Logitech Speaker System Z623

Šįkart norėčiau pasidžiaugti savo 2.1 sistemos kompiuterio kolonėlėmis LOGITECH SP Z623, kurios mane beveik kasdien džiugina iki šiol. Švarus kokybiškas garsas, kurio pakanka ne tik man, bet ir kaimynams. Man juk ne gaila, leidžiu jiems visiškai nemokamai pasiklausyti geros, šiuolaikiškos muzikos. Argi aš ne geriausias kaimynas, kokį tik gali turėti?

Ankščiau pirkau prie senojo dell laptopo (amžina atelsį jam) CREATIVE INSPIRE T3100 kolonėles, kurios buvo reikalingos kaip vanduo Afrikoje, nes klausytis muzikos per laptope integruotas kolonėles tolygu savižudybei. Žinoma, galima naudoti ausines, bet tai nesuteikia komforto ir galimybės kaimynams „pasikultūrinti” klausantis šiuolaikiškos muzikos. Priverstinai atnaujinus kompiuterį teko keisti ir kolonėles. Norėjau 5.1 sistemos, bet deja laptopai neturi pakankamai audio išėjimų ir 5.1 sistema veiktu kaip 2.1, tad neapsimoka mokėti didesnę sumą vien už papildomas kolonėles, iš kurių naudos beveik nebus. Išsirinkau galingiausias tuo metu Panevėžyje buvusias 2.1 kolonėles, kurias radau Aviteloje. Pačioje parduotuvėje jos kainavo beveik 600lt. Jas apžiūrėjus ir „pavarvinus seilę” grįžau namo pasiskaičiuoti turimų pinigų. Kažkokiu atsitiktinumu užėjau į Avitelos internetinę parduotuvę ir ten radau tas pačias kolonėles beveik 50lt pigiau. Pasidomėjus kodėl taip skiriasi kaina man paaiškino, kad jų internetinėje parduotuvėje visos prekės šiek tiek pigesnės, nes taip skatinama pirkti internetu. Užsisakiau kolonėles internetu, apmokėjau, o jau kitą dieną, kai buvo įkritę pinigai į jų banko sąskaitą, nuvykau į tą pačią parduotuvę ir pasiėmiau tas pačias „nužiūrėtas” kolonėles tik ~50lt pigiau.

Jei pabodo skaityti priešistorę, galiu nudžiuginti, nes dabar pagaliau atėjo eilė aprašyti šių kolonėlių pliusus ir minusus. Kadangi minusų iki šiol nepastebėjau aprašysiu tik pliusus, nors tai bus ir labai šališka nuomonė.

  • 200 W bendra galia, kurios dažniausiai nereikia pilnai išnaudoti, kad pradžiugintum save bei kaimynus.
  • Galimybė reguliuoti žemų dažnių intersivumą, tai padeda tuo atveju kai kaimynams neišlaiko nervai.
  • Daugiafunkciniai audio įėjimo lizdai (multiple inputs) leidžia vienu metu prie kolonėlių prijungti kompiuterį ir dvd.

Manau tai geriausias variantas tiems, kas turi laptopus ir nori klausytis muzikos pakankamai garsiai bei žinoma kokybiškai nenaudojant stiprintuvų, expres kortų ar pan. Žinoma 5.1 visada bus geriau nei 2.1, bet už tą pačia kainą 2.1 „boso” galingumas daug didesnis, nes į 5.1 kainą įeina ir papildomos 3 kolonėlės, kurios daugiau žemų dažnių tikrai neišduoda. Norint , kad 5.1 sistema grotu garsiau tenka iš 5.1 perjungti rėžimą į 2.1, bet norit pasijusti kaip kino teatre deja 2.1 nenudžiugins šia galimybė, tačiau bent jau man galingas „bosas” suteikia daugiau džiaugsmo nei 5.1 galimybės.

6 atsakymai į “Logitech Speaker System Z623”

  1. Patiko! Siaip liudniausia kad loptopui neina 5.1. Pasiskaicius uzsinorejau pakeisti pas save ta garsa i skanesni bet kai yra veikiantis centras liudna.. ;D Greiciau jis dasikapotu. ;D Beja, del ausiniu, kaimynu neerzinant ir besimegaujant lauku labai neblogos Koss portaPro. P.S. Manas blogas http://gerifilmai.av.lt

  2. galima pajungt ir i viena lizda tik reikia nusipirkt 3 adapterius su 1 iejimu ir 2 isejimais sujungus viska gaunasi vienas iejimas kuri gali kist i lizda…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *