙂

   1. Man tai būna, kad labai norisi rašyti, bet trūksta idėjos didesniam įrašui 🙂 Va tada apžvalga būna pats tas – rašyti sekasi, daug filosofuoti nereikia, ir patenkinu kūrybos poreikį. Tiesa tinkamų daiktų reikia turėti, nerašysi juk apie skrebučių skrudintuvą 😀 O kai jau visai nėr įkvėpimo tai taip, ir aš nerašau, nieko gero neišeitų – tiesiog nesuregzčiau daugiau nei dviejų sakinių…

 2. Oho, koks įkvėpimas tvarkytis. Sveikintinas požiūris nesedėti vietoje ir stengtis tobulinti tai, ką darai. Kitą vertus, nematau nieko blogo, jei daug skirtingų temų yra viename puslapyje. Tai nesikerta su asmeninio blogo sąvoka. Tereikia straipsnius tvarkingai išrušiuoti į skirtingas kategorijas. Mane kartais kaip tik erzina tie, kurie yra išsiblaškę po daug smulkesnių blogų, ypač susidedančių iš dviejų-trijų straipsnių. Tokiu atveju, geriau vienas išsamus ir geras puslapis.

  1. Tiesiog rimtesni straipsniai dažniausiai nesulaukia komentarų, o aš noriu diskutuoti, dalintis mintimis būtent čia. Norisi turėti neformalų, jaukų kampą su aktyvių bendraminčių auditorija, kuriame galėčiau rašyti tik man "skaniu" stiliumi, jokio oficialumo ir pan 🙂 Nes dabar persipina mano asmeninis ir "profesinis" gyvenimas viename bloge.
   Gal supratai mano mintį 🙂

   1. Supratau. Tiesiog norėjau pasakyti, kad kartais blaškymasis po puslapius nepasiteisina. Bet kokiu atveju, idėja turėti savo jaukų kampelį internete – labai sveikintina. Aš tai palaikau. 🙂

 3. Tomai, ačiu už viską , gerus norus, žinias, kantrybę. Kurią pasidalinai DRAUGAUKIME. Aišku pačiam ne tas lygis, bet koks malonumas man. Šiandiena žaidžiau " Lietuti" ir kaip 80-metei visai gerai, patiko. Esi nuostabus mokytojas. Sėkmės darbuose.

  1. Labai malonu, kad įvertinote mano pastangas 🙂 Dėkui, manau dar ilgai busiu gana aktyvus jūsų projekto autorius 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *